Счетоводство М ЕООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,Ул. Пиротска 45&markers=София,Ул. Пиротска 45

Счетоводство М ЕООД

1 точка от 4 мнения

Е Вие не можете ли да се сетите защо шефката ви е нервна липсва и секс ако сте малко умни ще се сетите да я ощастливите и тогава отношението и ще е различно

Бих искала, като бивш служител да споделя колко непрофесионална фирма е това във всяко едно отношение като започнем от счетоводна гледна точка до колегиално отношение каквото няма. Управителката на фирмата има проблем с нервната система и вместо да говори крещи постоянно, без причина и по всяко време, за всяко едно елементарно нещо. Обучението е нулево, отношението е отвратително, редовно се обиждат служителите без никаква причина. Никаква перспектива на развитие, няма никаква организация на работен процес, пълно технологично изоставане, пълна загуба на време. Работни задачи не се поставят, но за сметка на това офиса се почиства от служителите, което им влиза в задълженията на счетоводител. Изключително неблагоприятна работна среда, заплащането е под всякаква критика. От гледна точка на счетоводството, горките клиенти, бизнеса им е пряко засегнат, защото не се отразява правилно счетоводно. Постоянно цари хаос и напрежение, внушава ти се чувство за вина за безсмислена и нереална ситуация. Текучеството е постоянно. Не се лъжете да започнете работа в тази фирма, ще си загубите времето и нервите, недопустимо е да съществува такава фирма с такъв управител.

Здравейте,аз също съм бивш служител на фирмата и искам да споделя своето мнение,за да направя услуга на следващите кандидати да си спестят изгубено време и много похабени нерви.Основният проблем е,че собственичката на фирмата има сериозни проблеми с нервите.Създава измислени ситуации,за които да ви държи отговорни,не ви учи на нищо,кара ви да и чистите офиса,изключително дребнава и нервна е.С други думи,ако беше нормален човек,за малкото работа,която има всичко можеше да върви нормално,но тя прави всичко възможно да ви обиди,напрегне и изтормози.Ако все пак решите да опитате ,сами ще се убедите много скоро,че сте сбъркали,защото предизвестието не е стандартното от 1 месец,а ще трябва да си тровите нервите цели 3 месеца.

Здравейте, бивш служител съм на фирмата. Моето мнение за фирмата е изключително отрицателно. Там минава много голям поток от хора, използвайки ги чрез програми от Бюрото по труда, естествено това се случва с тяхното съгласие. Условията на труд са под всякаква критика.. Офиса е изпълнен с отрицателна енергия и много напрягащи и излишни разговори, които не са свързани с някакъв проблем в работния процес, а с дребнавщина. Работата като цяло е елементарна и изключително малко, а хора за нея има предостатъчно. Тук няма как да се научите на нещо ново, обучение няма. Прогес няма да имате и в проф. развитие и във финансово. Ако имате нужда да похабите нерви и време - това е вашето място!