DAGA POLICE / ДАГА - ПОЛИС ООД /img/frontend/nomap.png"

DAGA POLICE / ДАГА - ПОЛИС ООД

koga ste se opravi tazi firma

пазете се от тази фирма.плащат заплати чак след два месеца и не спазват обещанията си.никакво уважение към работниците.най-измисления сот който е възможно да съществува.ако това може да се нарече сот.оказва се че работиш там с години а ти се водят само няколко месеца трудов стаж

Работя във фирмата 3 години и никога до сега не съм си получавал заплатата навреме, никога не ми е даван фиш заплатата, никога не съм знаял каква заплата получавам, винаги нещо са сбъркали счетоводството, винаги има някакви недомлъвки в отговорите. Ако искате да бъдете излъган за всичко относно заплата и осигурителни вноски започнете работа в ДАГА-ПОЛИС.

Това не е лоялна фирма, това са пенсионери, които решават съдбата на работещите във фирмата със машинации и лъжи. Не изпълзвайте услугите на СОТ, нямат патраулни коли, които да обхождат обектите, охранителите взимат минимална работна заплата при работен ден 15 часа в денонощие.

Не правете грешки да започвата работа във фирма ДАГА-ПОЛИС, това е най некоректната фирма в която съм работил, Фирмата се командва от некомпетентни хора, които не знаят какво значи "охрана и сигурност".
Не изплащат заплатите, които си отработил и нямат никакво уважение към нас охранителите. Компетентните хора ги принуждават да напуснат за да останат некомпетентните. Това е все пак охранителна фирма, а повече прилича на любовен триъгълник. Там всеки е на някой и някой е на всеки.

парите не са на ниво но за първа работа и работата която се върщи е нормално . става ако няма друго. и доста се чака за парите

просто без коментар за тази фирма. всичко е под всякаква критика.!

здравейте, аз живея в град Русе. трябва да знаете че тази " охранителна фирма" " ОХРАНЯВА" само паричните салони на Е-он българия. впечатленията ми са че тази " фирма за охрана" не струва нищо, " ОХРАНИТЕЛНИЯТ" им състав се състои от някакви старчета които едва ли не се крепят по бастуните си, и чакат да си допалнят пенсииките с по 100-тина лева. Погледнете точковата ми система , и ще добиете реална представа за " ОХРАНИТЕЛНАТА фирма " ДАГА- полис............. хе-хе-хе !!! ако има възможност тия старчоци да се забранят със закон , да не упражняват тази професия, защото предполагам има много млади хора които ще варшат по- добре работата от тях!!!

Аз работих в тази "фирма" ДАГА ПОЛИС ООД една година и пове1е не издържах. Под достойнството ми е да работя със най - ниската заплата в София, която не се знае кога ще вземеш. Отношението към теб от ръководството, което постоянно се сменя със някакви структурни заповеди уж за подобряване на ефективността на работния процес е под всякаква критика. Условията на работа са ужасни както в София така и в другите градове офисите са в апартаменти под наем /в София е къща/ без климатици и елементарни хигиенни условия.
Благодаря за този форум, за възможността да предпазим всички уважаващи себе си професионалисти да постъпят на работа в тази измислена фирма и да страдат от липсата на финансови средства на собственика. Моля Ви не правете моята грешка и не работете в тази фирма.Аз се спасих, и повечето ми способни и кадърни колеги също. Фирмата е на доизживяване не потъвайте заедно с нея.

zdraveite rabotih v DAGA malko pove4e ot 3 god -ne pravete moiata greshka! Biah tolkova vreme vav firmata zashtoto v niakoi raioni na stranata ni e dosta trudno da sa4etavash kolez i rabota ... no otkrovenno vi kazvam vsi4ko vav tazi firma e pod nulata i nai loshoto e 4e vinata e na rakovodstvoto (na sobstvenika)i po tozi na4in nishto ne moze da se popravi ...