Мусала Софт / Musala Soft https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,бул. Драган Цанков 36&markers=София,бул. Драган Цанков 36

Мусала Софт / Musala Soft

Вие на Бизнес парка в Младост на Цариградско

ако му викате българския Лас Вегас?

Значи сериозно не сте у ред с Главата ви хлопа дъската май?

Сериозно трябва да отидете да се Прегледате

На 7 ми 11 Километър Психиатрията нали знаеш къде е?

Иди и се Лекувай бе ей Лайно Идиати, Глупаци такива?

С такива Мизерни заплати в България?

Всички знаем Истината за българския ИТ сектор

Срам!

Всеизвестно е че Жените ги Ебат,Чукат

Мениджърите

Във Vmware всички знаят за Красимира и

Свилена Татарска

Ето линк как може да си купите от най-голямата борса за криптовалути в света https://www.binance.com/en/register?ref=L7SKVPD1

Иди на Работа да видиш как всеки ден те

Ядосват за 700 лева?

По-зле и от Циганите са

Цигански номера и Цирк като стане въпрос за Заплати?

Всеки ден ви Звънят по Телефона и Ви

Тормозят щото сте подали Документи

И сте Тъпи, Идиоти за това

Интересно ми е да видя как тлъстия шебек Лилов ще живее с 600лв през 2021 в смрадливия си офис. Дебелия му задник ще отслабне веднага и ще заприлича на сомалийче.

Интересно след като Мусака софт дава шанс на деца да станат хора защо наема македонски примати?

Може програмистите да не допринасят първите месеци за печалбите, но това се нарича инвестиция, идиоти. Всеки знае колко скъпо се продават софтуерните проекти на края.

Идете да видите как е

Искате ли да ви карат да Четете по 5 часа на ден

И да решавате Тестове и Задачи

Накрая има Изпит Тест

Успех с търсенето Пийте си редовно Лекарствата за Психичните си разстроства
7 ми и 11 Километър Психиатрията нали знаеш къде е

Иди и се Лукувай

Само не знам какъв е тоя Жоро-Петър-Анонимен, който е наспамил цялата тема тук?

Първо - по правописа си личи, че става въпрос за някой с големи претенции, но в същото време пише "на Яве", "Не Дейте", "CV Биография", "Ейчарката" и тем подобни, като очевидно става въпрос за корифей на мисълта. Изобщо не коментирам безкрайните главни букви, се едно пише на немски.

Човека очевидно е открил и топлата вода - в Германия, видиш ли, били давали по 2-3 хиляди евро заплати, 1000 даваш за наем и другите "са за вас Уважаеми". И ти с още 1000 евро за 1 месец, където и да е в Германия как ще се оправиш? И съм работил в Германия, и съм бил с германци и 2000-3000 евро там са НУЛА - нито в Берлин, камо ли Мюнхен и който и да е от по-големите градове такива цени няма, освен естествено ако не живееш във фургон с още 15 циганина и лепите гипсокартон за некви турци измамници (какъвто по правописа и изобщо изразяването и тезите му имам чувството, че е случая тук).

Така, че успокой се Хасане, не защитавам Мусала Софт, но по 10 твои коментара човек може да разбере, че не си нито от най-умните, нито от най-образованите. Щом за теб епитома на успех е да взимаш 2000 евро в Германия - бегай с 300 натам.

Тя Истината по време на Интервюто ще излезе на Яве че

Лъжете!

Успех с търсенето на работа!