Пентакс Mедикъл България https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=Пловдив,бул. Васил Левски 179&markers=Пловдив,бул. Васил Левски 179

Пентакс Mедикъл България

Еее Казах ти че понякога не знаеш и много говориш:((((

Силвия Кажи го веднъж поне директно в очите на Ваня. Такава била онакава била Омръзна ми да те слушам как и говориш зад гърба с колегата ти. Кажете и го веднъж директно

Махай се, махай се, махай се, махай се Ваня ти не виждаш по далеч от носа и г*** си.

Ваня сама ли си пишеш положителните коментари? Спри се. Хвалиш се сама вместо да си погледнеш по-далеч от носа и да разбереш защо служителите не харесват каквото правиш.
Не сме съгласни да ни залъгвате с някакви банкети в ресторанти които са скъпи и са нищо. Докато цяла година не ни уважавате като хора а ние работим и вадим парите на фирмата.

За банкета ли?
Добро място, хубав ресторант, весела обстановка,вкусна храна и готина компания! И без вас, "обидените на фирмата" (тези които не присъствахте) ни беше весело и си прекарахме супер!Ние не съжаляваме, че ви нямаше, но вие може да съжалявате, че пропуснахте!

Страшен банкет

За човека който е написал коментар вчера(ще си траеш разбира се,мачкали го,дошъл си да работиш без да се оплакваш,ако искаш напускай никой не те спира)
Човек ти си мега прост разбираш ли,и коментарите са ти много зле.Вземи се скрий в някоя дупка по добре,защото не струваш!!!То ако всеки напуска защото го мачкат и не е доволен от нещо няма да има никъде хора които да работят.Това ли ти е елементарното,тъпо расъждение,като нещо не ти изнася да се махаш.Толкова си елементарен,много ниско ниво на расъждение имаш.Заради такива елементарни хора с елементатрно мислене като теб,затова държавата е на това дередже.Срам ме е че работя с такъв като теб,елементарен човек.

Сбъркана фирма която само се води че е западна... вече доста западнала... Изкривени взаимоотношения във всяко едно отношение между администрация и обикновен работник. Резултат от случващото се в последно време, деградирала и алчна администрация с недоволни и калпави работници...

еййй майка ви ще....на всички
долни лицемери мазни
двулични и грозни от вътре
нямате срам от нищо.Само палци на долу слагате като не ви изнася долни долни до безобразие.Правете се на каквито искате,мазнете се колкото искате но си оставате едни жалки хора.Харесвам работата си и съм тук заради нея и ви търпя толкова години заради работата си и няма да се махна заради вас жалки подобия на хора. Братле няма как да съм добър с тези дори и на празници...на банкет няма и да стъпя с тези отрепляци.Плюйте колкото искате след тоя коментар,не ми пука,жалки сте и да плюете и да не плюете!!!!! За прзниците ви пожелавам Съвест.

Здрасти
Виж сега брато! Гърчев е в ДОБРИ ОТНОШЕНИЯ с предприятието и ПЛАТЕНИ СМЕТКИ.Моля Не го замесвайте с някакви скалъпени интриги. Ако някой има интерес какво е станало лесно може да намери телефона му и да го попита лично. Стига обяснения. Хубав ден ви пожелавам и успех