ВЕСТЕРНАХЕР И ПАРТНЬОРИ КЪНСЪЛТИНГ ЕООД /img/frontend/nomap.png"

ВЕСТЕРНАХЕР И ПАРТНЬОРИ КЪНСЪЛТИНГ ЕООД

1) Тийм Лийда в България е много дребнав, критикува много за пълни дреболии и се меси навсякъде, особено където не му е работа и не разбира. Много фрустриращо

2) Парите са осезаемо по-малко за аналогични позиции в други фирми

3) Останалото е супер

Здравейте, според вас за позициите Junior Developer (without experience) with German и
SAP Consultant with German language (without experience) имам ли реален шанс над 35 г. или се назначават само младежи:))?

На анонимния колега,който нарича фирмата"тотална щета",бих казал:"на крива ракета-космосът и е виновен".За кадърните тук проблеми няма.Вместо да пускаш лъжи,по-добре отлитай.

Аз съм настоящ служител на фирмата и моето лично мнение е, че атмосферата и колектива са на изключително високо ниво. Има екипна работа и взаимопомощ.
Ръководството е изключително толерантно и дава голяма свобода на служителите при изпълнението на техните работни задължения.
Работи се активно с колеги от чужбина и това предоставя възможност за "шлифоване" на езиковите умения. Също така,
много от тях са с голям опит, отзивчиви и може да се научи много при съвместната работа.
Аз съм много доволен и възприемам работата си като удоволствие, а не като задължение.

Започнах преди по-малко от година и съм много доволен.
Фирмата определено си заслужава.
Хубав офис и млади хора. В компанията има свобода и взаймно уважение. Работата е динамична и интересна. Има мног възможности за развитие.

Фирмата е тотална щета. Не си заслужава изобщо да си губите времето с тях. Персонала в тази фирма е съставен от ***********, комплексари и интриганти с коефициент на интелигентност клонящ към 0. Няма никакво уважение от страна на мениджмънта. Повечето от тях са пълни ***********.
За тях вие сте роби. Днес ви има, утре ви няма.
Работната среда е направо отровна. Натоварването е твърде голямо за заплащането което предлагат (под средното за сектора).
Не се залъгвайте по - това какво ви говорят на интервютата. Във фирмата работят само ***********, а добрите програмисти бързо се усещат и напускат. Скоро и аз ще се махна от тази ***********.

Аз се интересувам от позицията софтуерен инженер във фирмата, но не успях да открия никакви мнения.Ще се радвам да споделите.

Привет,
някой има ли информация за фирмата? Интересува ме позицията на Junior SAP Consultant без опит. Добре ли е като за начало в тази сфера и как е заплащането?

Предварително благодаря !