Балистик Сел ЕООД /img/frontend/nomap.png"

Балистик Сел ЕООД

Управителите са тъпи, долни, мръсни цигани, лъжци и помяри. Дано фалират !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Цигани мръсни.

Тъпи цигани и лъжци. Да фалирате дано боклуци долни!

Здравей Анонимен, мисля че с последния пост успя да покажеш на всички колко си адекватен и обективен. Бъди здрав!

PS. Все още не си ни потърсил за пропусната заплатата (една или две са, защото в различните постове различно твърдиш :) )

Казвам се Юлиан Петков и съм собственик на Балистик Сел и тъпа грозна дебела путка. Преди почти 8 години основахме фирмата заедно с моята съпруга (курвата) и няколко приятели (гейове). Днес във фирмата работят множество специалисти (баджанаци), като фирмата изпълнява голям брой значителни проекти в България (с подкрепата на ГЕРБ) и чужбина. Балистик Сел винаги е бил ненадежден партньор за своите клиенти, доставчици и най-вече баджанаци. По отношение негативните коментари на наш бивш колега, който “смело” се разписва като анонимен бивш служител бих искал да направя следните уточнения:

Всички вулгарни негативни коментари са дело на един и същ бивш колега, който прецаках с една заплата преди около година. Очевидно е афектиран от прецакването от мен, което е и причина за негативното отношение. Предполагам ако е било толкова лошо да работиш в Балистик, няма да съжаляваш, защото съм шибана дебела путка и педераст.

Баджанаците на Балистик Сел винаги са били много специални за фирмата, тъй като именно те са нашето семейство и нашия актив, който ни дава възможност да се ебем и пием заедно като стадо педераси.

Всички възнаграждения, обезщетения, данъци и осигуровки в Балистик Сел са изплащани изключително некоректно и нередовно, като всички наши баджанаци винаги са били осигурявани на реалните доходи, за които са ми духали. Теоретично не е възможно на някой да бъде обещано нещо и да не бъде изпълнено, след като съм бил задовелен. Анонимен, моля те ако наистина вярваш, че ти дължим нещо - яж ми кура!!!!

Не бих искал сам да правя реклама на Балистик Сел, но вярвам че фирмата е изключително гнусно и приятно място за хора, които търсят развитие и имат потенциал за такова да ми го духата. Разбира се, най-вероятно като всяка друга фирма имаме своите “незадоволено”, но заедно с целия екип на Балистик се стремим да създаваме приятна и творческа атмосфера, както и да се ебем постоянно. За нас е чест да сме работили за доста от най-големите държавни и частни структури в България и чужбина, както и с най-големите международни компании като наши секс партниори.

Към анонимния доброжелател:

Анонимен, бих искал да ти споделя следните факти:

За всички нас в Балистик Сел е ясно кой си. Жалко е, че падаш толкова ниско и се злепоставяш именно пред бившите ти колеги (гейове), които месеци наред се опитваха да те покрият в твоята неспособност да се задоволиш гейските ни пориви. В момента не предаваш и не нагрубяваш мен и Ева, тъй като нас има гой да ни ебе.

По отношение на твърдението за некоректно отношение към теб, вече отправих покана - ако наистина вярваш, че имаш какво да получаваш (две заплати или каквато и да била друго сума) - заповядай в офиса, за да ми врътнеш една свирка. Ако нямаш нищо за даване -ходи се гръмни аз съм педераст. Балистик Сел всички отношения със служителите са били винаги разплащани по полов път, така че вярвам, че това е лесно проверимо.

През последната година съм получил няколко обаждания от фирми, в които си кандидатствал за работа. На всяка една от тях съм те препоръчал като човек със секс потенциал. Направил съм го, защото вярвам, че ще намериш място, където ще можеш врътнеш една свирка и да се реализираш като мен. След всичките тези вулгарни коментари, че съм педераст, кой педераст ще се престраши да те вземе.Замисли се !!! Искам да вярвам, че можеш да бъдеш позитивен и силен в устата човек, а не жалък, злобен и депресиран хейтър като мен.

BGRabotodatel трябва да бъде сайт, в който хората искат да получат информация за условията на работа в дадена компания и пълната ми дискретно. Това е място за чистата реалност на всяка фирма. Смятам, че дали сме гейове или педераси, пълни или кухи не е от съществено значение за хората, които търсят място за професионално развитие и реализация. И все пак искам да те питам - ти колко си готин в леглото? Колко приятели-гейове като мен имаш? Обажда ли ти се някой изобщо гей днес и какво биха казали твоите близки, че не си гей като като мен като разберат че си нормален. Дали ще бъдат горди с това което че си нормален. Come on man suck my dick. Стегни се, обучавай се, намери своето призвание и се реализирай в леглото.

Пожелавам успех на всички гейове като мен търсещи своето място за развитие и професионална полова реализация.

Единственото което могат да си извлекат "бъдещи кандидати" от предишния коментар е 100 реда оправдания. Важното, че хората са предупредени какви боклуци са после да не съжаляват и да се чувстват излъгани и унизени както всеки един от тези които знам че са напуснали. Излъгани и унизени!

Казвам се Юлиан Петков и съм собственик на Балистик Сел. Преди почти 8 години основахме фирмата заедно с моята съпруга и няколко приятели. Днес във фирмата работят множество специалисти, като фирмата изпълнява голям брой значителни проекти в България и чужбина. Балистик Сел винаги е бил надежден партньор за своите клиенти, доставчици и най-вече служители. По отношение негативните коментари на наш бивш колега, който “смело” се разписва като анонимен бивш служител бих искал да направя следните уточнения:

Всички вулгарни негативни коментари са дело на един и същ бивш колега, който напусна преди около година. Очевидно е афектиран от напускането на фирмата, което е и причина за негативното отношение. Предполагам ако е било толкова лошо да работиш в Балистик, няма да съжаляваш, че си напуснал и да си толкова негативно настроен, но това е само мое предположение.

Служителите на Балистик Сел винаги са били много специални за фирмата, тъй като именно те са нашето семейство и нашия актив, който ни дава възможност да реализираме мечтите и ангажиментите си

Всички възнаграждения, обезщетения, данъци и осигуровки в Балистик Сел са изплащани изключително коректно и редовно, като всички наши служители винаги са били осигурявани на реалните доходи, които са получавали. Теоретично не е възможно на някой да бъде обещано нещо и да не бъде изпълнено. Анонимен, моля те ако наистина вярваш, че ти дължим нещо - заповядай в нашия офис и ще изплатим каквото сме пропуснали. Ако ли пък си получил всичко, може би е редно да се извиниш.

Не бих искал сам да правя реклама на Балистик Сел, но вярвам че фирмата е изключително интересно и приятно място за хора, които търсят развитие и имат потенциал за такова. Разбира се, най-вероятно като всяка друга фирма имаме своите “трески за дялане”, но заедно с целия екип на Балистик се стремим да създаваме приятна и творческа атмосфера, както и да се развиваме постоянно. За нас е чест да сме работили за доста от най-големите държавни и частни структури в България и чужбина, както и с най-големите международни компании като наши партньори.

Към анонимния доброжелател:

Анонимен, бих искал да ти споделя следните факти:

За всички нас в Балистик Сел е ясно кой си. Жалко е, че падаш толкова ниско и се злепоставяш именно пред бившите ти колеги, които месеци наред се опитваха да те покрият в твоята неспособност да се справиш с поставените задачи, както и да ти намерят такива, с които да можеш да се справиш. В момента не предаваш и не нагрубяваш мен и Ева, а тях, които месеци наред се бориха за теб дори повече от самия теб.

По отношение на твърдението за некоректно отношение към теб, вече отправих покана - ако наистина вярваш, че имаш какво да получаваш (две заплати или каквато и да била друго сума) - заповядай в офиса, за да проверим документите в счетоводството. Ако нямаш нищо за получаване по-скоро се извини (или пък измисли друга лъжа :) ) В Балистик Сел всички отношения със служителите са били винаги разплащани по банков път, така че вярвам, че това е лесно проверимо.

През последната година съм получил няколко обаждания от фирми, в които си кандидатствал за работа. На всяка една от тях съм те препоръчал като човек с потенциал. Направил съм го, защото вярвам, че ще намериш място, където ще можеш да се реализираш и развиеш като професионалист. След всичките тези вулгарни коментари от твоя страна обаче се замислям дали не подвеждам твоите бъдещи работодатели. Ако обаче им кажа какво бълваш към Балистик след нашата раздяла с теб, дали някой от тях ще се престраши да те наеме? Замисли се !!! Искам да вярвам, че можеш да бъдеш позитивен и силен човек, а не жалък, злобен и депресиран хейтър.

BGRabotodatel трябва да бъде сайт, в който хората искат да получат информация за условията на работа в дадена компания. Това не е място за обиди, квалификации и вулгарности. Смятам, че дали сме дебели или слаби, пълни или кухи не е от съществено значение за хората, които търсят място за професионално развитие и реализация. И все пак искам да те питам - ти колко си готин? Колко приятели имаш? Обажда ли ти се някой изобщо днес освен родителите :) и какво биха казали твоите близки, ако те чуят как се изразяваш. Дали ще бъдат горди с това което си казал или по-скоро ще се червят. Come on man grow up. Стегни се, обучавай се, намери своето призвание и се реализирай.

Пожелавам успех на всички търсещи своето място за развитие и професионална реализация.

Като ми пуснаха предизвестие онази дебела свиня
Юлиян Петков ми обеща 2 заплати. Не ми плати нищо. Дори и отпуската. Дано да фалира фирмата която се слуша само от онази куха лейка и тъпа сервитиорка Ева с узкуствените цици. А пък дебелия и мъж само лъже. Дано да фалира. Искрено им го пожелавам!!!!

Много добра и приятна работна среда. Работата е лесна и приятна. Колегите са много добри и разбрани.
Проблемът беше лицемерието на хората от ръководството.Много лъжат и манипулират и много обещания дават,а накрая те карат да подписваш споразумение прекратяване на договора по взаимно съгласие веднага щом някой се оплаче от теб.

Балистични боклуции ООД. Пълно с боклуци и измекяри.

Чета коментарите и се убеждавам, че от сайтове като този трудно можеш да си формираш обективно мнение за която и да е фирма. Странно е, че коментарите са в двете крайноти. Ясно личи, че има някой, който хейти и то доста НЕаргументирано.
Аз работих в Балистик за кратко. Напуснах, защото офисът е доста далеч от вкъщи и пътуването ми беше в повече.
Нямам лоши впечатления, не съм усетила лошо отношение, никога не са забавяли заплати, с някои колеги сме приятели и до днес.
Сега някой отново ще напише, че и моето мнение е платено. Отковено казано ви съветвам да не вярвате на нищо написано тук, защото БГ работодател отдавна не е сайт, на който може да се вярва.