Уин Бет https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,Надежда&markers=София,Надежда

Бях за около 3-4 месеца клиент във въпросния букмейкър.Първоначално се правят добри, но умерени печалби.Говоря за депозити 10-20 лв. могат да се хванат спокойно 50-60 лв. Това за около 10 дни.Но след това--кръц. На 500 лв. депозирани едва ти дават 100 лв. печалба. С дни наред не можеш да вдигнеш в нито една игра повече от депозираните средства, като ясно е , че накрая губиш.Изляза от профила, играя на демо игра, там виртуална печалба доволно. Абсолютно сигурна съм, че тези от персонала, които работят със софтуера, наставят профилите така, че да губят, а профили на техни познати да печелят. Това мнение е вече широко разпространено и във facebook за всички букмейкъри. И това го прави единствено персонала, а не собственика. Не е лошо собствениците на букмейкъра да прочетат моето мнение, че да им се отворят очите защо губят клиенти.

Пълна подигравка със служителите! Колегите са само натегачи и гъзолизци! Управителя е пълен п*дал... Ако не си на разположение 24/7 веднага им ставаш неудобен и те махат! Постоянно интриги и нерви! Не ти дават да сядаш, да се подпираш, дори когато залата е празна, пълна казарма. Само дупедавците ги повишават! Карат ни да лъжем клиентите постоянно, никакво уважение от страна на колеги и управа! Всеки гледа собствения си г*з и не го интересуват другите! Това е Уин Бет-пълна пародия!!!

Здравейте,пише Ви бивш служител на фирмата. Не става въпрос за някое от казината в София. Работих там много за кратко за съжаление,наложи ми се да напусна поради лични причини.Никъде не бях срещала по-любезни и човечни хора! Толкова съжалявах и ми беше гадно,че напускам.... За няколко смешни работи дни получих доста добри пари! НЕ НЕ МИ ПЛАЩАТ ЗА ТОВА,КОЕТО ПИША. НЕ,НЕ СЪМ ОТ РЪКОВОДСТВОТО. Ако имам възможност някой ден отново бих се върнала! Ако някой иска мога да му повторя думите си без грам съмнение. Явно недоволните са от казина с кофти управител..... но аз явно попаднах на хора :).

Ужасно отношение към персонала. На интервюто ми казаха че започвам с 1000 лева, а всъщност работя за 540 лева. Не ти дават да почиваш, пушим на едни стълби, където ти измръзва задника. Новата управителка дойде от Бургас с три крупиета, които не знаят нищо, но ги направи Старши, за да може нейните хора да взимат хубави пари и с нови и нелепи правила накара всички останали да напуснат.
Мениджъра Калоян, както се прави на добър, по същия начин те режи и от кръста. Системата на всичко много куца. Ако случайно решиш да изкажеш мнение си напът да се погубиш в тази фирма. На тях им трябват роботизирани хора, без чувства, претенции или каквото и да било. Каквото ти кажат, това да правиш. Пълна подигравка. Пране на пари е цялата схема и не ги интересува нищо друго. Глоби и за най-малкото. Подиграват се с теб и това е.
НИКОГА няма да се върна повече там!!! Залата от една година работи над 200 човека персонал се е сменил. ПОДИГРАВКА, ТРАГЕДИЯ!

Нямам нищо против да се коментира,даже нека коментираме да видим кой крив и кой прав.След като сте в администрацията а сте запознат/а за моя случай,очевидно клюките там се носят доста бързо.Да дадоха му формуляр за напускане по взаимно съгласие,джуджето Атанас Чакъров си мислеше ,че е много хитър и щял да ме съди ,че не съм го подписал.Казах му да ме уволни тогава,но очевидно не посмя.

Здравейте!
Като настоящ служител на фирмата от повече от две години смея да кажа, че в бранша е една от малкото, която предлага много добри условия и то на хора, които в по-голямата си част са тъкмо завършили гимназия. Пълни осигуровки на цяло взънаграждение, начисляване на нощен, извънреден и празничен труд на месечена база. Служителите имат и социален пакет, който включва допълнително здравно застраховане, пакет премиум!
Работата в игралните обекти не е от най-леките, но кога работа с клиенти е била?
Не съм съгласна с коментара на Иван, защото работя в администрацията на фирмата и съм запозната с неговия случай, но не мисля, че тук е мястото да се коментира. Още повече, след като той не е имал честта да изкаже всичко, свързано с неговото пребиваване във фирмата.

Напълно подкрепям всяка една дума от по-долното мнение за отдел вътрешен контрол.Ако е възможно не почвайте в този отдел!

Няма по -смешна фирма от тази.Работих в отдела им за вътрешни проверки.Започваш на заплата от 800лв да точно така 800лв и някакви смешни командировъчни от сорта на 100-120 лв.Пътуваш като ненормален,спи се в мизерни хотели има лимит 60 лв на нощувка за двама човека.Големи мъже делим стая 3 на 3.Прекия ръководител,комплексирано джудже.Не се хващайте изобщо.

В Уинбет са големи измамници, казват че те наемат на работа, карат да си вадиш разни документи, от които даваш само пари на вятъра и след това си намират хора с опит и ти звънят, след като си работил 2 дни, да ти кажат, че не ставаш и нямало смисъл да си губим времето. Дебелата управителка, дето изобщо не знае за кво иде реч и другат счетоводка, са толко прости парчета, че нямам думи, не могат да обучават, не могат да смятат и надменното им крупие, к***а. Изобщо пълен потрес и под всяква критика, бягайте от Уинбет, ще ви унижат.

Комична работа.Най големите мошенички и крадли ги направиха управителка и ст.крупие в друга зала.Няма колега,няма клиент да не им минаха през леглата.Хората който бачкат не ги оценяват.Прости и дебели ст.крупиета със самочуствие.Управителите не са лоши,ама не знаят какво се случва в залата иначе лошо ще им стане.