Outsource Partners International, OPI Inc. / АПИ ЕАД /img/frontend/nomap.png"

Outsource Partners International, OPI Inc. / АПИ ЕАД

Здравейте ,
 от прочетеното във форума ,си извадих извода че няма смисъл да започвам работа в тази безпреспективна компания .Благодаря за мненията на хората които са  ги споделили.:)лека работа на настоящите служители:)и един съвет от мен-не позволявайте хора да ви тъпчат!

Фирмата не предлага комуникация с работника как стои перформанцат му. фирмата не мотовира теам мембърите с добро отношение при добре свършена работа.
Теам лийдърите на фирмата са много груби с новите момчета. често има задкулисни интриги. Момичетата които са наети от януари тази година са много надути и напускат.

попаднах на този форум съвсем случайно ,аз съм от 10  месеца в тази компания,и мога да кажа от свой личен опит че естеството на работа не ми харесва -има наистина мнооого работа за малко пари ,по отношение на мобилните телефони -не могат да се внасят-заключваме си ги в шкавчета,което е гадно ,по отношение на колегите ми-повечето са ок ,но има и наистина доста хора които се подмазват  и задкулисничат на шефовете, но всичко се връща .потенциал за развитие за съжаление няма .работата е добра обаче  за студенти почасово.

Фирмата става да завържеш нови контакти и да изкараш малко пари!
До там!

здравейте,
ако много сте го закъсали може да подаботите тук,аз съм тук по неволя щото когато трябваше да уча не го  направих от мързел.но виждам че хора с образование идват ,поработват малко ,виждат за какво става на въпрос и напускат.Така че секи си преценява .

Здравейте, някой знае ли как е положението в отдела с немски език? Предлагат заплата 900-1000 а от една друга агенция, в която пак са пуснали обява казват 1100-1300.

Моля някой да даде инфо за офиса във Варна и по-специално за проекта на Cargill.

Кaкто се казва в един филм ,,Abandon all hope he who enters there" Oще от вратата се питаш как такива хора на който им липсват първите 7 и не знаят аритметика да са ги направили тийм лидери и супервайзори в добре изглеждащ офис на US компания??? После малко по малко щеш не щеш се сблъскваш с невероятна простотия, наистина невероятна и се чудиш как е възможно? И накрая откриваш - на най-високото ниво във БГ офиса стой човек който няма идея от 90% от нещата, от които задължително трябва да има един мениджър. От там нататък всичко е правено да е под нейното ниво ако такова съществува. Кадърните работници напускат отвратени от некомпетентността на техните шефове, от изкуственото поддържане на напрежение, липсата на нормална среда за работа /светлина, кислород, нормална скорост на Интернет и дори нормален кенеф/

някой може ли да даде инфо за офиса във Варна?

Да си дам и аз мнението като един вече стар служител в тая фирма :)))))
Почвате на заплата 700 или 800 чисто след 6 месеца ви я вдигат с точно 200 лв. От тук нататък има увеличения всяка нова година, което е много тъпо и сега ще обясня защо. В един момент ако си отговорен го разбират и започват да ти възлагат все повече и по тъпи задачи и малки досадни задачици за което ако си нов си мислиш, че ще ти донесе някакви дивиденти (пари), но просто се заблуждаваш :) Евентуално ако те направят тийм лидер може да ти вдигнат със 100 - 200 лв парите, но в момента правят един мръсен номер - "ти не си тийм лидер, а first contact person" и съответно пак вършиш координаторските задължения на тийм лидер, но не получаваш нищо. За Джудит не мога да кажа нищо лошо, жената си управлява компанията и се справя след като се е разраснала до така степен, това че всички сме заменими е ясно и ако някой мисли, че в другите компании ще са по ценни се лъже. Имах голямо уважение към лично за мен най-главният човек с най-много отговорности, това е Рон Джой Дас :) Имах ама вече нямам, лъже като циганин ама буквално (не че не е де ;) ) мазни се постоянно на всеки, всички които четат това ги предупреждавам да не му имат доверие. Иначе много разбира от бизнес процеси и тн. ама в крайна сметка цял живот с това се заниамава и аз вече доста разбирам сигурно ще бъда на неговото ниво до 3 години :))))) Кофти е положението с нета, който почти изцяло е забранен и това е едно от нещата, които много дразнят. Дазни също и, че не мога да пия кафе в офиса. Хубавото е, че не се пуска вътре с телефони, че и това ако беше позволено щяхме да се нервираме на неспирните бръщолевения на колеги и само да си правим проблеми и за това, както си правим за прозорците и лампите например :))))) Лично аз доса се застоях в тая фирма и мога да споделя още много информации, но това ще стане следкато си намеря по-добра работа с по-добро заплащане ;)))) Най-полезното от всичко е, че се трупа добър опит и може да разберете някои неща в управлението на бизнес процеси (една част от тях) да си поупражнявате езиците, които владеете и да напишете след това в CV-то, че сте работили в голяма международна компания. На доста неща може да се научите стига да имате желание, но си трябват нервички да им търпите тъпичките правила, а също и като ви праснат някоя тийм лидерка или супервайзерка дето след 2-та седмица я разкривате колко е глупава и мазна. Та ако сте студентчета пробвайте :) за малко не е лошо само не се увличайте и не се вкарвайте във филм колко велики сме :)))) Ако някой иска някаква подробност за проект или за нещо конкретно да пита - 100% ще му дам точно инфо ;))) А, да и HR-ките са непрофесионалистки (едната си мисли че е ама е смях в залата както и...айде да не го обиждам "момчето") така че не се учудвайте на нищо ако сте на интервю при тях :) Може да владеете 5 езика и да ви кажат, че не ставате или с 1 да ви вземат, просто кажете, че сте много добри с английския и го твърдете уверено и ще ви вземат, започнете ли да си мрънкате под носа и сте неуверени тия глупачки може да ви се направят на велики и да ви отрежат :)))))