ШЕНКЕР ЕООД / Schenker https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,бул. Европа 1а&markers=София,бул. Европа 1а

ШЕНКЕР ЕООД / Schenker

Пълни глупости!!!! Няма нищо положително в тая фирма. Който не вярва да пробва…когато се опари ще знае вече, че тези негативни мнения са си много точни. Пълна мизерия и подигравка с хората!!!!

Не си губете времето. Наложи ми се да управлявам склад с над 2000 палета само с една екселска табличка за позициите, спретната от мен самия. Сам разтоварвах контейнери, без складът да има рампи. Разчетите показвали, че работата е за един човек. Складовата техника-от миналия век. Бягайте дслепе!

Не мога да повярвам какви мнения има назад в коментарите! И то личностни нападки. Хора, най-лесно е да се плюе срещу бивш шеф и анонимно, ама хайде малко да се погледнем и себе си... В големите фирми като тази има сигурност, което на много места няма да намерите, но има и правила, а много хора не обичат правилата. Дано плюещите тук са намерили вече нещо по-добро за себе си, някой шеф, който ще им обръща специално внимание, ще ги гали с перце и ще ги потупва по рамото с пачки!!! И не, не съм пристрастен към никого във фирмата, нито съм от ръководството, просто си харесвам работното място и средата, и колегите и се дразня, когато чета братвежите тук. Абсолютна помия се излива, без основание...

Ако имате достойнство, ако уважавате себе си, ако сте честен и отговорен човек, който има очакванания и иска да трудът му да бъде оценен НЕ ЗАПОЧВАЙТЕ работа там!!!!!! Управлението на тази фирма е във всякакъв разрез със доброто име, жалко за което!!!! Изключително неуважение към служителите. Изключително некоректно отношение и заплащане. Работиш за трима а заплащането за половинка. Ако си търсиш правата започват да се гаврят с тебе, да те товараят с още повече работа и те принуждават да напуснеш. Тоя Енчев е страшен мизерник! За Мишева да не говориме! Няма да ми стигнат символите да напиша всичко, което съм видяла и знам! Много лошо е самото отношение, унижават, а и не им пука за никого. С лека ръка заменят всеки служител, независимо от това колко сте коректен към тях! НЕ ЗАПОЧВАЙТЕ РАБОТА ТАМ АКО УВАЖАВАТЕ СЕБЕ СИ!!!!

Търсите нови възможности за финансова независимост, стабилност и просперитет? Попаднахте на точното място! Само тук и сега ще узнаете как да спечелите страхотни допълнителни доходи с работа от вкъщи или което и да е място по света и у нас! Работете колкото си пожелаете и когато си искате! Необходимо Ви е малко свободно време, лаптоп, компютър, таблет или смартфон, връзка с интернет и започвате. Печелете лесно и си харчете паричките със здраве! Как ще се случи това, вижте тук :

WWW.RABOTAIDOHOD.SIMPLESITE.COM

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Надомна работа, допълнителни доходи, работа от вкъщи, работа по интернет, онлайн бизнес

Тази фирма отива дъното докато е шеф тая дебелата Мишева. Цялата фирма и се подиграва, как краде храна от кухнята, съдове, прибори, подаръчни комплекти, лекарства и тя не се усеща. Срам и резил на такава позиция се държи като клошар. Заради нея напуснаха други шефове, тя ги топи и прави мизерии. Държи некадърници като Енчев,Бенчев, Лазар и си крадат заедно. Тази е сатана на дявола мръсна от червата си и алчна, но ще е до време.

Мишева колкото и да е незаинтересована за персонал и зяплащане няма да я пипне големия шеф.защото е гъста с немците толкова колкото и Димитров и другите шефове.а иначе по складовете е тоталната шуробаджанащина.началник склад и админи пълни некадърници.неперкъснато се чудят каква простотия да измислят като промяна на работата за да имитират някаква дейност.взимат двойни заплати,а момчетата който работят наистина биват оплювани всеки ден пред мишева и т.н.тя им вярва понеже са си близки дори има и рода на мишева в склада на илиенци.това е полажението

Насъбрала едни хубавици парашутистки от малките градове, които са доволни на малките заплати и живеят по 5 човека в апартаменти в Овча купел, Надежда, Дружба и прочие и кой като тях. Правете си изводите.

Голяма част от момчетата в склада които работехме години там си тръгнаха след некадърното управление от страна на шефа на склада гн Кинчев. Той беше спуснат за шеф след махането на стария шеф Боби. Оттогава започнаха и проблемите на целия склад. Започнахме да тарпим и закасненията на совалките които Мадлена и Иво Цонев така и неможаха да овладеят. Работеше се и до 12 вечерта а заплащане за изванреден труд или нямаше или беше смешно за скасаните нерви. Човешките ресурси и Лиля Мишева ненаправиха нищо в тази насока. Няма смисал да се започва работа в склада там защото е само проблемна работа с лоша организация и некадърни шефове.

Уважаеми Г-н Управител, докога ще търпите некадърността и алчността на Лили Мишева? Сигурно незнаете или не сте обърнал внимание, че половината фирма неслучайно са от Пазарджик - Харитон, Антон, Лазар и др.. А приятелките й - Емилия и Йоанна са й доверени “агенти”. С Мадлена си делят подкупите от превозвачите, премахва всеки, който им пречи и не им се подчинява. Заплашва и манипулира служителите и си прави каквото иска. Докога ще търпите този абсурд?! Колко хора още трябва да ви кажат, за да разберете и осъзнаете какво се случва под носа ви? Защо и докога всички служители трябва да страдат от егоизма, лицемерието и кариеризма на един толкова безкруполен човек като Мишева?!