Частен съдебен изпълнител Биляна Богданова https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,бул. Витоша 19&markers=София,бул. Витоша 19

Частен съдебен изпълнител Биляна Богданова

Преди време,бях на интервю за работа във въпросната кантора и страшно се разочаровах.Заплащането ,което предлагат е изключително ниско и дори неадекватно за сектора,при запитване от моя страна,дали ще се увеличи след време,категорично ми беше заявено,че заплащането ще си остане същото и след една година.Още на самото интервю ми направи впечатление напрегнатата и тягостна работна обстановка,дори чух как отвън служителките определят клиентите на кантората като"малоумници".Няма как да искам да работя в такава среда.

Стойте надалеч. Заплащането е много ниско, работата прекалено много. Богданова не се отнася с уважение към служителите. В кантората всичко е пълен хаос. Постоянно напускат хора. Само няколко човека си вършат работата както трябва, но и те скоро ще напуснат. Единственият плюс е лъскавата кантора на добра локация, но това няма как да компенсира ниското възнаграждение и отвратителното отношение.

Работата в кантората е под всякаква критика! Работих там за няколко месеца през 2010г. и напуснах заради абсурдно и лошо отношение! Любомира е ужасен човек, който изобщо не си знае мястото, или по - скоро й се позволява! За жалост виждам, че и досега нещата са същите. По всичко личи, че ББ(Богданова) иска да е такова състояниято в офиса й, защото при напускането си говорих лично с нея за абсурдното, грубо и налудничаво поведение на това момиче.

Офисът е много хубав, но ако не сте фен на риалити предавания, изберете си друга работа. Навсякъде има камери и ако си мислите, че е за сигурността на служителите, ще вметна, че тази в кухнята има и звук... Колегите преди мен са описали много добре и за назначените на позицията "клюкар", които са още в кантората, само за да слухтят.

- Люба, ако четеш това, вярвам че си по-добър човек и можеш повече! -

Шефа се обръща към служителите си с "тая", "оня"и т.н., а има претенциите да й се говори на "Вие". Голямо чувство за хумор...
Работи се от 9 ч. до 18.30 ч. Ало, Инспекцията по труда, къде стее? Осигуровките са на 8 часа, а трудовият договор - за част от парите.
И все пак, ако сте перде и това е първата ви работа, ще издържите няколко месеца, година..., но ако се надявате да научите нещо за изпълнителното производство, по-добре си изтеглете кредит и спрете да го плащате.
Този кораб потъва и плъховете вече го напуснахме...

За времето в което работих в тази кантора нищо не се промени към по-добро, напротив става все по лошо.
Постоянно напускат хора, а никой не си задава въпроса защо. Новодошлите се сблъскват с "офис-мениджъра" Любомира и след няколко месеца бягат, с онова нещо не можеш да се разбереш човешки.
В деловодството е пълно с малки деца, току що завършили за смешни 300лв работят на 8 часа.
Юристите не са в по-добро положение, най съвестните (а те са малко) работят за 800лв. постоянно ги товарят с допълнителна работа и задължения. Има и такива дето нищо не правят, но слухтят и докладват. техния мързел се толерира. Колежката преди мен е споменала най-голямата клюкарка - Марина от Ямбол, тая идва само да яде и да събира информация.
ЧСИ-то е чело последно по материята за изпита 2006г. нищо не вдява от работата, едно дело не е изработила. ако ти трябва помощ в работата, по добре питай някой помощник. Ако сгафиш случайно се почва със заплахи за дела за вреди и други глупости, сякаш твоето има стои под документите. Редовно те следят какво правиш, ровят ти в документите, бюрото.
Бонусите дето ги обещава са смешни, на тримесечие, така са направени че да не получиш повече от 100лв. Заплатите са абсурдни за парите дето получава чси-то. Вдигане на заплатата няма след изпитателния срок, след 6-тия месец, след 1 година, никога не се е случвало. Имаше период от година дето бяха спрели и бонусите - "за наказание"
Заплатите са на минимален осигурителен доход, останалото е под масата, болнични не се плащат, отпуските са по график и преценка на шефката.
Кантората се намира на супер яко място, обзаведена е с адски много пари, но тея пари да ги беше вложила в служителите си. ако сте много на зор, почвайте там, но след някой месец ще се убедите че е дупка.

Изкарах година и половина. Организацията е под всякаква критика, работния процес го води секретарката Любомира която не е юристка, а е завършила аграрна икономика. Всеки ден крясъци и проследяване как си вършиш работата. Съдийката Богданова идва за два часа дневно да пие кафе и яде обяд, няма идея как се работят делата. Има двама помощника, единият е неадекватен.
Има адски много дела за изработване, тонове хартия минават в деловодството. Редновно има дни в които всички прилагат хартия по делата, защото деловодството не си вършат работата.
Няма кой да попиташ при затруднения, всички работят с налучкване и по инерция.
Повечето колеги са млади, незавършили студенти, когато са на изпити (много често) ги заместват останалите.
Заплащането е смешно за оборотите дето прави Богданова, обещава бонуси и вдигане на заплатата, но осигурява на минимална работна и останалото го получаваш ако тя прецени.
Навсякъде има хора, дето й докладват кой какво говори, особено една от Ямбол, дето не върши нищо друго.
Офиса е опасан с камери, дори Богданова да я няма, следи камерите на таблета си и тормози, теси дето са решили да не "работят".

Неадекватно заплащане, осигуровки на минимална заплата, извънреден труд всеки ден, грубо и некоректно отношение!Постоянно напускат хора!