ГЛОБАЛ СЪРВИСИЗ БЪЛГАРИЯ АД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София, кв. Горубляне ул. "Инж. Георги Белов" №4&markers=София, кв. Горубляне ул. "Инж. Георги Белов" №4

ГЛОБАЛ СЪРВИСИЗ БЪЛГАРИЯ АД

Проблема във фирмата е огромен! Глупави дечица се вилнеят като палачи-смешна работа!Сменете си тийм-лидерите на чело със супервайзорката и сложете на истина компетентни хора,и може би ще се оправите!

зле

Аз смятам, че каквото има винаги съм го казвал в очите на шефчетаааа мефчетаааа лидерченцааа бях превърнат в най-омразния човек в фирмата, бях заплашван от изпълнителен директор което е титаничен срам за този човек,защото както виждаме съм жив и здрав. Тука мненията са много меродавни, аз лошо няма да кажа защото всичко лошо е казано. Влачил съм на гърба си екипа на Булстрад не един и два месеца и то за 540лв чиста пара. Накрая ще кажа че не са луди тези дето предлагат работата, а ние тези който сме работили там.

Давам обективното си мнение за ГСБ.
Главната идея на ГСБ е с много уговорки и обещания да те накарат да повярваш, че реално започваш работа във фирма с голям потенциал и бързо развитие, но след подписване на договора, с който те задължават да работиш една година и ако решиш да напуснеш трябва да платиш неустойки 600лв(повече от месечното ти нетно възнаграждение).
Работих една година там, но след шестият месец, след като напуснаха всичките читави хора, стана отвратително(с няколко изключения).
При положение, че 2 месеца работихме по един човек на дневна смяна(12 часа), Мартин Найденов(изпълнителен директор) постоянно намираше кусури, а е смешно защото си приел една четири цифрена сума от разговори, но те привикват всеки месец да се обясняваш за някакъв единичен случай, в който малко или много си сгрешил.Общо взето никаква коректност и благодарност. Имаше случай, в който колежка (с която все още подържам добри приятелски отношения) обслужи клиент на гръцки език, което абсолютно по никакъв начин не влизаше в работната характеристика на длъжността, едно "евала" никой не каза. Но това са дребни неща. В крайна сметка хората,които останаха са крайно неграмотни и некомпетентни(с изключение на няколко човека).

Единственото хубаво нещо е, че се съобразяват с графика.

Поздрави на всички,бъдещи и настоящи служители!
Дупе да ви е яко!

Любке,вредно сьщество такова!Кой ти дава право ти да говориш? Марш обратно в дупката!

Условията за работа са добри, не се изисква опит или образование.
Хората, които натягаха обстановката отдавна не работят във фирмата.
Заплащането не е кой знае колко високо,но отговаря на вида и обема на работа.
Екипите са само от млади хора и ако си вършиш работата както трябва всичко е наред

Ако тая фирма остане без Бедната-Мира и Нина-Тъпото ще е по-добре

Видях ги на интервюто големи смешници!

Бившите колеги явно много тъгуват за фирмата, щом чак и базсмислени коментари са писали. Не е уважително и достойно да използваш нечии имена, които са опитали да те направят отговорен и прецизен в работата си човек.
Тук не е мястото да обсъждаме име по име, кой какъв е и за какво става. Искам да кажа, че аз работя в тази фирма и съм изключително доволна. Отношение, уважение, внимание, стриктност и най-вече мотивация за по-висок пост. Просто трябва да си малко повече човек и ти отвръщат с човещина. Нямам намерение да коментирам тънките кусури на фирмата, защото всяка една има такива. Доволна съм, че дават един добър старт на младите хора. На всички е ясно, че с това заплащане семейство не може да се издържа, но един студент перфектно развива умствените си, говорните си умения и неусетно се научава да комуникира с всякакъв тип хора, именно в този call center.
1 звездичка за локацията, тъй като аз лично само с това не мога да свикна, но с повече позитивни мисли, всичко се оправя .. и този проблем ще бъде решен.
Надявам се всички, които се чудят дали да дойдат на интервю за работата тук, да се влияят от собствената си интуиция и желание, а не от мнения, които се отнасят до Иван, Петър и Ганка... :)

Istinata e kazana zashto tozi dosta slaboumen chovek Iva Leneva e na tazi poziciq,zashto Nina koqto ne znae kak se puska komputara e na tazi poziciq,Cvetomir koito e nai unijavaniq muj i pak lije.Ne si gubete vremeto za 500lv da xodite na intervu