ВЕСТЕРНАХЕР И ПАРТНЬОРИ КЪНСЪЛТИНГ ЕООД /img/frontend/nomap.png"

ВЕСТЕРНАХЕР И ПАРТНЬОРИ КЪНСЪЛТИНГ ЕООД

Започнах преди по-малко от година и съм много доволен.
Фирмата определено си заслужава.
Хубав офис и млади хора. В компанията има свобода и взаймно уважение. Работата е динамична и интересна. Има мног възможности за развитие.

Фирмата е тотална щета. Не си заслужава изобщо да си губите времето с тях. Персонала в тази фирма е съставен от ***********, комплексари и интриганти с коефициент на интелигентност клонящ към 0. Няма никакво уважение от страна на мениджмънта. Повечето от тях са пълни ***********.
За тях вие сте роби. Днес ви има, утре ви няма.
Работната среда е направо отровна. Натоварването е твърде голямо за заплащането което предлагат (под средното за сектора).
Не се залъгвайте по - това какво ви говорят на интервютата. Във фирмата работят само ***********, а добрите програмисти бързо се усещат и напускат. Скоро и аз ще се махна от тази ***********.

Аз се интересувам от позицията софтуерен инженер във фирмата, но не успях да открия никакви мнения.Ще се радвам да споделите.

Привет,
някой има ли информация за фирмата? Интересува ме позицията на Junior SAP Consultant без опит. Добре ли е като за начало в тази сфера и как е заплащането?

Предварително благодаря !