Уин Бет https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,Надежда&markers=София,Надежда

много лошо говорят за себе си... отидох на интервю, след като ми бяха казали по телефона, че се случва да работиш 1 събота в месеца, а като отидоха ми казаха, че и неделя се случва и е по вероятно не само 1 път в месеца. това няма значение, има хора, които са съгласни и така, но лошото е, че ми казаха в определен ден че ще се обадят, няма да пишат e-mail, а директно звънят и казват дали те взимат или не. мина седмица от уж въпросния ден. като не им се звъни, толкова ли не могат да си направят шаблонче с текст и да пускат по пощата, ане да се чака и фа се чудиш какво става

И аз се засрамих от себе си . Не стига ,че не върнаха отговор а и тази на интервюто беше пълна кокошка . Въртят в джобса ама който почне дупе да му е яко. За какво да връщат отговор на простолюдиет и не ,че ще приема ама то отношение трябва. Трябваше да я напсувам и да изляза , ама поне аз бях любезен.

Каква пикла ми проведе интервюто дето не знае 6*7 колко е . Колко ме беше срам от себе си ,че някоя патка ще ме оценява... Блокирай и номера, и се напих .

Моят пост няма общо с Уинбет като работодател,а като клиент.Направих депозит и получих бонус,след което превъртях бонуса (играла съм около 30 40мача),направих сумата около 600 лв.Тук започна драмата.Първо изпратих лична карта и след около 25 часа пуснаха имейл,че данните са потвърдени и мога да тегля.Изтеглих сумата и след около 20 часа,я върнаха и изискаха акт за раждане,селфи с лична карта до главата ми и банково извлечение,след около шест часа поискаха свидетелство за граждански брак.Изпратих им всичко, плюс снимка с личната ми карта от фотограф и след 12 часа ,казаха,че личната ми карта не се чете.Не знам ДКХ знаят ли за тези гаври,не знам шефовете (собственика) знае ли за това,но аз съм възмутена.Ще си търся правата до последно чрез медии,чрез ДКХ,чрез адвоката ми.Аз съм майка,дала живот на три момичета и никой,ама никой няма право да се гаври с мен за 500,5000,500000,5000000 лв.

Какво е мнението Ви за служителите, които разговарят дълго и по няколко пъти на ден по личният си телефон на всякакви теми и вероятно пречат на останалите да се фокусират и работят?

какво може да ми кажете относно позицията обработка и анализ на данни?

Ти си абсалютно неграмотен/неграмотна.Погледни си елементарните правописни грешки във всяко изречение. ДА ПИШЕШ "Й" вместо "И" е признак на ниска култура.Да не говорим за "НОЙ" смях в залата!

Много от коментарите тук нямат общо с реалноста , има моменти в който всеки си изпуска нервите но пък преди да започнете ви се казва , ще стойш на крак 12 часа и вие го приемате ! Другото заплатите никъде не са 500-600 лв а нагоре ! Осигуровките са на реалното за месеца (при справка в ной) плащат се нощен и извънреден труд!! Има дразги и интриги но къде няма :) За ръководството нямам забележка освен някакви дребни неща който не смятам да сериозен проблем! Ако работата с клиенти ви допада то опитайте няма да съжалявате ! А причината аз да напусна е лична и няма общо с фирмата

Много измамен букмейкър. Ще ви споделя моя опит. Като се регистрирах не искат никакви документи. При първото теглене искат лична карта и плащат. Като спечелиш обаче 500 лв и искаш пак да изтеглиш отказват да плащат. Измислят си че не са те идентифицирали и искат още 10 документа като шофьорска книжка, паспорт, документ за адрес от общината, банкови извлечения, акт за раждане и още 5-6 други всичко с цел да нямаш някой от документите и по тази причина да не ти платят парите. А най странно е че имат лиценз от държавата и в същото време не плащат печалби

Искам да изкажа отрицателното си мнение за отдела по подбор т.е. служителката от Човешки ресурси!

Кандидатствам повече от 3 месеца за 2 позиции с опит и висше образование.. но никой от тях не ме потърси!

Заключение: Взимат само с връзки, договорки, като там работят 95% със средно образование и без опит, няма логика да не взимат хора с опит и образование!
Схемаджии, връзкари, подлеци и типично по български прости служители без грам акъл в главата, но започвам да си мисля и, че мениджърите на отделите са такива!!!