ЦРА Сървисис ЕООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=Пловдив,Кукленско шосе 11&markers=Пловдив,Кукленско шосе 11

ЦРА Сървисис ЕООД

Като настоящ служител съм доволна от отношението, подкрепата и средата на работа. Работата е спокойна, няма стрес, има плаващо работно време и годишни бонуси при добре свършена работа. Управителката и изобщо ръководството са много внимателни, човечни, винаги може да се разговаря с тях и да се получи адекватно решение. Осигурено е всичко необходимо служителите да се чувстват добре, особено при така създалата се ситуация с ковид. Всеки получи шанса да работи от вкъщи, запази работата си и получи бонус. Правят се и актуализации на заплатите, но трябва търпение, постоянство и работа. Фирмата е коректна. По отношение на лошите коментари - различни хора, различни идеали.

Нека и аз изкажа мнение, че започвам да се ядосвам на такива клеветнически изказвания като поста долу, от които никое не е вярно. Но тя човешката злоба край няма..
По-коректна фирма аз в Пловдив не познавам.А условията и начина на работа са наистина много добри. уважават те, работиш в спокойна обстановка, без клиенти, без стрес, без разправии. Интелигентна работа.
А управителката дава всичко от себе си работата да върви и на всеки да му е добре.
Препоръчвам!

Бих ви посъветвала да не приемате при никакви условия да работите за тази фирма, дори ако това е последната алтернатива, която имате. Йорданка Троплева (управител на фирмата) лъже за размера на заплатата(четете много внимателно какво подписвате, защото се консултира с адвокат за всяка запетайка и ощетява служителите, които не знаят законово правата си), за една и съща позиция дава различна заплата като обикновено решението се базира на симпатии и незаконно кара служителите да работят събота и неделя, при което по нейна преценка решава дали да изплати този извънреден труд. Йорданка не е назначена с интервю за работа, а чрез познати. (предишният й опит е във фирмата на свекър й като мениджър). Голямо признание заслужава да получи за солидния опит, който е натрупала в разнищването на клюки, но пък като нейна слабост бих посочила трудностите, които среща при вземането на каквото и да е самостоятелно решение. Най-забавните случки, на които лично съм ставала свидетел са, когато накара служителите си да развиват руло тоалетна хартия, за да преброи колко пласта са навъртяни и да пресметне колко рола хартия да вземе за месеца. Вторият случай беше като накара служителите да си признаят кой е изял последния бонбон от кутия за почерпка и след като никой не беше забелязал, накара охранителната ни фирма да й предаде записите, за да разбере кой според нея е нагъл лъжец. Ако искате да си загубите времето за без пари и учещата се на мениджмънт на ваш гръб Йорданка Троплева да злоупотребява с труда ви и да слухти за клюки от личния ви живот, за да ги използва срещу вас, това е точното работно място! В противен случай си намерете място, на което ще ви ценят като служител и ще получавате адекватно заплащане за знанията и уменията си!

Този сайт помага много при избор на нова работа, затова ще оставя и моето мнение като бивша служителка. Не съм с приятни впечатления от фирмата като цяло. В офиса много хора в една стая. Заплатата не се повишава за принос и добра работа, липсват управленски качества на ръководителя и като цяло е пълен хаос. Успех на кандидатите!

Хубава фирма!

Нищо хубаво за тази уж немска дъщерна фирма с български мениджмънт. Пълна трагедия! Нагаждачки и интригантки, начело с шефката! Не препоръчвам! Жива експлоатация, много добри в демотивиране на персонала. Обещават бонуси, ноооо... Нямам думи!