Май Куриер България ЕООД /img/frontend/nomap.png"

Май Куриер България ЕООД

Такива лъжци рядко може да се срещнат.Обещават едно,а на края не плащат.Напускат хората с 4-5 неплатени заплати.Непрекъснато чакат някакви пари,непрекъснато клиентите им не били платили.Лъжи,лъжи,лъжи.Не знам за какви се мислят-за крале,за феодали или робовладелци??Не работете при тези МОШЕНИЦИ!!!

Влизам тук и се чудя на Г-ЦА Маринова,колко е ограничена или се прави на такава ,че не може да проумее как хората не се интересуват от ТЯХ като цяло и положението им,а от това ,че не им дават парите !Естествено ,че сте добре,при положение ,че дължите на персонала минал през фирмата Ви на кой по 200 лв,на кой по 300 лв на кой по повече....Като сбор сте излъгали доста хора и парите които им дължите сигурно са вече около 10000 лв , като все им намирате кусури, а Вие не познавате дори София ,която не е като Търговище например.Тази Ваша меркантилност няма нищо общо с това обаче,от възнаграждението на хората ,да си правиш пластични операции,за да не ти личат годинките.Хората, минали през Вашата фирма и вече „изгорели“ са прежалили парите,но Въпроса е да се предпазят другите,който искате да хванете на „въдицата“!
Дано никой не се подлъгва вече по Вашите обещания.Заради такива работодатели като Вас държавата е в колапс.
Приятна работа

Здравейте госпожо Марияна Стоева, не знам какъв болен мозък трябва да има човек, че сам да си пише коментари и сам да си ги харесва, че и чак сам да им отговаря.
Явно водката вечер Ви идва като мутиватор, но поне да здържахте вулгарния си език, който така много ненавиждаха колегите.
Ако бяхте кадърен служител нямаше толкова често да сменяте работното си место.
А за колегиално отношение и дума не може да става, доказахте на всички, че не умеете да работите в екип, всички ви бяха криви, вечно изнервена и трепереща от злоба и нерви.
Всички почустваха облекчение в момента в който разбраха, че вече не сте на работа.
Не забелязвате ли, че никой не се интересува от вас, а вие продължавате да се интересувате какво се случва при нас.
Еми добре сме , всичко върви гладко, работния процес си върви, всички са си на работните местя.

Успех ви желаем !

п.п. Злобата от която сте изтъкана някой ден ще ви съсипе.

Напълно съгласна съм с казаното до тук!
Мога само да допълня, че г-н Кехайов не само не знае какво прави ами за капак е надут и нагъл до безобразие!
Същото мога да кажа и за г-жа Маринова, която се задържа в офиса само за да клюкарства и да плюе бившите си работодатели.
А що се отнася до заплатата която почна да закъснява на втория месец както казаха хората преди мен, решите ли да напуснете бъдете убедени, че ще ви трябват много нерви и търпение за да си я получите в пълния и размер.
Като цяло от така нареченото ръководство единствения човек, който знае какво прави и защо е там това е Таня Колева, може да се каже че без нея тия двамата селяндури няма да си задържат фирмата активна дори за седмица.
Също така условията и процеса на работа няма нищо общо с това, което четете в обявата и това което ви се казва при постъпване на работа. Точно след 2 седмици въпросните селяни ще ви напрегнат максимално дори със ангажименти които не са ваша работа.
Като заключение ще кажа, че ако имате здрави нерви, време за губене, невероятно търпение и ви се работи за слава това е вашето място !

Съгласен съм напълно с мнението на човека които е писал преди мен.Тая фирма няма да просъществува още дълго докато некадърните селяни Маринова и Кехайов са начело.Особено при тази конкуренция на куриерските фирми им давам максимум още 1 година и след това по естествен път ще загинат.

Фирма,която е от една година на пазара, с управител Кехайов, който не знае какво да прави!!Работиш от 8,30 до 19 ч без почивка дори за обяд,започваш при едни условия -естествено устно казани ,и накрая нямаш права да си поискаш заплатата,която още от втория месец започва да се бави!!Все преводи няма ,все пари няма! Не започвайте работа там! Още от втория месец ще изгорите с парите !! Ръководството е лъжливо и нелоялно с високо самочувствие за себе си, без покритие!Работиш даром ,без пари!