Софтсистем ООД /img/frontend/nomap.png"

Софтсистем ООД

Коректен и точен работодател. Заплащането съобразено с работата т.ест не се трепеш като роб и да ти плащат малко: лека работа-малко пари, по-трудна работа с извън раб.време - повече пари. Към по-долу коментиралия за сервизен техник - основно + бонуси в зависимост от свършената работа. Фирмата си заслужава. Не мога да кажа нищо лошо, а само хубави неща и за управителя и за колектива. Който се чуди нека да отиде на интервю след като е поканен ще му се кажат чисто и прозрачно как седят нещата, ако има въпроси да пита ще му се отговори и тогава нека си прецени дали е за тази работа и фирма или не.

Днес чета следната обява

Сервизен специалист-електроника
"Софтсистем ООД" е компания специализирана в поддръжката на Електронни системи с фискална памет (ЕСФП) за продажба на горива; изграждане, сервиз и
поддръжка на обурудване и инсталации на бензиностанции, газстанции,
метанстанции и петролни бази; внос, доставка на обурудване за бензиностанции
и терминали за горива. Поради разширяване на дейността си фирмата търси
кандидат за екипа си на позиция Сервизен специалист електрончик.
Пълно работно време; Подходяща и за студенти; Заплата от 700 до 900 BGN (Бруто)
Основни задължения:

- Инсталиране и поддръжка на ЕСФП (Електронни системи с фискална памет);
- Асемблиране на компютри и инсталиране на операционни системи, специализиран софтуер;
-Работа в група за монтаж и изграждане на технологична част на
бензиностанции.

Изисквания към кандидатите:

- Умения за работа в екип;
- Много добри комуникативни умения;
- Способност за поемане на лична отговорност и ясно дефиниране на
възникналите проблеми и предприетите лични действия за тяхното решаване пред
ръководството;
- Готовност за работа в динамична среда;
- Шофьорска книжка-активен шофьор.

Предимства
-Владеене на английски език
-Добри познания на продукция на Microsoft, Windows 10, Windows Server 2012
-Работа с 485 интерфейс

За да бъдете добре мотивиран и да се чувствате част от нашия екип ние
предлагаме:

- Добро възнаграждение + мотивиращо допълнително заплащане;
- Отлични условия за професионална реализация;
- Фирмени обучения;
- Работа сред млад, добре обучен и сплотен колектив.

Бих искал да знам малко повече относно работните условия, полага ли се извънреден труд, заплащат ли се командировки... Предвид написаното никъде нищо не се казва за образованието на човека, както и стаж в дадена област, от което е видно, че по всяка вероятност се търсят хора, които не правят проблем за парите;

Как може човек учил електроника, и работещ като такъв може да бъде добре мотивиран, като един гумаджия взема двойно... Изобщо няма да си губя и времето да ходя в тази компания, особено като видях и местоположението, приключение ще е да стигнеш до там ако си без кола. А дори и да си, не виждам защо наличието на кола ще е определящо как ще стигна до работа.

Монтьор-гуми, ГРАНД МОБИЛ ООД
Месторабота Варна; Постоянна работа; Пълно работно време; Заплата от 900 до 1200 BGN (Бруто)

НЕкоректен работодател,дължи заплата,не плаща командировъчни,не плаща извънереден труд,удължено работно време ,бягайте далече от тази фирма