ЕВРОМАНГАН АД /img/frontend/nomap.png"

ЕВРОМАНГАН АД

защо лъжете че изплащате на време тудовите възнаграждения, защо не испалщате реалните трудови възнаграждения а иплащате по ниски от минималната работна заплата при положение че работниците ви работят на 100 % ? Защо в Бобовдол работниците получават по 300 лв купони 800лв взима минния работник а миньор взима над 900лв. Как ще обясните това?

Абе Калояне, като си толкова неграмотен - пишеш на транслит, прост - за теб Уелингс е брадат англичанин и мързелив и незапознат - работели се 5 (!) последователни нощни смени. Навсякъде в България нощните смени са такива - кой ще те вземе на работа?! Ти и за боклучия не ставаш - и там се работи на смени. Ето защо са те уволнили от предишната работа. Та даже на Ален брат му е по-грамотен от теб!
Само за парите си прав - малко са, но за теб и толкова са много!
А Дейвид е завършил Кралския колеж в Лондон, ама какво да ти обяснявам - нищо не става от такива като теб!

zdraveite vsi4ki v foruma na firma evromangan ad.selo carkva,az sam biv6 slujitel na agropolihim devnq,sakraten ot 1.12 08.registriran sam v buroto po truda v varna i na 20 mi predlojixa oferta za rabota koqto bila specialno za sakrateni slujiteli ot agropolihim devnq,s samo4uvstvie priex ofertata,uvedomixa me 4e 6te ima sre6ta s rabododatelq i 6tekajat pove4e podrobnosti,na sre6tata ni6to sa6testveno edin bradat angli4anin govori ob6ti prikaski za rudnik evromangan,kazaxa 4e 6te ima organizirano poser6enie na rudnika i tam 6te razberem pove4e za rabota i socialni pridobivki zaplati i vsi4ko,dnes bqx tam i sam potresen,usloviata sa mnogo kofti rabotna sreda nikakva i samo za rabota se govori,doide i momenta za zaplati az 4esno kazano samo se zapisax i ne otidox za6toto xorata koito poznavam i bqxa predi men razkazaxa za kakvo stava vapros-zaplati ot 360 do kam 600 kato za tozi bran6 i uslovia na trud sa mizerni,i rabotnoto vreme e na 3 smeni,parva smqna tazi sednica si ot o8 do 16 ot ponedelnik do petak,sabota i nedelq 6te sa po4ivni,kato se smetne 4e carkva e na 35 kilometra zna4i smqnata q sloji o6te 2 4asa,vtorata sedmica vtora smqna ot 16 do 24,6te tragva6 v 15.00 i 6te se pribira6 v 01.30 koga li 6te otpo4ine6 i za drigo edva li 6te ima6 vreme.varxat e tretata sedmica treta smqna ot 24.00 do 08.00 pet no6ni podred etova e varxa na vsi4ko,znaete li kakvo e 5 no6ni podred...prizovavam vsi4ki da se osaznaqt,tova jivot li e..ei xora da sprem tazi tiraniq...ne rabotete tam,jivota vi e po skap...a i vie koito rabotite tam kak se 4uvstvate ne se pritesnqvaite da pi6ete zatova e tozi forum....pozdravqvam vsi4ki biv6i kolegi ot agropolihim devnq i po specialno ot cex natriev tripoli fosfat i im pojelavam mnogo uspex v vsi4ki na4inania da si namerqt dobre platena rabota...va6 kolega kaloqn naidenov

Пише Ви един бивш служител на фирма Евроманган ,който остави много направени неща за годините които е бил в тази фирма.Освен това е бил и дълги години ръководител и никога не е допускал да се създават дразги и разправии,както между ръководителите,така и между работниците.Бедата на това предприятие в момента не е някоя си госпожа Данкова,а неграмотното от минно-техническа гледна точка ръководство ,което в стремежа си да запази на всяка цена службичката прави глупост след глупост.Бих бил безкрайно доволен ако някой се наеме да ми обясни защо трябваше да се унищожава готов коплекс,продавайки го на вторични суровини,и да се доставя нов от Великобритания на многократно по-висока цена.Може би някой ще каже,че комплекс СКО-2 е морално и физически износен,че е с недостатъчна работна височина и т.н. и т.н.Нека не забравя този скептик,че за ремонта на гореспоменатия комплекс бяха нужни само 500 000 лв. и то при положение,че трябваше да се купува всичко от заводите производители.По времето на възстановяване на работата в Евроманган, Мини "Марбас"бяха в ликвидация и разпродаваха като скрап чисто нови хидравлични системи и всичко необходимо за окомплектовката и ремонта на комплекса.Ако приемем,че СКО-2 е бил стар какво биха ми отговорили опонентите за престарелите проходчески комбайни които в момента работят в "Евроманган".За тях някой глътна доста сериозни комисионни,както и за закупеният нов добивен комплекс.Доставката на 100 метров комплекс не е най-голямата болка в момента.Някой болен мозък без да се замисли за това,че няма създадена сигурна организация и обезпечена с безаварийна система за извоз на добитата руда,си позволява да започне монтаж на толкова скъпо струваща техника.Скъли приятели не искам да съм лош пророк,но съвсем скоро ще усетите гнева на минният натиск в рудник Оброчище и ще се наложи да се простите с милионите евро изсипани под земята за Ваша сметка.Природата на никой не прощава,а още по.малко на алчните и глупави хора.

фирмата си е много добра,това че българинът е свикнал да се оплаква,скатава,оправдава и да търси всякакъв начин да се скатава и да не върши нищо на работното си място и само да ламти за по големи девиденти и заплати......извинявайте никой няма да ви се върже та дори и Данкова,тя е прекрасен човек.Мрази всички калпазани и интриганти които идват на готово,и започват с оплакванията си,малка ми е заплатата ,трудна е тази работа за тези пари и така ната.Българинът е свикнал нищо да не върши а да взима голяма заплата,това време свърши хора.Време е да се захванете здраво за работата която вършите и ако ставате за нешто и имате един работодате като госпожа Данкова,бадете сигорни че скоро ще бъдете възнаградени за това.Там е целия проблем не ви е виновна нито фирмата а още по малко раковоцтвото и,има една българска поговорка за това.Каквото си надробиш такова ще сърбаш.

Работих в тази фирма преди около 4 години. Не е идеално там, но къде е? Г-жа Данкова е много особена, но ви гарантирам, че с добрите работници се държи отлично. Но какво че разберете, като гледам колко сте неграмотни в писането и колко тъпи, напр, в изречението (то е за Дейвид Уелингс) - първо се обръсни, после говори с хората. ------------- То ти пък си много грамотен , и след като не работиш там вече четири години защо въобще си даваш мнението. Ти си бил поредния мазняр и певец на тази жена . Защо не дойдеш в рудникът да я защитаваш?- може и да не можеш да си тръгнеш слет последствията от гневът на работниците.

Да ви кажа, стойте далеч от тази фирма, освен ако не сте големи мазохисти. Единственото, което можете да постигнете е да си разбиете нервите с г-жа Тереза Данкова.
В тази фирма с това ръководство НЯМА бъдеще.

e kak se chyvstva6 gospojo ....... kato biv6ite kolegi si vzexa tixnoto tribva da razbere6 edipat za vinagi che bezplaten obiat niama i sega kogato reji6 rabotnicite si za rabotno vreme badi sigorna ch edin den 6te si plati6 mila slet kato prodaljiavat da se pi6at pisma tyka badi sigorna che niama da si nameri6 ivistitori nikoi niama da ti razre6i da my rakovodi6 paricite xorata te znaiat che krade6 s tri race i slet kato krade6 badi po 6tedra kam fandromata si ili v nai lo6ia slychei brakni v
tvoito jopche i vzemi ponapalni rezvoarcheto a me potchinenite ti da sbirat parichki da ti izvoziat rydichkata po nikoga si dosta sme6na iskam da te pitame ne6to kade na tozi sviat na tapata ti firma i teji imeto fcichki firmi i magazini pitat za stariteti smetki..... posle slov:6te prodaljiavame da znae6 i ni xaresva che ne moje6 da ni spre6...

e gospojio d. xaresa li vi biv6i rabotnici da vi sadiat vzexa li si tiaxnoto neka xak vi e i za tova firmata vi ne varvi i otiva na krax nikoga va6ata politika niama da izvadi pretpriatieto na pechalba tapia narod na dobrich ne se bori za slava a za da si naxrani semeistvoto gospot vi nablydava i vinagi 6te vi machka garba xorata ne sa vinovni a tozi koito gi xarani ymyrai trydno ti pojelavat vsichki....