Ен Ди Ес-Строй ЕООД /img/frontend/nomap.png"

Ен Ди Ес-Строй ЕООД

1 точка от 32 мнения

Настоящ служител съм и искам да кажа няколко неща които могат да помогнат на хората които искат да работят в Nexo:

- Компанията е смесица между хора които им дреме за труда им и това нещата да се случват, и такива които не им дреме въобще. Вторите са повече и нещата в повечето случаи не се случват. Първите след като осъзнаят как седят нещата или напускат или седят да прибират заплата и стават като вторите.

- Много е важно да си лицемер за да ти е добре в компанията.

- На ниво мениджър и директор повечето са си изградили някаква екосистема в която съществуването им е гарантирано, без много много да се напъват.

- Повечето хора в продуктовият екип, начело с овчаря, са хора които не могат да направят компанията конкурента. Има и изключения, но са глас в пустиня.

- Компанията има само един работещ продукт. Prime и Pro не генерират никакви обеми и има в пъти по-добри продукти на пазара. Иначе се бият в гърдите много.

- Заплатите са добри. Ако умеете да лицемерничите и да баламосвате, ще ви се получи. Бъдете внимателни само да не бръкнете в паничката на другият. Тогава могат да ви хванат.

- Като цяло, държанието е неуважително от основните лица.

- Има наченки на секта, но усещането е че ако бутнеш една две клечки, имагинерната кула може бързо да падне. Хо-хо.

- Иначе, има хубави, умни хора в тази компания. И ми е тъжно за тях. Надявам се да намерят място където ще ги уважават.

Компания, която трябва да се избягва на всяка цена. Обещават висока заплата, придобивки, високи стандарти, но ако не си удобен и не си достатъчно лицемерен, те освобождават без адекватно обяснение. Мениджмънт - на много ниско ниво, абсолютна липса на лидерски качества, хората заемат високи позиции, само, защото са приятели/познати на някой. Масово много ниско техническо ниво на служителите. Хората предимно са млади и имат желание да научат нещо, но рядко получават възможност. За няколко седмици в компанията осъзнаваш, че си направил огромна грешка и не си на точното място. Липса на уважение и лоялност към служителите. Абсолютни мошенници,както вече става ясно на всички.

Това е Нексо (Nexo). bgrabotodatel изтриха предните коментари с фирмата (дори не дават да се създаде нова с това име).

Избягвайте. Няма сериозен програмист, който да е започнал и да не е напуснал след 2 месеца.

Още на интервюто ще се пазарят за заплатата. Въпреки, че обявите им са с високи диапазони (10-15к), при поискани 11к, те ти предлагат 8к + няколко от техния токен и естествено аз направих грешката да се съглася...

При напускането ви всякакви маски ще паднат и ще ви третират като роб.

Не се доверявайте на тези мошеници, има множесто жалби срещу тях!

Не ми допадна нито средата в коята работех, нито хората с които работех, нито пък шефът. Аз съм доста позитивен човек, а тази фирма постоянно ми подтискаше и ме караше да се чувствам едва ли не като загубеняк... , е не искам да обидя никой от бившите си колеги - просто изразявам мнение.

Крайно разочарован съм от колегите си, всички бяха тотално незаинтересовани от всичко случващо се във фирмата и гледаха просто да отбиват номера всеки ден, аз се опитвах да давам най-доброто от себе си и когато исках да ми повишат заплатата след 3 месеца познайте какво се случи - отговориха ми, че това е тавана на заплати и няма какво повече да искам... чак тогава разбрах защо никой нищо не прави.

Съгласен съм с теб, Виктор! На мен дори не ми платиха за последния ми работен месец.

Труда на служителите в тази фирма изобщо не се цени... използват те, докато имат полза и после те уволняват без да ти дадат основателна причина.

Не ми трябваше да се занимавам с тези хора. Самочувствието им е до небето, но уви без покритие!

Възмутена съм от отношението във фирмата. Според мен лично комуникацията работодател - служител изобщо я няма … А и заплащането не е нещо кой знае какво.