Гранд Хотел Варна АД /img/frontend/nomap.png"

Гранд Хотел Варна АД

- А не Ви ли е страх за сигурността Ви,из малките улици в гр.Варна и не само там GYRU. ААаа да затова ползвате псевдоним :[

Rabotih blizo dve godini v Granda kato ohranitel,bih kazal slednoto -otno6enieto na gospojica Ani Marinova,gospoja Il4evska i noshtnite direktori e skandalno. Jertvah si svobodnoto vreme i dostoinsvoto v perioda v koito rabotih tam.Zad1ljavat ni da izv1rshvame obshta rabota,ne ni plashtat na to4na data i na vsi4ko otgore otno6enieto im e potresavashto.Ne moje da go karat taka,zashtoto vsi4ko s vremeto se vr16ta.Az sam mlad i sravnitelno inteligenten 4ovek vinagi moga da izplyvam,no te sas intrigite koito kroqt postoqnno( izlgejda im plashtat da pravqt intrigi ) mogat edinstveno da ysetqt vkysa na ytaikata i mr1sotiqta,koqto te sa si syzdali.

Май не схвана сарказма в думите ми:), но и затова трябва да имаш малко мозък, при теб и останалите гладнюхи това липсва!!! Трябваше още малко да постоите гладни, че да ви гледам как целувате задните части и кършите с ръчички !!!

Поздрави Guru

GURU какво стана мила оказа се,че имам повече информация от теб т.к. вече има заплати.Явно моя изтичник има доверие повече на мен-един обикновен служител отколкото на теб.ДА ФАКТ Е ВЕЧЕ ИМА ПУСНАТИ ПАРИ ПО КАРТИТЕ!!!!И то сега не както ти каза на пролет.Така че аз ти казах -по добре не говори като не знаещ.

GURU като казах,че очаквам компетентен отговор не съм визирала теб.Ако искам да говоря с теб щр ти се обадя лично да те питам.Наистина вече стана мн. смешна.Замълчи.Аз вече получих отговор,защтото знам къде да попитам.Що се отнася до теб под секрет мога да ти кажа ,че дните ти ж хотела са преброени.Накратко казано скоро няма да работиш там ,защото и за това знам с кого да говоря.SORRY мила!!!
Не ме карай да те издам коя си в сайта(макар,че вече всички знаят).Успех в намирането на нова работа....

ПАРИ НА ПРОЛЕТ!!!

Da kajete koga 6te si polu4im parite?

Какво значи:"ДА НЕ ВИ ПЛАТИМ ЗА МОМЕНТА"?Поне кажете- ще си получим ли парите или не,защото не можете да си изкривите душата ,че ние работихме и не сме казвали НЯМА ДА РАБОТИМ ЗА МОМЕНТА.Защо никога не казвате истината.Ние не сме животни кажете поне евентуално кога ще платите.GURU що се отнася лично до теб всеки един служител в хотела знае кой се крие под този прякор.Няма смисъл да ни говориш така.По-добре се огледай малко и виж какво се говори за теб и ще разбереш,че си разкрита.Но това няма значение лично за мен-мен ме интересува да си взема заплатата.Това ,че ти с този сайт стана за смях ,не ме вълнува.Така си трупаш минуси на твой гръб.
Надявам се да получа някакъв адекватен отговор на моя въпрос-предварително благодаря!

Попаднах на тези коментари по недобро стечение на обстоятелствата. Бях отвратен четейки зложонните думи на GURU и други подобни. Искам да кажа само: "засрамете се от действията и бездействията си. И не мислете за заплахите на колегите, колкото за Този, който вижда всичко."

Като не щеш Мира - на ти Секира!

Както казах не ме разгледайте, като Анна Маринова!!!
В тоя ред на мисли ние МИСЛИМ ДА НЕ ВИ ПЛАТИМ за "момента"!!!
Търсете си АЛТЕРНАТИВА!!!

Поздрави Guru