Д - Гардън ЕООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София, Панчарево, Квартал С. БИСТРИЦА, ул. БОРОВА ГОРА, 1&markers=София, Панчарево, Квартал С. БИСТРИЦА, ул. БОРОВА ГОРА, 1

Д - Гардън ЕООД

3 точки от 1 мнение

1 точка

Смея да твърдя, че тук прекарах най-мизерните и безполезни 3 месеца в кариерата си.
Започваш работа - на следващия ден естествено. Първо те канят да подпишеш 20 листа, на които се подсигуряват, като ти отнемат правото да ги съдиш за всички гадости, на които ще те подложат. До една. Прочиташ, КАКВОТО ТИ ДАДАТ ДА ПРОЧЕТЕШ. Изглежда добре - подписваш.. И хайде на стейшъна. Слагат те да се "обучаваш" при някой по-опитен, на работа от цели три седмици. Той съответно ти дава да се обучаваш, което значи да му вършиш работата, ако сгрешиш те поправя, "ама ти ше се начуиш, споко".
Това продължава няколко дни.
После те оставят - буквално. Никой, ама НИКОЙ с нищо не помага