Уеб Сълюшън ООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,Зайчар 125&markers=София,Зайчар 125

Уеб Сълюшън ООД

Получих изключително арогантно поведение насреща. Хиляда изисквания,а заплатата е смешна.

По повод предишния коментар:
Няма значение на кой е собственост е фирмата, а истинският адрес на който не трябва да ходите не е ул."Зайчар"125, а ж.к. Красна поляна -2, ул. Сирма Войвода No 16 - там се намира местоработата на измамниците! Няма значение къде е регистрирана фирмата и на кого. Нека хората си пуснат репортаж от бтв от 13.02.18 и сами ще видят!

Здравейте, като собственик и управител на фирмата ще си позволя да оставя моето скромно мнение, за да не се подвеждат хората по анонимни тролове, както в предният коментар. Първо ще спомена няколко факти, които са общодостъпни и не са в сферата на въображението и конспирацийте. Фирма Уеб Сълюшън ЕООД е собственост на Слави Славчев, няма нищо общо с изброените фирми по долу фирми или с въпросното лице Георги Чаев.Информация и справка за това всеки може да направи в Търговския регистър. Относно 2-рото обвинение за неподписване на договори и разминаване в заплащането, искам да кажа, че в момента във фирмата работят 12 човека на трудов договор, без никога да е имало проблем с изплащането на осигуровките или заплатите в дружеството. От създаването си през 2015 досега, през фирмата са минали, над 65 човека, като нито един не е бил ощетен по какъвто и да е било начин, това също подлежи на справка. Относно условията, всеки кандидат има възможност да се запознае с тях на фирменото обучение, което предлага фирмата. За останалите неща, нека коментират бивши и настоящи служите. Приемам градивна и негативна критика, когато тя се оповава на факти, а не на безпочвеност и въображение...

Искам да ви предупредя за нередностите в тази фирма, за да не допускате да пускате св там, да не говорим за започване на работа. Заплатите в сайтовете за работа са толкова примамливи, каквито са и приказките на шефа. Лъжат, не подписваш договор и не плащат. За моя радост от рано се усетих. Фирмата Уеб Сълюшън ЕООД, IT SOLUTIONS LTD, ИНФОМЕД 11 ООД и УЕБ САЙТ ДИЗАЙН ЕООД са на един и също собственик, а вероятно и много други, на които крият ддс и правят шмекерии. Тъй като си пуснах и други св-та отново разговарях със един и същи човек - шефа Георги Чаев. Едни и същи схеми. Дори преди два дни по бтв новините дадоха, че е направил фалшив сайт копие на друг от който е подписан фалшиф договор. Фирмата, която споменаха от бтв е ФАЛКОН БЕСТ ЕООД. Адресът на който отидох на интервю е гр. София, ул. „Зайчар“ 125 - това е голяма кафява къща в междублоковите пространства с дървена ограда. Дано го изловят този мошеник! Бягайте далеч от това място!

Здравейте, предстои ми интервю за работа в Уеб Сълюшън ООД за позицията специалист продажби , можете ли да ми кажете нещо повече, каква е стартовата заплата . Видях че има възнаграждение + % от обработените поръчки, но нямам търпение да дочакам деня. Моля някой да ми каже нещо повече. Моляяяя !

Мислех да не пиша, но ще пиша, тъй като искам да се знае, че считам себе си за голяма късметлийка, защото работя в СК ДАЛ СИАТ. До сега не съм попадала на по-добро място за работа. Условията са доста добри, а работната атмосфера е повече от страхотна- динамична, натоварена и разнообразна- идеална предпоставка за старт на страхотна кариера в сферата на счетоводството. Не приемам работата, като някакво досадно задължение, напротив – ходя с голямо желание, защото се чувствам полезна, както за себе си, така и за компанията и клиентите. А критиките по адрес на ДАЛ СИАТ намирам за безпочвени и писани от слабохарактерни и злобни хора, тъй като ако си вършиш работата старателно и с желание, то това дава и желания резултат.

Служител съм в фирма Уеб Сълюшън от 11.03.2015г.
Изключително , съм доволен от работната среда.
Подходяща работа за млади и амбициозни хора с желание да се развиват в сферата на маркетинга!
Пожелавам на всеки да има възможност да работи в подобна фирма , за да усети удоволствието от работата.

Аз съм на настоящ служител на фирмата и съм изключително доволен от цялостното отношение и работна обстановка. Много подходяща работа за млади и амбициозни хора с желание да се развиват в сферата на маркетинга!

Европейски работни условия и заплащане, млад и амбициозен екип.С перспектива за развитие.