БН Консултинг ООД /img/frontend/nomap.png"

БН Консултинг ООД

Внимателно прочетох апелите на предните двама герои.
Искам да попитам само едно: Какво те са направили, за да си заслужат заплатата и защо смятат, че някой им е длъжен, след като не могат да си изкарат пари сами ? :)
Задавам този въпроса от качеството си да съм била и работодател и работник. Видяла съм положителните и отрицателните неща и от двете страни. Прекрасно знаем всички, че в нашата мила страна съществува вечната робия ( работник на работодател и работодател на работник ). В целият този обмен няма, кой реално 5 пари работа да свърши.
Защо смятате, че вечно някой трябва да ви спасява и да ви подгъзува ?
Тъжното е, че този човек е осигрил удобства и опитал да ви подаде ръка, а вие се отблагодарявате с това. Ами да бяхте минали на партньорски начала ! :) Нали сте много работни и всеотдайни ! :)
От сърце пожелавам успех в новите начинания на тези двамата !
Може би, когато се сблъскат с екземпляри като тях ще оценят правилно думите и делата си ! ;)

Моля Ви, млади хора ПОВЯРВАЙТЕ  ми. Не се лъжете от хубавия офис в центъра на гр. София. Управителя Георги Стефанов Неделчев наема хора за свойте фирми, само за да използва знанията и уменията им, след което не плаща заплатите, защото няма пари. Говори за добри суми, но после подписва договор на минимална работна заплата, а ако тръгнеш да си търсиш правата няма да получиш и нея. Фирмите му са: ''БН Консултинг" ЕООД; " Динатранс 04" ЕООД; "Виртуал Студио"; "Мото Авангард"; и най-новата  "Дайрект Партнърс " ООД - намиращи се на ул.  "Стара Планина"  N-5, ет.8; тел.9 876 345
ОБЩО ВЗЕТО,ЕДИНСТВЕНОТО ХУБАВО Е МЕСТОПОЛОЖЕНИЕТО И ХУБАВАТА СГРАДА НА ОФИСА. Ж А Л К О!

Искам да предупредя всички смели младежи, които са се подлъгали по хубавия офис в центъра и приятните лица.

Господин мениджъра е човек, който бяга възможно най-надалеч от проблемите в офиса, били те професионални или пък финансови. Само през последната година през неговите велики проекти и фирми са минали и заминали 10 човека. Това важи не само за БН Консултинг, но и за Виртуал Студио, Динатранс, Мотомедиа а сигурно скоро и за Венкуити Прогресив Кепитъл и някой друг нов изключителен проект, за който той ще наеме хора, само за да ги уволни след няколко месеца, защото няма пари да им плати заплатите...

В началото говори за добри суми, после подписвате договор на минимална работна и накрая на първия месец - каквото даде. Така е и втория, и третия...

Заявява, че много уважава чуждото мнение и иска да му се задават въпроси, но това е възможно само когато е в офиса и е в подходящо настроение - т.е. около 1 път месечно.

Развитието ви може да тръгне и наопаки - от проджект мениджър да станете обикновен вдигач на телефон.
А може и да ви натовари и със своите отговорности...

Общо взето, единственото хубаво е местоположението на офиса и екипа. Жалко.