Община Варна /img/frontend/nomap.png"

Община Варна

Последното мнение е от преди 10 години...

Ще бъда благодарен някой да разясни какво представлява точно тази длъжност, и защо излиза толкова често обявата в jobs.bg

Главен експерт “Телекомуникации”
1.Минимални и специфични изисквания за заемане на длъжността:
1.1.Степен на завършено образование – Бакалавър;
1.2.Професионална област – Комуникационна техника и технологии/слаботокова техника;
1.3.Две години професионален опит в област, свързана с изпълняваните преки задължения.
2. Допълнителни изисквания - добра компютърна грамотност.

3.Начин на провеждане:
Подборът за заемане на длъжността ще се проведе чрез събеседване.

Извинявам се, но до!850 лв за главен експерт при това инженер... повече от обидно е.

Но ще се радвам ако някой разкаже какво представлява позицията, и защо няма никой желаещ от досегашните работещи на по - ниски позиции, та има нужда се бие тъпана дори в бюрото по труда. Представям си как назначават някого, който 5-6 години се е подписвал като безработен, хващат го от улицата, и го правят главен експерт...

бивш служител на община варна, неправомерно освободен с желание да бъде възтановен но не може да се справи сам, ще има промени в семейния кодекс, които ще предполагат нови служители в гражданско състояние много ми се иска г-н Йорданов да поправи грешката на свой подчинен като ме възтанови на работа

absoliotna podigravka s rabotata na aku6erkite v AG bolnitca zapla6taneto e 270 leva a ob6tinata nehae za podurzhaneto na sgradata ne okazva nikakva finansova podkrepa za tazi ob6tinska bolnitca

Абсолютно толериране на съпартийци, съученици и не знам какви още некадърници. Липса на всякакъв контрол по отношение на спазване на работно време, елементарна трудова дисциплина и пр. Прекрасни условия за корупция. Работливи, креативни, свободолюбиви и стриктни хора нямат работа там!

ABE HORA...V TAQ OB6TINA MNOGOO GLADNI BEEEEE..PO 300LV PODKUPI NE IMA STIGAT 4E DA SE RAZPI6AT NA EDIN DOKUMENT!!!!4E I O6TE ISKAT,ZA6TOTO NQKOI SI DRUG 6TQL DA GO VIDI,4E E PODPISAN,A PUK I TOI 4OVEK BIL,I HAIDE SEGA I NA NEGO DA MU DADEM...IZOB6TOOOO..A NEDAJ SI BOJE DA SE NALOJI ZA NE6TO DA PITA6-NE!VSE EDNO SA SE RODILI VSI4KI NAU4ENI!!
TOVA S PODKUPITE SI E 4ISTA ISTINA-PLATIH NA 3 JENI PO 300 LV ZA DA MI IZKARAT DOKUMENTA PUB/ZA STROITELSTVO BEZ 4ERTEJI I PROEKTANT:)..A NQMA6E TAKIVA,ZA6TOTO POLOVINATA GONEHA SROKOVE,DRUIGTE BQHA V OTPUSKA,TRETITE NEZNAM KVO SI..E..PRI MENE PARITE VSUR6VAHA I AZ GONEH SROK A NA MATERIALITE IM SKA4AHA CENITE!!!
AKO STROITE-DAVAJTE BEZ PLANOVE I SKICI/GLOBATA POSLE ZA UZAKONQVANETO E PO MALKA/OTKOLKOTO SLED TOVA AKO TRYGNETE DA VADITE VSI4KI DOKUMENTI I PO DOBRE IZ4AKAJTE 5 MESECA AKO I VIE NE GONITE SROKOVE DA VI IZLQZAT VSI4KI NEOBHODIMI DOKUMENTI!!
AKO POSO4A IMENATA NA TIQ 3 GLADNI DEVOIKI"'DALI 6TE IMA REZULTAT??

абсурд, управление съблюдаващо нечии лични интереси, обидно ниско заплащане за хората, които работят.