Министерство на земеделието и горите /img/frontend/nomap.png"

Министерство на земеделието и горите

Каже те ми моля къде мога да проверя отпуснатите бройки за горски служители  за град Русе ! В момента съм към друга област и искам да се прехвърля в град русе възмойно ли е ! Ако не къде да проверявам за отпуснати бройки за русенска област за горски стражари!

Заплащането хич не е на ниво, отговорностите са много, то така и трябва...Главоболието всяка вечер след приключването на работния ден- задължително...Не знам дали си струва!

Анонимен, в кой град старшите експерти вземат такива заплати + тези допълненията , които казваш,може би само в София,в самото Министерство ??? Или просто лъжеш за да вбесиш останалите ,които работят в МЗХ ??? Работя повече от 5 год. в това министрество,но никога не са давали купони за храна,камо ли пари за транспорт. А е редно!!!Защото в провинцията не стига ,че заплатите са по-ниски ( според класификатора),ами като си платиш билетчето за автобуса и нещо за обяд да вземеш,ето ти минимум 5 лв. на ден.По най- груба сметка 100-120 лв. на месец ти трябват, за да ходиш на работа, като платиш сметките....колко пари мислиш,че остават ??? Да не говорим,че си натоварен с отговорности като държавен служител,а заплатата е като на продавачка в магазин за обувки !!!

Ами старши експерт взема 580 лв + 350 лв купони за храна + 50 лв карта за градски транспорт, има за дрехи също и други.

Някой може ли да обясни как преминава интервюто?
Благодаря предварително.

Къква е чистата заплата на един старши експерт

Доволна съм от всичко... чувствам се оценена и уважавана. От страна на заплащане има какво още да се желае, но и така става ;)