Балистик Сел ЕООД /img/frontend/nomap.png"

Балистик Сел ЕООД

Последните 3 коментара са платени обяви от т.нар. поставени лица :)

Ще се постарая да напиша обективно мнение, надявам се да помогне на някого ако се е насочил за работа в тази фирма. Разбира се всяка компания има своите предимства и недостатъци, но важното е като цяло (+) да са повече от (-).Аз лично напуснах по собствено желание, тъй като имах нужда да обърна малко повече внимание на себе си, семейството и на други лични неща.
Фирмата е сравнително голяма, имат добре обзаведен офис на няколко етажа в Бизнес сграда в Хаджи Димитър. Работната среда е добра, повечето колеги са готини и разбрани. Това, което на мен лично ми хареса е възможността да се научат много нови неща, което за мен беше добре, тъй като в началото нямах особен опит. Фирмата работи основно по големи ИТ проекти в България и в чужбина и това дава възможност за създаване на контакти. Заплатите се превеждат редовно, никога не е имало забавяне.
Като препоръка бих написал, че преди време сме си говорили с колеги, че ще е добре тиймбилдингите да бъдат с включени повече разнообразни игри за работа в екип.

Работя в Балистик сел от 1,5 г. и бих искал да кажа че работата е чудесна за всички, които искат да учат и да се развиват. Колективът е просто прекрасен. Работата е насочена към това да се изпълняват целите и да има резултати естествено.

Ключовата дума при нас е развитие.

Ако търсите място, където да можете да развиете и реализирате пълния си потенциал, докато помагате на българската икономика да става по-успешна- това е фирмата!

Работната среда е мотивираща, колективът е прекрасен, а и до сега не съм срещала толкова справедливо и грижовно отношение от управител.

Работих за Балистик сел две години, разделихме се съвсем колегиално. Отношението на мениджмънта към мен беше уважително и не съм видял нищо лошо от тях.

Уважаеми г-н Анонимен, изчитайки всички коментари на тази страница, за мен е абсолютно очевидно, че всички негативни писания са плод на твоето лично разочарование и злоба и по никакъв начин не са обективни.
Да, тук няма позитивни мнения, но това е защото всички ние - хората, които сме настоящи служители, сме заети да си вършим работата и нямаме време да пишем коментари тук.
Смятам, че личното ти мнение се различава от мнението на стотиците хора, които са бивши и настоящи служители на фирмата.
Видно е, че явно нямаш никакво друго забавление и си решил, че да сипеш помия върху хората те прави много умен и готин.
Искрено те съветвам да вземеш живота си в ръце и да проумееш, че циците на хората са си изцяло техен проблем.
И един въпрос, Г-н Анонимен - Ти получаваше ли си заплатата от тези „боклуци“ всеки месец? Защо не напусна сам, след като средата е била „отварителна“? Или тогава ти беше добре, а сега си ядосан на собствената си глупост и простотия?
Лесно се руши и "хейти". Трудно се създава. Ти г-н Анонимен какво създаде в този живот? А какво ще оставиш след себе си?
Запитвай се!

Щом като тук е място за лични мнения, моето лично мнение е, че коментарите на хора като теб нямат НИКАКВА СТОЙНОСТ! Уж си смел и изразяваш мнението си, а в същност си просто страхливец, който дори не застава зад името си. Кой би повярвал на човек, който не може да пише на грамотен български и чийто възможности се простират до това да коментира чуждите цици?!
И да уточня, НИКОЙ не ме е накарал да пиша тук. Писах по съвест, защото бях потресена от лъжите които прочетох.

Kato ste tolkova veliki zashto niama Edno pozitivno mnenie ot t.nar. "bivshi" sluziteli. Vsichki si trugvat razocharovani I unizeni ot bivshi zalumpeni dolnoprobni servitiorki s izkustveni cici. Kurvenska istoria. Nakraia si izmisliat che si zakusniaval da te uvolniat disciplinarno. Bokluci!

Жалки злобни душици, как пък един бивш служител не се изказа с положително мнение за която и да е фирма. Докато заемаш дадена позиция и си получаваш заплатата редовно всеки месец си трае и е доволен, но щом стане „бивш служител” само плюе по работодателя си. Отговор – докато си добре не се занимаваш да плюваш по когото и да било, но вече от другата страна всичко става изведнъж отвратително ми защо започваш работа там при условие, че си запознат с условията на предлаганата позиция. Имаш изпитателен срок ми като не те устройва напускаш и толкова. Само злоба и жлъч какво да очакваш от „бивш”?

Хубави обещания дават в началото. Офиса е лъскав и изглежда що годе европейски. Има и читави колеги, но текучеството персонал е завидно. Не се притесняват да съкращават хора пред Коледа. От 70 човека персонал 65 са някой на някой, дори чистачката. В момента, в който жената на собственика реши, че не те харесва те разкарват. На почит са сестрата и приятелката на жената на шефа, които нищо не правят освен да си бъркат в носовете. На края на всеки месец се връчва разпечатка колко часа, минути и секунди си бил в офиса. Не може да не си ползваш обедната и да тръгнеш час по-рано. Ако излизаш извън офиса по работа се записваш в тетрадка защо те е нямало, иначе ти се вадят от разпечатката. Много е сбъркано. Никой не те обучава, барем поне се развиеш нещо, че да си струва. Тоталва загуба на време, липса на адекватна организация на работния процес и компетентност при по-голямата част от служителите и ръководството.

Гербаджийска фирма дано да фалира. Пълно с жени с изкуствени цици и дебели тумбаци. Много лъжат

Каквото са обещали нищо не са изпълнили.