Наксекс Технолоджикъл Девелопмент /img/frontend/nomap.png"

Наксекс Технолоджикъл Девелопмент

Георги Гергинов, бивш управител на Наксекс Технолоджикъл Дивелъпмънт ЕООД е мошеник и крадец. Той ограби компанията и я доведе до фалит. Георги измами собствениците на Наксекс. Георги е много нагъл и арогантен дебел селянин. Георги има профил с фалшиви препоръки в Линкедин. Пазете се от него. Не го наемайте на работа, защото ще ви измами!

Georgi Gerginov, former CEO of Naxex Technological Development EOOD is a fraudster and thief. He robbed the company and bankrupted it. Georgi defrauded the owners of Naxex. Georgi is a very impudent and arrogant fat peasant. Georgi has a profile with fake recommendations in Linkedin. Beware of him. Don’t hire him because he will defraud you!

Здравейте, може ли малко повече информация как протича интервюто?

Преди две години кандидатствах за работа в тази фирма. Поканиха ме на интервю, което беше доста кратко. Интервюираха ме HR и един програмист, които изглеждаха доста забързани, и караха доста механично през въпросите.

След интервюто ми казаха, че ще ми изпратят задача, която трябва да направя, но така и не я получих.

Ако процеса им за подбор е толкова несериозен, представям си програмистите какви са.

Кандидаствам за QA в въпросната фирма и искам да питам какви пари се дават за дадената позиция и общо взето каква е средата на работа.

Благодаря,

Преди известно време бях на интервю във въпросната фирма. Най-напред искам да спомена, че офисът изглеждаше много приятен.
По-конкретно искам да споделя мнение относно интервюиращата ме госпожица/госпожа, представила ми се като лийда на фронт енд екипа. Като цяло няма кой знае какъв дългогодишен опит в сферата, но определено се интересувам и искам с това да се занимавам. С тази забележка предполагам, че не притежавам кой знае какви знание, но въпросният лийд ми направи много неприятно впечатление с непознаването на елементарни неща в областта. Аз като по-джуниър реших да не й споря по време на интервюто, че и даже се замислих над собствените си знания. След проведеното интервю реших да проверя все пак кой е прав и опасенията ми относно компетентността й се оправдаха. Да не говорим, че се държа супер арогантно и с леко пренебрежение. Не разбрах абсолютно нищо относно работата на екипа й и продуктите, които се разработват.
Като цяло не исках да вярвам на коментарите тук, но за жалост специално в моя случай се оказаха верни. Надявам се това не говори за цялостното положение във фирмата, но мен лично ме отказа от каквото и да е намерение да кандидатствам там вече.

Вярно е, че "HR-а" трябва да се смени. В кавички е.
Но тоя Жорката кой го е сложил там, от коя селска кръчма го е извадил? Тъжна работа...

Някой знае ли какво е подлога и за какво се използва точно?

Когато двата най-долни народа в света влязат в комбина, става уникално. Забелязвате ли как сами си пишат мнения с максимум звездички? :)

Изкарах стаж в Naxex и просто съм много доволен от отношението на всички колеги. Нищо общо нямаше с нещата които четях преди да почна. Работната среда е наистина динамична, но в тази среда се учи най-бързо.

Както всяка компания има и добри и лоши страни.

Лошите страни са, че е по-динамична средата (буквално) и понякога се насъбира доста работа. За много хора това е напрягащо и предпочитат да е по-организирано.

За мен лично точно тази динамичност и свобода дава възможност за развитие извън рамката, което се случва в малко компании. Колегите са гигантски плюс и ако ги слушате ще видите защо работят тук. Стимулират се и се реализират идеи. Не идваш на работа с чувството, че ще вършиш едно и също и знаеш, че екипът ти те подкрепя да се развиваш.

Не знам какъв е този абсурден коментар за храната, но навсякъде хората скачат (особено като има 20 кофи KFC) четвъртък следобяд. Независимо дали са от София или Мало Бучино.