Х6 ООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София, Слатина, бул. ЦАРИГРАДСКО ШОСЕ, бл. 106, вх. В, ап. 37&markers=София, Слатина, бул. ЦАРИГРАДСКО ШОСЕ, бл. 106, вх. В, ап. 37
2 точки от 1 мнение

Работих няколко години в тази фирма. Отношението към служители и работници от страна на ръководството е меко казано просташко. Заплащането е абсолютния минимум. Единствения плюс е, че се заплаща редовно. Фирмата е абсолютната перачница на пари поне до сега, но никой няма интерес да рови там защото много ще се размирише. На обикновените хора бих препоръчала да избягват тази месторабота. По възможност стойте по далече от фирмата. Просто знайте информативно за не добрата репутация.Смятам,че дори хората които работят към момента във фирмата нямат друг избор. Пожелавам им друга успешна работа!