ЕМ ДЖИ 05 ЕООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=Пловдив,ул. Хъшовска 5&markers=Пловдив,ул. Хъшовска 5

ЕМ ДЖИ 05 ЕООД

Здравейте колеги,

Има мн изписано за измамените хора от Марин Желев, но нека не спираме да даваме гласност на това ограбване. Синът му Гено Желев е арогантен и некомпетентен, знае само да кара шофьорите да нарушават и да ги заплашва. Спедиторчетата целуват дупето на шефа и сина му. Мамят хората като превеждат заплатата по банка, но всичко освен минималната заплата, която е реалната по договор се вписва като депозит. Като решите да напускате излиза, че Вие им дължите тройно повече пари отколкото сте взели заради депозитите, които уж правят по Ваша лична сметка. Лъжат с обмяната на палети и удържат пари и за тях. Търсят шофьори чрез няколко други фирми и от името на Мариела Желева. Ако не искате да работите за без пари и да не бъдете обиждани и заплашвани не започвайте работа при тези измамници.

на марин и гено и слугите му работих и не само ,че не ми платиха,но и умориха майка ми,сега изнудва мен и дъщеря ми с адвокатите си с помоща на българското беззаконие.

лицемери и убийци,господ ще ги накаже

Qvno mnogo hora sme postradali ot tazi firma.Kraino vreme e da se predprieme neshto da se obedinim i da gi sprem.Trqvba da ima nachin da di razoblichim i da izkarame na pokaz mrasnite im igri.Ne moje postoqnno da se podigravat s nas i da ni sadqt za pari, koito ne im daljim.Izmamnici mrasni, koito pechelqt i si palnqt smetkite s nashte pari.Ima vazmezdie za vsichko.Dano gospod gi sadi.

Tove e nai izmamnata i dolna firma v,koqto sam rabotil dosega. Ne se lajete da zapochvate rabota v tazi firma. Dai boje edin den da ima vazmezdie za vsichko,koeto pravqt i da si poluchat zaslujenoto.Az vqrvam, che delata im nqma da ostanat beznakazani.

Qvno sa mnogo postradalite ot tazi firma, az sushto sum poturpevsht. Koito iska da se svurje s men 0876911621

Аз също работих в тази фирма, заплатата ти я превеждат като депозит и накрая като напуснеш излиза че тези пари са едва ли не служебни, които не си отчел и трябва да ги върнеш. Рано или късно ще си получат заслуженото, наближава този момент.

Митак съгласен съм с теб и призовавам всички да бягат,като дявол от тамян от тази и новата фирма.Звънях ти но не вдигна днес.

Започнах работа месец октомври, 2017.
Работих 4 месеца за тях, но напуснах, защото не ми платиха.
Накратко, фирмата наема шофьори, които обикалят цяла Европа. Кара ги да нарушават правилата, поемайки нереални срокове. Глобите са за сметка на шофьорите.

Фирмата НЕ изплаща трудовото възнаграждение. Постоянно те лъжат, че ще ти приведат пари, но ти изпращат съвсем малко, за да си покриваш разходите. Превеждат ти ги като командировъчни, за които те съдят, когато напуснеш.
В повечето случай, съдът отсъжда в полза на фирмата. Така, шофьорите хем не си получават отработеното, хем се налага да плащат на фирмата, която ги е измамила.
"Ем Джи 05" ЕООД (ЕИК: 131574624) е собственост на МАРИН АНГЕЛОВ ЖЕЛЕВ. Управлява се от ГЕНО МАРИНОВ ЖЕЛЕВ, който е собственик на ГЛОРИАС УЪРЛД ООД (ЕИК: 200907170).
Освен това, може да попаднете на друга тяхна фирма КУУЛТРАНС ЕООД (ЕИК: 203386630), управлявана от ДИМИТЪР ИЛИЕВ ЛИСИЧЕВ.

Във Интернет ще откриете много съдебни решения, чрез които съдът отсъжда в полза на фирмите на МАРИН АНГЕЛОВ ЖЕЛЕВ.

Пазете се от тези хора и техните фирми, защото със сигурност ще си загубите времето, ще изразходвате много нерви и ще се наложи да им плащате накрая.

Фирмата е безскрупулна, пълна трагедия. Измамници и престъпници! Пазете се!