ГЛОБАЛ СЪРВИСИЗ БЪЛГАРИЯ АД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София, кв. Горубляне ул. "Инж. Георги Белов" №4&markers=София, кв. Горубляне ул. "Инж. Георги Белов" №4

ГЛОБАЛ СЪРВИСИЗ БЪЛГАРИЯ АД

Сега осъзнавам, че на шефовете и служителите в HR им пука само за парите, които правят на твой гръб. Дават ти минимална заплата, която за жителство в София е пълна подигравка, а искат да работиш за 3 лв на час. Тази скапана фирма дано да фалира. Когато не уважаваш хората, които са се старали да си вършат работата качествено и ги захвърляш като боклук фалитът е неизбежен. Разочарованието ми е огромно...най-вече от София Добрева от HR, която смятах за добро момиче, а и тя се оказа предателка. Колегите не искам да ги коментирам. Те могат да те наранят по всякакъв начин без да им пука за болката, която ти причиняват. Признавам, че работата ми в GSB ме научи на важен урок- Хората са предатели!!! Фирмената сигурност е под всякаква критика в това време на пандемия. Преди фирмата да фалира, служителите ще се заразим..60 човека нагъчкани един до друг...нямам думи. Време е всички да се махнем от тази дупка и да намерим нещо нормално. Поредната фалирала фирма заради арогантното поведение на шефове и мениджъри и неуважение към младия човек, който просто се опитва да даде всичко от себе си за хора, на които не им пука за нищо освен за тяхното благополучие.

Много зле, заплащането е трагедия! Ако ви се работи по цял ден за 3лв на час от понеделник до петък или по 18-20 дни в месеца по 12 часа на ден, заповядайте... Фирмата е пред фалит!

Толкова много лицемерие и подмазвачество не бях виждал в живота си! Съгласен съм с всички мнения под мен. Не можете да вярвате на никого. И момичетата и момчетата са тотални лицемери. Тези хора нямат никакво достойнство. Пълно е със селяни и селяндурки. Само Господ знае какви интриги плетат. Но естествено за селянин от селце с 20 човека да отиде в София и да му дадат 500 лв е върха на сладоледа. Жалкари тотални. Ако си нормален и добър човек всички те гледат все едно си нищожество. Не вярвайте на усмивките на хората. Това е само фасада. Лошо място, лоши хора, унизително заплащане. Ако има някакво възмездие в този свят всички тези негодници ще си платят за унижението и нещастието, което ми причиниха. Не си съсипвайте здравето и не припарвайте до това място. АЗ незнам дали ще се възстановя някога след всички ножове, които ми забиха.Най- лошото е че хора,които смятах за добри колеги се подиграха с мен. На никой не му пука дали си жив или умрял. Никакво уважение, но в крайна сметка тя цялата фирма е пълна с 20 годишни връзкари. Приятел си води приятел и така се назначават хората. Всички са с връзки. Хора, които никога не са се борили за нищо. Някой ден тези нешастници ще се сблъскат с истинския живот и ще видят колко е труден когато си сам и без връзки. Мога да кажа още много неща и дори да напиша конкретни имена на хора, но има човечност в мен. Съвета ми е да си намерите достойна работа и да не се занимавате с тези неблагодарници, на които им пука само за парите, който правят на твой гръб.

Не си правете труда дори да ходите на интервю. Аз направих тази грешка и винаги ще съжалявам. Цялата фирма е пълна с некадърни селяни, които повтарят скриптове от 9 до 5. Мениджърките си клатят краката и си разглеждат списания, докато младите хора бачкат за 600 лв. Нямам си представа как има хора, които още работят там. Най- вероятно родителите им ги иэдържат.Пълна гавра с това заплашане. Така наречените тийм лидери са неграмотни жени, които си гледат телефоните и излизат по 30 пъти да пушат цигари. Колегите са лицемери. Говорят гадости зад гърба ти, а после си пращат сърчица в социалните мрежи. Момчетата се правят на джентълмени, а после ти забиват нож в гърба. Негодници долни. Не можеш да вярваш на никого. Жалка работа. Ако си свестен и достоен човек стой далеч от тази дупка. Ако си модмазвач без никакви качества, които обича да повтаря едно и също нещо по 200 пъти стой там и бачкай за жълти стотинки.

Ужасно съм разочарован от тази фирма. Не си съсипвайте живота и не започвайте работа там. 90% са връзкари и не те приемат. Колегите са двулични и лицемерни. Заплащането е минимално. По цял ден звъниш на хората и им предлагаш кредитни карти. 20 годишни студенти (връзкари естествено) се мислят за толямата работа като пробутат КК на някой беден човечец. Всички нормални хора си тръгват на 2рия месец. Няма никаква перспектива. Накрая на деня си просто оператор в кол център. Съвета ми е най- вече към хората с икономическо образование-бъдещите ви работодатели искат опит в икономиката, а не телефонист. Работата ми в тази фирма ме докара до депресия. Пиша това, за да предпазя други млади хора. Не припарвайте близо до тази ужасна фирма. По достойно е да си чистачка отколкото робот и натегач.

Stoite dale4 ot tazi firma!!! Ne si pravete truda da hodite na intervu! Vsi4ko lo6o e kazano v drugite komentari!

Първо да кажа за заплащането - жалко е. Не знам как искат да работиш на пълен ден и да те товарят постоянно, а да ти плащат това.
След това - доста прости мениджъри и тн (не всички, но някои са ...мъка), да се чудиш изобщо защо са на тези позиции, но тя реално и работата не е нищо особено. Лицемерни, нагли, неграмотни, злобни...
Тези, които са по-нависоко пък, постоянно слушат и вярват на някакви тъпи селяндурки. Правят нещо в тяхна полза и после ти казват, че на теб са ти направили услуга, ахахаха. Все едно си толкова тъп, а те са много умни, и ще им повярваш на наглостта, лол!
Болнични там не съществуват, мисля. Вероятно ще те изгонят, ако ти се наложи. Отпуск пак така - КОГАТО ТЕ РЕШАТ. Жалкари тотални.
Всеки, който е свестен, естествено, не се вписва в помията.

ABC GLOBAL е фирмата, където госпожица от ордел човешки ресурси разпространи комуникация между себе си и мен към други нейни колеги във фирмата без да ѝ мигне окото.

Мой познат ме препоръча след като вече бях кандидатствала по тяхна обява. След кратък разговор и споделяне на моите очаквания за заплащане с момиче от ЧР, въпросния познат се свърза с мен, за да ми търси сметка какво съм обсъждала и питала колежката му.

Явно GDPR не значи нищо за работещите там. Но дори и да нямаше закон за защита на данните, до колко е професионално да споделяш комуникацията с кандидат на хора от други екипи?

А отговор на това, което писах на госпожицата HR така и не получих.

Абсолютно неуважително поведение.

Ще започна с това, което вълнува всеки, търсещ работа - заплатата е обидно ниска. Работата е доста като количество, досадна и накрая на работния ден се чувстваш като пълен идиот. Обвързват те с едногодишен договор и общо взето всеки нормален стои точно толкова и после -
към заплата, която да е поне 700 лв чисто ... някъде другаде. Колегите са интриганти, повечето са жени с ниска култура и интелект, тиймлидерите са некомпетентни, провъзгласени за такива по неясни критерии. "Хубавото" е, че няма кой знае какви изисквания към обслужване на клетите клиенти, нито към езикова култура или каквато и да е компетентност - така че ако сте непретенциозен некадърник, там ще ви е добре, с правилните приятелства можете и да се издигнете. Важното е шефовете да печелят на ваш гръб, а ако решат, може да ви ползват и за нови проекти, без това да промени статута ви на дъно в хранителната верига, нито заплащането. Не се сещам за нещо положително, сори.

Неблагодарници,и само изцеждат хората да им работят.Проблемът е в шефовете и в тимлидерите ,и в колегите.Долни клюкари с ниски заплати и само интриги плетът и завиждат един на друг.Всичко е отвратително,тъпо и гадно.Работете си за жълти стотинки и стоите да ви унижават отрепките.