ЦЦЦ ОБУВКИ БЪЛГАРИЯ /img/frontend/nomap.png"

ЦЦЦ ОБУВКИ БЪЛГАРИЯ

3 точки от 1 мнение

Не си заслужава. Заплащането е около средното за странта, но към долната граница. Уважението и личното пространство са под всякаква критика, получаваш уважение само, ако се харесаш на управителите, без значение от способностите ти. Привилегиите са просто ваучери за физическите магазини и еввнтуално, някой бонус за достигната цел за оборот(има си уловки). Натоварването е голямо, защото работата не се разпределя равномерно именно поради личното отношение на управителите. При доставка сам местиш големите и тежки кашони, като подреждаш моделите в склада и линиите в залата. Уважават се желанията за почивни дни, ако имаш някаква работа за вършене, но ако нямаш претенции, графика ще е нещо от рода на 6 дни х 8,9 часа, ден почивка и после 6 работни 2 почика.Прибирал съм се след 10 часова смяна, а на следващият ден отново от 7 сутринта трявба да съм там. На всички празници и почини дни се работи, двоен надник не винаги се получава, извънредни часове се заплащат със смешните 0,10 ст допълнително на час. За някои колегите в отдела, където работих не мога да кажа лоша дума, но другите бяха инфантилни, лицемерни, без никаква обща култура и чувство за отговорност. Има и хубаво и лошо. Няма голям потенциал за развитие, защото хората в мениджърските позиции са се вклопчили здраво, очаквайки да останат до пенсия, но ако си допаднал на някого може и да се имзмисли "нещо по-така". Нашрежението е постоянно, дълги смени, некоректно отношение невъзможност за реално общуване между различните нива. Дори да имаш идеи за подобряване на работния процес, просто ще си останеш глас в пустиня. Вече се издват фишове и заплатите се изплащат навреме. Задълженията на служителите - консултантите са да чистят ежедневно магазина, обслужване на клиенти, работа на каса, подреждане и приемане на стока, т.е стандартните за подона позиция.