DAGA POLICE / ДАГА - ПОЛИС ООД /img/frontend/nomap.png"

DAGA POLICE / ДАГА - ПОЛИС ООД

Аз съм един от вас, измамен от ДАГА ПОЛИС. Не знам какво сте предприели да си търсите правата, но аз в продължение на 5г. водя дело срещу същата фирма, за документна измама. С особенно мнение съм от допуснати грешки на СРС и СГС. Сега делото е на разположение пред ВКС. Не се задоволявайте само с едно писане. Няма те ли чест и достойнство?! До кога ще ни правят на маймуни?! Залейте Министерство на вътрешните работи, Главна прокуратура, дори и телевизията със сигнали. Аз продължавам да търся справедливост, докато не се разкрие истината.

Дагата е една от малкото фирми,които закон не ги лови.Всичко в тази фирма е пародиа.Работниците нямат застраховка!Нямат курс за охранители-дори има случаи на такива които карат колите без документи-застраховка-преглед-винетка-преглед на газовата уредба!Колите се ремонтират на шосето от самите шофиори.Заплатите се бавят винаги.Никога не получаваш документ колко пари ще ти преведат и защо толкова.Срещо фирмата има стотици дела.Масово отгожорниците по раиони крадат от работниците.Карат ги да охраняват обекти без договори за охрана.Собственика на таиа фирма сигорно се чуди че разходите са големи,а приходи няма.Дано някоя институциа обарне внимание на тая пародиа-дага полис.

Към всички които са излъгани със заплащането.От написанато си правя извод че относно осигуряването водят служителите си или като член кооператори и ги осигуряват на 2 часа и 4г. стаж се зачита за 1 г. или на намалено работно време. Това противоречи на законите и наредбите за извършване на охранителна дейност.Моят съвет е да се сезира инспекцията по труда и НАП и без туй сега търсят пари да напълнят хазната и ще им дойде добре.Другото което е относно неизплащането на възнаграждения заведете дело в съда трудовите дела са безплатни наемете си адвокат като ги осъдите ще ви се изплатят разходите.когато се поставя задачата за експертизата да се поиска вещото лице освен да провери ведомостите за заплати да провери в дадения обект графика за дежурства и тетрадката за сдаване и приемане и да изчисли извънредния труд и нощен труд.Търсете си правата

Не правете тази грешка да работите вав тази фирма,това е наи некоректната организазия саздадена и мислешта че е комунизма и могат да си правят каквото си поискат.Даже е смешно да се тварди че е охранителна фирма-това е някакжа пародия.Освен това не изплаштат запплати не дават обяснения зашто..Според мене наи мекият вариант е -закриване и наказателна отгожорност за злоупотреби..А другият е -разстрел на плоштада за гавра сас работниците-трябжа да има и такав закон

Искам само да кажа че не само дага полис са такива,но и останалите охранителни фирми в страната ни!Докато се назначават само пенсионери като охрана,младите хора никога няма да взимат повече от 300-350 лева .Трябва фирмите които се договарят за охрана с дадената охранителна фирма да посочва,че не желае никакви пенсионери за охранетели и заплатите да не са по-малки от 400 лв.!Тогава ще видим кои фирми са стабилни и точни!

това е най - измислената фирма на света, без отношение към служителите си, използват ги и после не им плащат. НИКОГА НЕ ЗАПОЧВАЙТЕ РАБОТА ТАМ. Всичко що е ДАГА ПОЛИС АД, АГЕНЦИЯ ДАГА ПОЛИС ООД, ХОЛДИНГОВА КОМПАНИЯ ДАГА ПОЛИС ООД, ВЕГА СЕКИЮРИТИ 1 ООД, АГЕНЦИЯ ПИНКЕРТОН и всякви измислени ГАРД ТРЕЖЪР всички са на един и същи собственик ГЕОРГИ АНАНИЕВ - изкукал старец дето само крещи, а тези около него са същите изкукали пенсионери дето водят всичко към фалит. А отношение към хората - просто незнаят какво значи това. За тях няма да има по хубав човек ако работиш много, изпълняваш много длъжности и после не искаш заплата, е от няма и как може да ти дадат 200 лв, колкото да не умреш от глад, за да им служиш вярно. така че НЕ ЗАПОЧВАЙТЕ РАБОТА ТАМ НИКОГА.

Да не бъдеме крайни,колега!Тъпаците така или иначе няма да прокопсат с тия пари.  Ама шефовете на тая фирмичка да вземат да понаучат азбуката и как се борави с компютъра и да прочетът мненията на 99% от хората във форума и после да се замислят.Ама то не става само с ядене ; трябва и акъл за тая работа .

Споделям настроенията на почти всички осъзнати хора с отрицателно мнение за тази така наречена фирма.На мене не ми изплатиха парите които ми дължат,званя в София да се разправям и с цялата си наглост ми заявява няква тъпачка от счетоводството да не съм и губил времето,и ми крещи по телефона и се звери говедото малоумно.В офиса в Бургас никакво съдействие от счетоводителката,направо са наплашени като им речеш да се обадят да се позаинтересуват.С една дума оправяй се сам,а не мислят с главите си че техните заплати са на гърба на хърбите дето кибичат по 12 ч.,а и утре като ги натирят и с тях ще постъпят така.В тая фирма всички са нещастници.  Съвет от мене : ХОРА,НИКОГА НЕ ЗАПОЧВАЙТЕ РАБОТА В дага-полис

Ами какво да ви кажа просто эа мен таэи фирма е най-пропадналата.
Там просто работиш эа беэ пари.
Работиш 2-3 мес. пак вэимаш эа един
Абе просто които иска да работи эа беэ пари да отиде в ДАГА ПОЛИС

Stiga ste se oplakvali kato ne vi haresva mahaite se pensioneri ima pod pat i nad pat pone nas ostavete da rabotim na men 180lv mi stigat