Фабко ООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,бул. Цветан Лазаров&markers=София,бул. Цветан Лазаров

Фабко ООД

Потвърждавам на 100% предният коментар(мнение). Заплащането е твърде ниско за такъв тип дейност! Заплатата се вдига с по 50 лв на година и не всяка година , което е смешно и подигравателно с персонала,затова фирмата непрекъснато търси персонал ! Чести събрания на персонала,на които се изрича едно и също всеки път. Лъжа след лъжа и замазване на очи с идеята удължаване на времето за някаква промяна относно заплащането и улесняване на работния процес.Интриги и лицемерно поведение най -вече от ръководството. Целенонасочено настройват служителите един срещу друг! На принципа "Разделяй и владей" са!!! Няма къде да се храни персонала ,има пространство, но не се обособи място за една кухня, където да им се хранят служителите. Ядат навън и през лятото и през зимата(дъжд и +30градуса) на стълбите или прави до машините. Няма къде да се изпие едно кафе по време на регламентираната почивка. Има две пейки пред сградата
на които се предполага, че трябва да се съберат редовната смяна и една от смяната,които са на работа.
НЕ ПРЕПОРЪЧВАМ !!!

Заплащането е много ниско!
Вдигат ти заплатата с по 50 лв на година, което е смешно!
Въртят се интриги от ръководството и нарочно настройват служителите един срещу друг.
На принципа "Разделяй и владей" са.

Няма къде да се яде, има пространство, но се стискат да направят една кухня, където да им ядат служителите.
Ядат навън на стълбите или прави до машините.

Няма къде да се изпие едно кафе като хората по време на почивките.
Сложиха две пейки по 150 см , на които се предполага, че трябва да се съберат 10 човека персонал.

Страхотна фирма. Всичко е 6.