хотел Евмолпия /img/frontend/nomap.png"

хотел Евмолпия

1 точка от 3 мнения

Най-зле организираното работно място от всички хотели, в които съм работил. Никакво отношение към персонала, ставал съмс видетел и на много грозни разправии с клиенти на хотела. Не се лъжете да започвате тук. За заплата дори не искам да коментирам, тъй като беше толкова мизерна и на всичкото отготе не искаха да осигуряват реално

Никакво уважение. Осигуряваха ни на минимална заплата и ни даваха някакви мизерни 50-100лв. в плик, които когато напускаш дори не ги получаваш, тъй като няма как да докажеш, че тези пари са към заплатат ти!
Управителката е много неуравновесена жена, която освен да вреди на хотела и на персонала, друго не прави.
Мога да напиша още много, но се спирам само на това, че завличат с пари и се държат нагло и надменно с персонала!
Ако искате да ви уважават и да получавате реална заплата, не започвайте работа в тази фирма!

Хотелът е чудесен, колегите и работата - много добри. Но фирмата определено оперира в сивата зона (май е типично за бранша). Доказателства:
- обявена една заплата, а в договора е минималната със съответните ниски осигуровки;
- прилагат се незаконни заповеди за глоби по всеки повод и грешка, така че е почти невъзможно да се получи договорената заплата;
- работи се по 12-часови смени, а се отчитат официално по-малко часове като няма увеличение за нощен труд и за празници;
- водят се фалшиви документи - график на работното време, ведомости;
- при липса и излишък в каса се санкционират в петкратен размер И ДВЕТЕ СМЕНИ, независимо че е ясно кой е виновен;
- при нарушение от служител "управителката" обижда и унижава публично;
- може да бъдете уволнени чрез SMS, когато реши Управителят.
Считам такова управление за "чорбаджийско", ретроградно за 21-ви век и за новите поколения. Няколко месеца ми обещаваха да говорят с мен по повод на работата и представянето ми, но така и не се получи. Разчитат на мотивация, базирана на страх, послушание и нужда, или на други фактори - удобство, работа на смени. Огорчена съм, защото работата ми харесваше и наистина бях добра по мнение на гостите. С такъв мениджмънт няма да се развият добре нещата!