Нестле България АД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София, Люлин, Квартал ЛЮЛИН 1, ЕВРОПА, 128&markers=София, Люлин, Квартал ЛЮЛИН 1, ЕВРОПА, 128

Нестле България АД

Ако държите да разберете от личен опит какво представлява безмозъчно управление,пълна безотговорност,липса на уважение и пълно незачитане на човешки и юридически права -идете там.

СПЕШНО МИ Е!!! Моля за информация по въпроса за заплащането на администрацията (ниво най-ниско) и социалните пакети (ако има такива) в Нестле? Признават ли се напр. транспортни разходи, в случай, че си от друго населено място, различно от това на фабриката? Осигуряват ли безплатна храна или и тя се заплаща от работниците и служителите?

Силно се надявам, че това, което ще прочетете по-надолу, няма да ви прозвучи като празни приказки, дрънканици и глупости. Това е една малка част от това, което се случва в действителност.
От 20 години работя в Нестле, но такава анархия и такова безхаберие не е било. На тим лидерите в момента им е дадена власт и правомощия, с които то злоупотребяват. Държат се арогантно и грубо. Хората, които им се подмазват и им правят подаръци, са толерирани, а останалите и тези, които си вършат работата са некадърници. Нямам нищо против самата длъжност. Но защо на тези ръководни постове се назначават хора, които нямат необходимото образование, опит, знания за работа с машините и необходимата квалификация ? Техните решения, често вземани, за да се наложат като ръководители водят до напрежение в колективите и вредят на производствения процес. Това е непрофесионално и те петнят репутацията на Нестле. Винаги съм се гордял, че работя в тази престижна фирма, но през последната година направо съм отчаян.
Силно се надявам, че написаното от мен да бъде прочетено от по-висшестоящите и да бъдат взети адекватни мерки. Нека хората, които се назначават на тези позиции да имат необходимият опит, образование и да са компетентни.
Мога да пиша още, но не искам да прозвучи като донос и клевета, защото ме е грижа за фирмата и искам да продължа да работя в нея. Страх ме е да си напиша истинското име, защото ще бъда подложен на психически тормоз, какъвто тим лидерите подлагат на хората, които не са им угодни.
ГОСПОДА РЪКОВОДИТЕЛИ, ВЗЕМЕТЕ МЕРКИ, ЧЕ ФАБРИКАТА НЕ ВЪРВИ НА ДОБРЕ !!!

някой знае ли дали се държи тест по английски език по време на интервюто?

Ако искате временна,несигурна,максимално натоварена психически и физически и нископлатена работа - заповядайте,това е вашето място!

Какви са условията за позиция purchasing specialist в Нестле? Имам предвид атмосферата и заплащането.

Здравейите, бих искал да попитам дали така седят нещата все още в маркетинг отдела на фирмата, както са описани в това мнение и наистина ли е ниско заплащането там ???

Благодаря предварително !

Здравейте. Аз съм бивш служител в Нестле по специално се занимавах с маркетинг. Работех извън централата с тагретни групи. Отначало започвайки в нестле (не си заслужава главната буква) се бях ентусиазирал много.....голяма фирма голяма работа голям потенциал....излезе голямо нищо.
С времето забелязах че се управлява авторитарно, информацията от екипа стигаше до мениджъра на одела но там се изгубваше в небитието и решенията не бяха плод на адекватни реакции спрямо промяната в пазара, всичко беше просто ей така щото шевчето така мисли и разбира се този начин на работа започна да дава негативи. Конкурентите започнаха да ни изпреварват но пак нищо..... работехме си по инерция от шшевски мозъкотворения плод на размяна меили с някакви хора които същосии натискаха задниците в бюрата и пак адекватната информация и предложения от наша страна просто само се изслушваха в крайна сметка се наложи да работим в тази среда и с прекия ръководител и екипа започнахме да работим кокото се може извън наложената рамка ефекта беше 44 % пазарен дял за полугодие и още по интересното беше че с най малко хора в екип и с най малък бюджет спрямо конкурентите имахме най високия пазарен дял което си беше показател за ефективна работа ...но.... това не беше достатъчно и решиха да ни орежат бонусите защото ....и аз не знам ззащо....Всичко това се развиваше на фона на най -ниското заплащане на служител в този бранш спрямо други фирми.Изобщо в нестле пари вземат не тия които работят във фабриката и тези които осъществяват продажбата на пазара а тези с големите задници в офисите които основно се занимават с копиране на таблици писане и четене на меили и дърдорене по телефона имах късмета да се виждам с тези хора един два пъти месечно....
Та за няколко месеца раздвижихме работата оправихме плана и в замяна получихме нищо друго освен нови изисквания нови задачи и нови простотии като вътрешни процедури и правила за пълни глупости.... Е писна ми и треших да се чупя
След 2 седмици отидох на интервю в друга фирма и ми предложиха двойна на получаваната заплата повече свобода в работата повече фокусни и селенасочени задачи , организираност , смислени идеи и професионализъми най вече адекватни мениджърси решения. В този ред на думи съвета ми е :АКО НЯМА КЪДЕ ДРУГАТЕ ДА РАБОТИТЕ ИЛИ СТЕ КАНЦЕЛАРСКО-БЮРОВ СЛУЖИТЕЛ НЕ СЕ ХВАЩАЙТЕ НА РАБОТА В НЕСТЛЕ НЯМА СМИСЪЛ НИЩО СЪЩЕСТВЕННО НЯМА ДА НАУЧИТЕ ПАРИТЕ СА ЖАЛКИ В СТРАВНЕНИЕ С ДРУГИ ФИРМИ БОНУСИТЕ ОЩЕ ПО ЖАЛКИ .
Да не отварям темата и за колите....сеати на опреративен лизинг през херц недай си боже да ти сеналожи сервиз за нещо губиш поне ден докато св докопаш до обслужване и то най -често е супер некадърно, аз имах спукано предно стъкло оставям колата отивам на следващия ден и гледам си стои небутвана питам в сервиз какво става а атам ми се кълнат че е готова и се наложи да излезем навън за да им покажа че си стои спуканото стъкло или разбиха ми колата и откраднаха панела на касетофона и когато отидох в сервиза ми казаха че застраховката не го покрива и трябва да платя касетофон за 250 лв аз отидох и си купих от техномаркет за 100 лв по нов модел и си го сложих и после като вземах колата имаха наглоста да ми кажат че те са сложили касетофон и че все още трябва да има се плаща а най смешното е че в мен в ръцете ми беше стария касетофон с откраднат панел а вколата си свири този който аз сложих!!!!!! щети без протокол са сметка на шофьора не малко хора са плащали без никой да им обясни как се действа при птп или са ги забатачили защото хората които разбират от това са малоумни.
Наистина ако ви интересува сериозна и професионална работа в сверата на маркетинга и търговията си потъсете друга фирма

Големи съкращения във Варна.Хора с 30 годишен стаж във фирмата бяха изгонени по наи долния и мръсен подъл на4ин.Зле за фирма която държи  на служителите си.Голяма фира ......Голяма.Аферим господа, Машала.Работа за ба4катори се намира но за вашите  ръководни постове е по трудно.

Здравейте. Студентка съм задочно и си търся спешно работа. Много искам да започна работа в Нестле София на бул Европа. Нямам претенции за работата. Как да си подам документи? Някой знае ли къде да отита за да попитам за свободни работни позиции?

1 точка

здравейте на всички, аз съм работил 7 години в Нестле България(общо трудов стаж)на мен ми харесваше да работя там.Но по собствено желание напуснах нестле-то.И то заради някои си който ........
Всички ми казваха да не напускам завода(бяха свикнали с моята способност за бързина,ловкост).за ловкост и бързината се изискваше като събирам бисквити "Захаринки",сега незнам дали още ги произвеждат.Събирах по 6 реда (като машината се счупи -докато се довлече техник)заедно с 1 колега.
връщах се пак ,но ме сложиха на 92,та нали съм щур та взимах по 2 касетки за да ги меря,тогава не бяха сложили кантар до лентата(сега вече има).
Там като искаш да работиш трябва да си бърз,ловък,мълчив*
и пр.(май затова не ме пускаха да дам бележката за напускане.
Сега не искат да ме приемат пак.
Това е засега ,ако някой оше работи в нестле от вас  много поздрави на Рени -вече от организаторите.
слагай тапите и си бачкай това е моят девиз