Нестле България АД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София, Люлин, Квартал ЛЮЛИН 1, ЕВРОПА, 128&markers=София, Люлин, Квартал ЛЮЛИН 1, ЕВРОПА, 128

Нестле България АД

Здравейте, искъм да попитам дали набирате момичета за промоции по магазините? Аз съм работила година и половина като промотур и мисля, че ще ви бъда полезна.. благодаря..

Кандидатства се за работа чрез запитване в личен състав или чрез сайта:
 www.nestle.bg/careers/
Понякога има обяви за работа и в jobs.bg

Как мога да кандидатствам за работа?

Мнението на Чопара съвпада с началото на производствения сезон в Нестле - сладоледи, гр. Варна. Не е трудно да се досети човек, че не е бил одобрен и назначен на работа тази година. Според собствените му писания си правя извода, че не е поддържал достатъчно добра хигиена на работното си място, съответно не е бил назначен на работа. Ако има доблестта да се представи, с удоволствие ще проуча какви са причините да остане бивш служител на Нестле тази година и ще му ги съобщя. Същото се отнася и за г-н Иван Иванов.
Повечето служители на Нестле - сладоледи са от времето на бившия Млекозавод и наследилата го Делта. Естествено е дългогодишни служители да приемат трудно наложените промени от ново ръководство. Естествено е да има недоволни, както и уволнени служители. Със сигурност последната година уволнените служители се броят на пръсти. Със сигурност няма служител. който да си е вършил работата съвестно и да е бил уволнен.
Работното време се спазва стриктно, извънреден труд се заплаща, раздават се работно облекло, обувки и лични препазни средства на всеки служител.
Заплатата е такава, за каквато всеки е приел да работи при подписването на трудовия си договор. Който все още работи, или е доволен от заплащането, или не може да си намери по-добре платена работа. Никого не държат насила в Нестле.

Напълно съм съгласен с написаното по долу.

Кво да ви кажа,добре са само служителите,които са с висше образование и то заемащи важни постове в йерархията. Структурата на НЕСТЛЕ е пирамидална. Да не говорим,че се източват много пари чрез далавери от това предприятие. Именно поради тази причина бившият директор на НЕСТЛЕ АЙС КРИЙМ БЪЛГАРИЯ е бил освободен от длъжност,защото не са му излезли някакви милиони. Причината е,че кой от където завари и както свари така източва НЕСТЛЕ. Началник смените си правят каквото искат,влизат в комбина с по-висшестощи шефове и онези които не са им симпатични биват принудени да напуснат по един или друг начин. Сга в НЕСТЛЕ АЙС КРИЙМ е директор някаква изгонена от компанията на Каменица и се е развихрила... Според нея ония които не се вписват по лични симпатии в колектива трябва да бъдат отстранени. Изповолнила половината завод,в скоро време и нея може да я изгонят така както са я изгонили от КАМЕНИЦА. Въобще в България всичко се побългарява. За да останеш на работа в НЕСТЛЕ,трябва да си доносник и четкаджия на някой по-висш шеф иначе в момента в който те издебнат и те шътват. НЕСТЛЕ въобще не е онова което го гледате и чувате в рекламите по телевизора. А да не говорим колко много закони заобикалят за да не изплащат вредни на работниците. Например високия шум,който е над 100 децибела в завода за производство на сладолед. Приемат се комисии с които предварително е уговорено след замерването официално да се впишат по-ниски стойности на вреден шум,само и само да не се заплащат вредни. И още куп работи,айде да не се впускам в подробности. Това което го пиша е лично видяно и преживяно от мен. Който иска да ми вярва,който иска да не ми вярва,пари не вземам!!! А за качеството на сладоледите само мога да ви кажа,че през 2010 г изходните суровини от които се приготвяше сладоледната смес бяха от възможно най-ниски цени закупени,което само по себе си трябва да ви говори до колко са качествени. А да не говорим и за липсата на достатъчно добра хигиена на работната среда и за още куп неща. Не се залъгвайте по вкусния продукт,вкуса е с цел да се заблуди потребителя за качеството на продукта. Айде че пак се увлякох...

Някой може ли да ми каже нещо за търговските представители?С какво стартово възнаграждение започват и какви са условията на труд- как е организацията на работата и работното време?

Прочетох много коментари, въпреки това бих искала да попитам ако якой може да каже как стоят нещата с Бранд мениджърите като работа и заплащане? Благодаря ви.

Искам да споделя нещо за което все още ме е яд.Само преди четири дни свърши една от поредните невероятни игри на Нестле.Става въпрос за кафе Nestle cool,което се предлагаше по големите магазини,а наградата беше надуваем фотьойл-диван.Защо най-истинската фирма у нас,с най-хубавите игри и награди и не на последно място с най-вкусните продукти(аз ги обожавам) отново показа,че всичко в България е фалш.Аз не се крия-казвам се Бубето и като всеки участвал се надявах да спечеля.И не ме е яд,че не спечелих,а че спечели мой колега,който 99%съм сигурна,че не пие същото кафе.Той просто наобиколи лицето,което трябваше да изтегли наградата.И се похвали,че пак той естествено ще спечели и екскурзията от следващата игра в магазина.Аз съм една от най-редовните ви клиентки на продукти и на игрите.От последната на Кума Лиса имам 9 спечелени награди,но затова пък сега и насън да ми дадат шоколад няма да му сбъркам вкуса.Споделям това,защото за пръв път ми се случва и надявам се за последен да видя как нечестно се спечели игра от Нестле.Аз няма да изневеря на Нестле и ще продължавам да използвам продуктите Ви.

Бях на интервю за работа в NESTLE Sofia интересува ме няко й дали може да ми каже,какво е заплащането  за специалистите химици там !!!какво е отношението и тн.Благодаря на всички предварително!