И ЕНД ДЖИ ФАЙНЕНСИС https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,бул.Цариградско шосе 47&markers=София,бул.Цариградско шосе 47

И ЕНД ДЖИ ФАЙНЕНСИС

Аз също съм на мнение, че са измамници и имам познат, който си изпати и и след това подаде жалба.

Излъгаха ме брутално и се набутах с тези мошеници, май трябваше първо да проверя какво пише в интернет за тях, но както и дае ... вече е късно за мен.
Надявам се поне да нямат повече клиенти!

Това е една напълно незаконна фирма основана от измамници, както се вижда и от останалите коментари. Колкото по-далеч от тези толкова по-добре.

Работих там около месец - два. Първо не ми платиха цялата сума, втора искаха от мен да лъжа хората и трето не ме пуснаха да почивам дори когато бях болен. Абсолютни измамници!

Регулирана компания търси хора с английски или руски език за retention. Без "scam"! Разбира се, парите които се правят не са колкото в нерегулираните "фирми", но въпреки това са много по-високи от средните за страната и вечер спите спокойно. За контакти:[email protected] .

Регулирана компания търси хора за английски и руски retention. Без "scam"! Парите, които се вадят тук може да са по-малко от тези в нерегулираните компании, но въпреки това значително по-високи от средните за страната и вечер спите спокойно. За контакти: [email protected]

1 точка

Пияни милионери кво стана , май ви опразниха офиса и замлъкнахте отворковци некадърни ! Пълна скръб сте и сигурно вече редите някъде рафтовете по супермаркетите мухахаха ! Офиса ви е празен нищо не остана щом вече и гърбушкото Мая Едрева разкараха ясно на къде отивате . Много хора изгоряхме там ама последните сме смеят най- добре !

"Вълкът от София" е израелският гражданин Гал Барак, който е бил арестуван в българската столица и чака екстрадиция във Виена. Няколко хиляди души са били мамени с около 100 милиона евро годишно в цяла Европа чрез онлайн платформи за търговия с бинарни опции, валути, криптовалути и подобни финансови продукти, се казва в съобщението на австрийската полиция. Според него един от главните заподозрени е арестуван.
Жертвите на измамите са били набирани главно чрез социалните мрежи, обаждания от специално създадени центрове за обаждания или масови съобщения, пише австрийската полиция. Участниците са вярвали, че не поемат риск и че застрахователите ще им платят, ако загубят инвестициите. "Инвеститорът" е виждал как виртуалният му портфейл бързо се разраства, а служителите от кол центровете го убеждавали да не иска средствата да му бъдат изплатени обратно, а да влага още повече. Те го убеждавали да прави това и при внезапна загуба, за да покрие щетите от нея. През това време вложенията му вече са били в камуфлажна компания в офшорна зона, създадена специално за пране на пари.
Служителите са се обаждали на европейци и ги подканяли да инвестират. Обещавали големи печалби, а когато човек опитвал да изтегли парите, му казвали, че заради рязка промяна в стойността на криптовалутата е загубил всичко.

Търсим retention агенти с руски език. Отличен трафик. За контакти: [email protected]

Здравейте Приятели,

Нещо изчезнахте от коментарите, сигурно сте заети да си търсите бачкане, да видим колко фирми търсят неопитни крадци - малоумници за големи пари . Както е казал поета Руши " Всичко се връща " - нямам търпение да видя някой познато лице да събира палта в дискотеката или да ми прави кафе...

Чувам, че търсят хора на пуканките в кино Арена , смешковци , напред преди да се свършили местата !!

Дебел, хапваш ли още ?