СГЛ МС ИЮ https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,бул. “Искърско шосе” 7&markers=София,бул. “Искърско шосе” 7

Като вече бивш служител на фирмата, бих искала да изкажа изключително негативното си мнение. Ще започна от самото начало. Нека спомена, че прекарах там около година.
Това, което беше уговорено като условия по време на интервюто за постъпване на работа, естествено не беше спазено от страна на работодателя. Обичайните еврейски обещания, че всичко допълнително не се упомонава в трудовия договор, но със сигурност се получава ежемесечно под формата на бонус, регулярно разглеждане на предтсвянето, което било свързано с допълнително възнаграждение и т.н. и т.н. Уж с фиксирано работно време, стандартен 8 часов работен ден, но след първите няколко месеца се започна едно шизофренично променяне на работното време. Един ден от 8 до 17ч, следвашия ден от 13 до 22ч, а на третия се оказа, че имало нощни смени до 4 и 8ч сутринта! Доколкото съм запозната от скромният ми 10тина годишен трудов стаж, това, според Кодекса по труда, е НЕЗАКОННО, освен и нехуманно. Не бих искала да коментирам компетенцията на т.нар. high management, които от ден 1 ме накараха да се замисля каква перспектива бих имала като служител във въпросната фирма и какъв опит бих придобила. Хора на почитни позиции като Business Development Manager, неспособни да отворят една екселка таблица, както и работният софтуер. Сами се досещате какво се случва, когато се очаква от подобен човек да има визия за бизнеса и да развива фирмата и служителите си. Изключително некомпететни хора (евреи), които идват и си отиват с идеята за пълна експлоатация, докато може, бърза печалба и нулева инвестиция.
Огромен човекопоток, ниско качество на кадрите, поради неконкурентните условия, които се предлагат.
Лично за себе си мога да кажа, че не успях да науча абсолютно ново за една година, не придобих нови компетенции, но за сметка на това всеки ден слушах лъжи и обещания. Многократно бях замесвана в измислени истории и интриги, колкото и да се старая да стоя настрана от подобни истории. Сред неколцина грандиозни интриганти, естествено на високи позиции, все пак срещнах и стойностни хора, професионалисти, сред колегите си, с които поддържам контакт до момента.
Бих ви посъветвала да стоите далеч от тази фирма. По-добре си подайте документите във всяка една друга компания. Гарантирам ви, че ще сте по-доволни и стабилни от финансова гледна точка, социални придобивки и ментално. Нямат място на българския пазар!!!

СГЛ МС е прекрасен пример за експлатация на служители - както откъм натоварване и непрекъснато напрежение, така и откъм работното време. Не се съобразяват с това, че служителите си имат личен живот и променят работния график както си поискат..
Крайно разочарован съм от мениджмънта, отношението и заплащането.
Тази фирма няма работа на българсия пазар!

Hi Everyone, I think its time evebody to become aware about the Jewish pracisys in this miserable company - CGLMS EU. First of all to start with their idiot called - CEO Sasson Guy- Cross Eye Guy - doesnt know anytihng about the business and pretend about being a Salesman. The only thing he knows to say: ''where's my money''. All the time lying about everything including about his name even. Dont expect any marketing cause you wont get such. The whole company is build on a fake story. Run away from them and dont listen to 1 word anyone of them say to you. Go back to ISrael!

Ех, поредното доказателство, че в България можеш да си крадеш и мамиш ежедневно и никой да не ти обръща внимание...

Бягайте далеч от тези измамници! Ще ви съсипят живота!