Наксекс Технолоджикъл Девелопмент /img/frontend/nomap.png"

Наксекс Технолоджикъл Девелопмент

Не ходете там!

Самия факт, че 90% от служителите ходят с 1 час по-рано на работа за да могат да хапват безплатна закусква мисля, че говори за какво става въпрос.

Ако сте кандидат за работа отидете на интервю 17:00 в Четвъртък и вижте как група от хора се надреварват как да хапнат безплатно.

Перфектна фирма за хора с манталител тип "дълбоката провинция"

Наскоро провеждаха интервю - тест за стажантска програма.Първото впечатление за фирмата е Woww:)
Много любезни иначе HR-и и лиидове,но много непрофесионално беше ,че обещаха отговор,независимо от класирането.Така и не дойде нищо.Писах им мейл просто да им напомня,и отговора беше ,че наистина са ми пратили тест за следващ етап,но не съм го получил!!Е..хубава работа ама Българска!

Аз лично съм доста доволен от фирмата като цяло.

В 95% от времето срещам професионално отношение от колеги и преки ръководители.

Да системата е тежка, но на малки и средни проекти всеки може да се оправи и смятам, че това дава поле за развитие. (колегите които са я писали са свършили доста добра работа, доказателство за това е факта, че има много компоненти които не се пипат, защото работят безотказно)

"Шефката" на front-end екипа си е голям пич и според мен си върши добре работата. Това, че някой не и се "кефи" е отделен въпрос. Трябва да се прави разграничаване на това дали един човек те кефи и какви са ви работните взаймнотношения.

В моя екип поисках да купят лиценз за ReSharper и след 1 седмица го получихме.

Имаме много кадърни технически лица които никога няма да ти откажат помощ и има много да се учи.

Не съм съгласен, че ръководството изстисква всичко от всеки, никой никога не ми е направил проблем да си тръгна по-рано стига да съм си свършил работата. И никой никога не ме е карал да седя overtime, аз сам си го правя по мое желание.

Сменил съм доста фирми и имам познати в голяма част от фирмите в София и според мен е доста над средното за страната.

Естествено, че фирмата не е перфектна но според мен е много добро място за работа.

Фирмата беше хубава сля се с интерновус те наеха кофти човек за шефка на фтонт енд а. нахална, агресивна с психически проблеми и нулеви познания по wordpress не се съгласявайте на тази оферта дори и за двойна заплата. Ще ви карат да сте дежурни и по празници. Докато сте отпуска шефката ще ви чупи написания готов код.

Един съвет към HR-ите и мениджърите в тази фирма - когато един процес(интервю, в случая) започва професионално, е добре и така да завърши.
Не ме харесахте, но отказа за контакт след второто интервю е непрофесионално отношение към кандидата, а очевадно и към вашата работа.
Също така, при обявена позиция за DATA Analyst да се твърди, че се търси BUSINESS Analyst е малко нелепо. Поне си оправете изискванията, които покривах на 99%, между другото :)
Калин

За тази фирма мога да говоря много, започна преди 5 години под името Интерновус в кв. Младост 1 (до Окръжна болница), а сега се подвизава в кв. Гео Милев (зад Скай Сити Мол). Пише се софтуер за форекс търговия за съмнителни брандове по целия свят, най-вече в неразвити страни, Русия, арабския свят. Пише се на .Net, върху много стара и тежка система отдавна достигнала етапа, в който трябва да се препише.
110% еврейска фирма, топ ръководството е 100% евреи, а това, което мога да кажа, за еврейските фирми, е че изтискват всичко възможно от всеки. Постоянно ти се доказва, колко си неспособен да си вършиш работата, като изтъкват слабите ти страни, на интервюто и на месечните срещи казват едно, след това се случва коренно различно.
Ден след голям тийм билдинг уволниха 20% от персонала под съмнителни подбуди, други 20% сами решиха да си тръгнат, за жалост способни хора.
Не бих препоръчал Наксекс на никого. Успех на тези, които все пак решиха да останат, поне до края на лятото.

Четете за фирмата и на старото и име Интерновус.

Както всяка фирма и тази има добри и лоши страни. Добрите са нови кошчета, няколко барбарона, хубави цветя тук там и за друго вече не се сещам.
Текучеството е много голямо. Старите кадри си отиват или биват изгонвани от издигащите се мениджъри и тим лидове. Мениджърският състав е изключително некомпетентен и оправдава постоянния хаус с гръмкото име аджайл. Когато се провали поредна версия се намира някой "неудобен" служител, който се изхвърля със заплахи и без обезщетение и се нарочва за виновен. Хората се чудят кой ще е следващият и си търсят нова работа. Пестят се пари от кафето в офиса, закуските в офиса и бонусите на служителите. Не бих препоръчал фирмата на никого освен ако не е готов да лиже здраво д-тата на шефовете в опити да се издигне.
Относно новата бизнес сграда клас А в която е офиса - по евтино и некадърно построена сграда в която всичко се разпада и поврежда постоянно не съм виждал.