Beshared.bg https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,София, бул. Гоце Делчев 100&markers=София,София, бул. Гоце Делчев 100

Кандидатвах за работа-стаж при тях, след което ми дадоха задачи, одобриха ме, взеха ме на работа, дадоха ми документи, фирмен имейл и тн. и започна голямото чакане. Когато се чухме един единствен път по телефона, който беше първия ден да ми кажат, че съм наета и попитах за договор и тн, ми се каза съберете въпросите на имейл и ще отговоря, но отговор така и нямаше. Другата седмица ще Ви дадем задачи, обаче нито отговарят на имейл, нито на телефона и така 1 месец не знаещ на работа ли си или не си, и до ден днешен си чакаш. Супер несериозна фирма, няма смисъл да си губите времето!!!

Ето линк как може да си купите от най-голямата борса за криптовалути в света https://www.binance.com/en/register?ref=L7SKVPD1

Това е измама и бутафория! Шефчето Борислав е завлякъл много хора с пари и сега се крие, защото ще му се случи случка. Положителни ревюта са фалшиви всички до едно, прочетете ги за да видите за каква простотия става въпрос.

Съжалете за постъпките си, съжалете за постъпките си ;) ;)
Шефът е пич.
Всичко ще бъде напред.:)
За мен фирматата е най-готината.
Колегите са супер.
Заплащането е на макс.
Поздрави,
Лидия

Пълен фарс е тази агенция. СРАМ за този бранш.

Започнах работата си в BeShared преди няколко месеца и съм изключително недоволна от отношението на Борислав Айтов - псевдо управителя на цялата con схема. Плащания се бавят с месеци, докато не им потрябва нещо "спешно". Телефони не се вдигат, когато се дължат пари. Явно постоянно изтичат хора от там, най-много съжалявам, че не прочетох мненията тук преди да се захвана да съм им подизпълнител.

Общо взето губене на време, съпричастна съм на всички белязани от преживяването с тази селска история. Чакам си парите и се махам. :)

Всички положителни ревюта са менте, както и самата "фирма". Работих околко една година като контрактор (под-изпълнител) за тази фирма и съжалявам, че не им теглих една майна по-рано. Това не е дигитална агенция, както се твърди, а просто един sales и всички услуги се работят от под-изпълнители, какъвто бях и аз. Работа в тази фирма вършат само външни хора, а самия "шеф" Борислав Айтов не разбира нищо от дигитален маркетинг и просто заработва комисионна отгоре на цените на подизпълнителите - комисионната често е от рода на 50% и това прави услугата много неизгодна за клиентите. Борислав ги лъже без скрупули и ако мине номера просто ги пуска по пързалката и после под-изпълнителите да се оправят. Неща като комуникация, стратегия, синхрон и какъвто и да било професионализъм тотално липсват и съответно се пораждат много сконфузни ситуации. След като заявих, че прекратявам работа с него, Борислав започна да ми бави плащанията по последните фактури и все щеше да ми пусне парите "след няколко дни", но вместо това просто спря да си вдига телефона и да отговаря на съобщения. "Некоректно" би било доста меко казано - поради което съм задействал процедура по запор на жалката му фирма. Да ти е честито Боби - ще си платиш и дължимите суми и адвокатските разходи като си голям тарикат, а ако някъде случайно ме видиш просто бягай.

Здравейте!
Казвам се Лидия и съм много доволна от отношението, условията на работа и всичко останало.
Колегите са супер, а заплащането и отношението повечето от добро. Винаги мога да разчитам на тях.
Чудесна фирма и прекрасно отношение.
Аз съм им много благодарна и уважавам работата си и ръководставото.
Колегите са много мили и креативни.
Поздрави!

Ето линк как може да си купите https://www.binance.com/en/register?ref=L7SKVPD1

Първо: Всички положителни мнения са фалшиви. Няма как в един и същи ден да има толкова много положителни коментари. Това е просто невъзможно и смешно.
Всичките положителни коментари се пишат от един и същи "БОТ" от фирмата за да "изглежда", че всичко е наред и за да няма отрицателни мнения. Това го знае всеки нормален човек. Няма как да стане просто.

Второ: Толкова бях потресена от колектива, толкова неграмотен екип не бях срещала. Толкова ли е трудно да се научи българският език. Не знам как си продават продуктите на хората. Кой им вярва въобще, не знам.

Трето: Всичко е една лъжа в тази фирма. Още със започването разбрах, че нещо куца. Започват с едно обучение, при което ти обясняват как се работи, но това въобщеее не е такаа както го обясняват. Казват, Ви, че ще получавате високо заплащане, което не е така. Работи се по 7-8часа, на ден. Изпращат ти няколко презентации с 1500 грешки във всяка една от тях, защото толкова им е нивото на българският език. По-добре не си губете времето в тази фирма, няма смисъл. Всичко е една лъжа!

Този коментар ще го пиша всеки път след положителните "БОТОВЕ" от фирмата. За да разберат нормалните хора, че в тази фирма всичко е един ФЕЙК.