И ЕНД ДЖИ ФАЙНЕНСИС https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,бул.Цариградско шосе 47&markers=София,бул.Цариградско шосе 47

И ЕНД ДЖИ ФАЙНЕНСИС

Действително има нещо странно в това, че нон стоп имат обяви, които се въртят. Одобрили се пише с О само за информация на предното мнение на анонимния настоящ служител. Поредното тъпо парче. Само доказвате колко много прости хора работят там...

Izviniavate predvaritelno che niamam kirilica!

Rabotia vav firmata ot skoro, no sam vpechatlena ot horata, s koito rabotia, nauchavat se neshta koito nikade drugade ne se prepodavat. Rabotata ne e za vseki, opredeleno, no az lichno se chustvam dobre i niamam namerenie da napuskam v skoro vreme.
Za neodobrenite na intervjuto- po dobre, che ne sa vi udobrili. A za tezi koito ne smeiat da se prestrashat da kandidatstvat. Po- dobre ne kandidatstvaite, niama da se spravite.
Za hater-ite: " Have you seen a hater doing better than you?" - Yeah, me neither!

Тази фирма ми е много съмнителна. Почти всеки ден са сред фирмите публикуващи едни и същи обяви в Джобса. Това не е добър знак. Освен това е някаква измислена фирми, основана 2015-та моля ви се хаха! При управлението на Боко Тиквата. Нали знаете, че при ГЕРБ само мутраджийски и експлоататорски фирми се регистрират? Влезте сега в дожбса да видите вчера колко обяви са публикували. Тези се въртят от месеци.

До Анонимен

Покритие 0, но самочуствие на макс...Такива като теб под път и над път, девойко...Ти какво търкаш там където си хахах Защо първо си мислиш,че други фирми освен Вашата уникално велика фирма НЯМА и всички просто дето оставят мнения са неодобрени от накъдърния Ви екип човешки ресурси тъжни хорица. Дано някога ти дойде акъла в главата, ама надали.

Личи си, че на някой озлобял човечец му е хрумнала великата идея да спами негативни коментари под имената Katq, Mira, Elena, Лидия, Галин, Златомир, Борислава, Антоан, Костадина, Красимир, Лора, Лили, Бети и т.н.... Поне сменяй стила на писане, за да изглежда малко по-достоверно, смешник!

Напълно разочарована съм. Трагедия

И аз съм тук от близо година. Така е, в началото е трудно, като на всяко ново място и особено ако нямаш предишен опит. Обучават те, подготвят те, после освен да искат ти и помагат, за да да се представяш по-добре. Винаги ще има нещо, което може да е по-добре, но това все пак е работа, не детска забавачница.
А към последния коментирал, твоите поводи за гордост какви са и въобще одобрен ли си някъде, имаш ли нещо по-добро, или търкаш диваните вкъщи и злобееш? Съгласна съм, който не е одобрен, има за какво да го е яд и да сипва глупости тук.

По повод на предния коментар на доволното девойче. Сигурно на село дават по-малко, със сигурност. Това че са те “одобрили” смешна фирма като тази не е повод за гордост

Работя в компанията почти година. В началото разбира се ми беше много трудно, но хубавата заплата ме спираше да напусна. Не осъзнавах, че трябва да си дам време, за да науча спецификите.
Сега се чувствам меко казано добре.За заплатата няма да коментирам, че е в пъти по- висока от предишната ми месторабота. Моя екип се разрастна почти двойно за времето, в което съм тук и е нормално според мен да има постоянно пусната обява
Коментарите на хора, които явно не са одобрени е ясно, че ще са негативни. И мен би ме било яд ако не ме харесат. Дали не се замисляте, че във вас е проблема. Сигурно и на следващото място, което не ви одобрят ще пишете същите коментари

От самото интервю за QA аналист с един по-възрастен англичанин и девойка с немски с потресаващ вид на изпит от живота човек впечатленията, които придобих за екипа им бяха достатъчни. Изключително неадекватни и неприятни хора. Feedback нямаше, което предвид цялостната картинка беше очаквано. Абсолютна загуба на време.
Обявата им виси с месеци...