Интермаркет /img/frontend/nomap.png"

Интермаркет

egati smotanata firma znaete li tam vzemat samo 350 bg.lv mnogo nali.Vseki mesec im buta zaplatite.Ako sadrujnicite go kradat i toi ne znae za texnite dalaveri pone da ne obvinyava rabotnicite si i da ne si go izkarva na tyax.

Zapla6taneto e mn.zle kolko sa 550lv.+40lv.vau4eri za tazi rabota nekoi imali si napredstava kolko rabotat mom4etata tam te sa po zle ot xamali vsiaka sedmica raztovarvat tirove otdelno vseki den maknat kato magareta stoka ot magazin v magazin.Naistina rabotiat po 11 4asa 6 dni v sedmicata.Nikakvo uvajenie ot strana na ba6 6efovete vse niamalo oborot ami te kakvo iskat vsiaka godina li xorata da si smeniat texnikata i vse nekoi im e vinoven.A pak i postoianno otpadat razni privilegii sigurno da praviat ikonomii.Vmesto da davat pove4e 4e pri tazi konkurencia ot mag.za texnika te obratno.A pak i sa na otdale4eno mesto ot dr.mag.za texnika.Ako znaete v Plovdiv kakvi svestni xora rabotat davat vsi4ko ot sebe si razbrani imam dobri vpe4atlenia ot upravitelia tam,a ako znaete kam vazrastnite xora s kakvo uvajenie se otnasiat.Biax im klient no ako prodaljavat taka 6te se po zamislia.

Предприятието като цяло е много зле на организационно ниво.Пълен цирк.Не е случайно,че е рибата се вмирисва откъм главата.....Само не знам докога Големия ще търпи.Той верно ще се пенсионира ама все пак...Иначе персонала е много добър и преките началници също,но зависи в кой магазин си.Заплатите са малко нисички за обема на работата-от общ работник тип хамалин,през консултант та чак до душеприказчик за хленчещи лелки.Ако се подмени системата и се махнат всякакъв сорт пиявици ще мръднем от дъното посока нагоре,Защото като гледам конкуренцията си мисля,че трябва да сме много зле щом не можем да пробием с нашата стока срещу прилива на Samsung,Daewoo,Sony

Това е силно обособена роднинско партийна фирма. Шефа е малко бамбъшка. Пари не дават или ако дадат си орязан. Работя тука вече 3 години и няма да има още толкова със сигурност. На тоз етап за ТОЛКОВА ПАРИ МОГА ДА СИ БЪРКАМ ПО ЦЯЛ ДЕН В НОСА И ДА ГИ ПРАЩАМ НА ТЕХНОПОЛИС ;)

Името на Фирмата е "ИНТЕРСЕРВИЗ УЗУНОВИ" АД

Работната заплата е добра,незная в Разград каква заплата сте получавали,но в Добрич аз не съм падала под 500 лв чисто на месец за почти 2 години,да не говорим,че покрай Коледа и Нова година има доста работа и съответно по около 100 лв отгоре.Освен това получаваме и ваучери за храна.Естествено всичко зависи от управителя на съответния обект:ако той се държи неграмотно и е със самочувствие,че управлява света,работата предполагам няма да върви.
Разбира се покрай тази финансова криза в момента хората нямат пари и както всички знаем,заплатите ни главно зависят от това,но въпреки всичко работната среда е приятна,чисто е,топло е,отношението на колегите от главния офис,които са много нива над нас е приятелско,винаги можеш да получиш помощ и да разчиташ на тях.Та така де,не търсете под вола теле,защото съм работила на доста места преди да започна тук и има наистина ужасни работодатели,които трябва да са изложени на показ в този сайт.

Моля, дайте по-подробно име на фирмата.

капиталистическа експлоатация на персонала.работа по 11 часа 6 дена в седмицата,палячовски униформи. А ако решиш да се спасиш и да напуснеш те ебават със заплатата.Голяма фирма,но за съжаление със странни разбирания за бизнес.