Рекс Консултинг Варна /img/frontend/nomap.png"

Рекс Консултинг Варна

1 точка от 1 мнение

Наскоро кандидатствах в тази счетоводна кантора за счетоводител ТРЗ. Първо получих имейл от управителката, който ме остави с впечатлението, че спешно си търсят човек, който може да започне веднага. Опитът ми на такава длъжност е близо 10 години. За интервюто ме посрещнаха две колежки от кантората, само едната от които ми се представи. Тя беше настоящият счетоводител ТРЗ. Другата не само че не се представи, но и се държеше покровителствено и подигравателно както с колежката си, така и с мен. За нищо на света не бих работила с такъв човек!
Когато пристигна управителката, стана ясно че заплатата е 600 лв. с възможност да стане най-много 700 лв. и което е най-отблъскващо - осигуровките щели да бъдат на минималния осигурителен доход и на 4 часа, а се работи 8 часа дневно.
Накратко, не ви препоръчвам да ходите там.