Релайънс Медия /img/frontend/nomap.png"

Релайънс Медия

Скъпи,Маркъс или по-точно Кори П Уитфийлд.Наистина намери втори дом в службата си-след като изостави осем месечния си син и жена си,както и цялото ни семейство,заради Милена Бонграцио (Гаджева),която е висяла на вратата ти,да се сваля с теб,да прекарва времето си извън офиса,харчейки служебни пари,също фалшиви командировъчни и сексуални бележки на десктопа ти,вместо да си върши работата.Искаше да си навън-да пиеш,да се друсаш,да ходиш по партита и да си гледаш кефа.Докато отглеждах сина ни,докато ти не се лишаваше от кутията си цигари,от бутилката си,от марихуаната си,а моето семейство плати документацията ти,билетите от и да Америка и ти помогна да стартираш,тази работа,помагаха,дори и с наема.Често отиваш абсолютно неадекватен на работа и не желая в такова състояние да бъдеш и покрай сина ми.Спомням си как описваше колегите си-мъжете били ходили сякаш имат бастун в задника,мислейки се за голямата работа,облечени в костюми,гледайки те пренебрежително,защото били заплашени от теб.Жените,били грозни,дебели и кучки,който се чудели с кого да флиртуват и как си се дразнил на онази,мениджърка,коята била супер надменна и раздавала заповеди,а по цял ден не правела нищо,освен да стои на Spotify-я си...и че ти си бил много по-кадърен и подходящ за нейната позиция.Няма да обяснявам колко пъти те преназначиха отваряха-затваряха позиции...забавиха плащане,а ти си мълчеше и беше сигурен,че моето семейство ще покрие разходите ни,отново..Беше те срам да си носиш храна от вкъщи...Все пак трябва да покажеш,че си великия Американски мъж и за това с охота споделяше как някой днес те е почерпил храна...защото знаели,че имаш бебе и е трудно...когато избяга и се скри в дома на Миленчето без да даваш обяснения,се опитах да говоря с теб,че ако не искаш да сме заедно,да подпишем документи за развод,но ти отказа...Беше те страх,че ще си загубиш просперищия живот в България(явно в Америка,такъв не съществува...или и там дължиш много пари на някого...)...Свързах се,с колегите ти исках,единствено новият ти адрес,за да пратя искова молба за развод,но от работата ти ме заплашваха с полиция,за тормоз.Взех това тежко решение,въпреки заплахите ти,че ще ме видиш как ще се оправя с 250 лв. на месец...аз те попитах...наистина ли искаш да изпуснеш първата дума,първата стъпка,изправянето...прохождането...каза ми да не те манипулирам с детето ти,бил си избрал.Оставих те,да живееш с изборите си,докато се борех с всички трудности в живота си-нощни ставания,истерии(първите две нощи,когато те нямаше).Сутрин,когато очите му гледаха към дивана,на който ти спеше...и те търсеше...Съвзехме се,за около месец...месец и малко и ето,че дойде време за обновяване на документите ти...Отказах да ти дам местожителство,за това колегите ти почнаха да звънят на личните номера на семейството ми,да ги убеждават да говорят с мен и да някакво провинциалистче бил два семестъра в Университета,представящ се за твой адвокат(а според мен колега и твой приятел),ме заплаши,че ще ми отведете детето в Америка,ако не подпиша и с фалшифициране на документи...Благодаря му от цялото си сърце,защото създаде невероятно силна връзка между мен и сина ми и ме направи 100-пъти по силна.(Да спомена,че първоначално в разговора запазих добрия тон и дори предложих,среща между нас и адвокатите ни).Сега не желая нищо от теб,единствено да върнеш заемите,които дължиш на семейството ми и на мен(все пак,те издържахме и дондуркахме близо 2 години,когато ти беше без работа). :) Спри да хленчиш и да се оплакваш,във фирмата си,на роднините си,на приятелката си !!! Време е сам да отстояваш решенията и позицийте си и да решаваш проблемите си,казвайки истината в очите !!! Но за това се искат топки,смелост и мъжественост !!! Все качества,които не притежаваш !!! Просължавай да хленчиш,въпреки,че от Януари не си давал издръжка,не се интересуваш от ежедневните навици на сина си-какво яде,кога спи,буди ли се през нощта,какво обича,какво не,коя е любимата му игра/чка...колко тежи,кога е следващия му преглед,телефонния номер на личния му лекар или на спешния кабинет...да,забравих ти си тук само за забавлението-не повече от два часа,веднъж седмично и разбира се,споделено в инстаграм и фейсбук,че все пак хората трябва да знаят,че си страхотен баща...
Имах свойте трудности,признавам,но с тази фирма и тези хора сте си лика-прилика,бъдете щастливи,заедно...Само ни оставете на мира !!! :)
А Миленчето,която обича международната любов,то не са Американци,Италианци и си мечтае да живее извън пределите на селото си,само й кажи да отиде на генекологичен преглед.Не е приятно шест-месечтото ти бебе да е с гъбична инфекция...
Знам,че Кори е мил и възпитан,но както сам казва за себе си,често казва на хората,това което те очакват да чуят от него...Всичко е маска и е привидно...Просто е намерил нови шарани,върху,които да паразитира.
Аз съм тази лудата,ненормалната,чудовището...Както той ме описа...На която и е поверено отглеждането на сина му. :)

Абе хора, в Америка в кол центрове работят предимно такива незавършили гимназия. Ако не сте студенти не се излагайте да ставате телефонисти. За това ли сте учили?

Здравейте всички,

Миналата седмица бях на интервю и бях удобрен да започна обучението днес. Всичко изглежда супер на първо четене, надявам се така да продължи да бъде! Доста се вълнувам да започна, всичко изглеждаше много яко докато бях там!

К.С.

Само няколко думи. Интелигентните ще разберат, за другите - няма значение.

На вратата на офиса е пропуснато да се сложи следната табела:

Съвестта си първом тука оставете!

Послеслов:
Понеже написването на всяка дума изисква време, а времето е пари... мисля, че похарчих вече предостатъчно... за Вас.

Привет! Някой би ли споделил начин на протичане на интервюто и дали като цяло обръщат внимание на тези, които нямат никакъв опит с продажбите, но пък желание да се научат не им липсва?

Петък е, супер готино ми е ... Работим на макс и си изкарваме парички.... Нека някой се оплачи за това!

Днес ми е последен ден тук, не защото съм уволнена, а защото заминавам в чужбина. На 19 съм и тази фирма ме прие без никакъв опит. През периода, в който бях тук научих супер много, изградих се като човек, който иска да постигне нещо в живота си. Заминавам, за да завърша образованието си, но знам, че един ден ще се върна тук и ще продължа да работя с тази фирма, която ме накара да ги почувствам като втори дом.

Пожелавам на всеки да намери такова място, пълно със страхотни хора и възможност за постигане на целите си!

Здравейте, минах тренинг преди две седмици. Тренинга беше много интересен. споделям мнение защото съм работил в други фирми, където не обръщат достатъчно внимание на новите агенти. За сега е добре екипа е як и офиса е много голям.

Поздрави

Hey, I moved to Sofia from Nigeria, and since i started with Reliance Media, I believe i made the right choice for my work, because even though I am a student, without experience, they gave me a chance to prove myself. This is the place where i feel that i can advance my career.

When i first started working at Reliance Media, i was new to the industry, but after a few months here i began to, not only improve my standard of living, but my colleagues gave me essentially a second home! I have worked a lot of jobs in my time, but this is absolutely the best, and highest paying job ive ever had at an entry level position.