Банка ДСК ЕАД /img/frontend/nomap.png"

Банка ДСК ЕАД

Няма просперитет вече никъде,и банката си гледа интереса и може да закопае служителя си в неочакван за него момент.

ДСК са еталон за некадърност, в граници непознати за мен до сега.

Ако не обслужват голяма част от пенсионерите и не се занимават с продажба на пари и лихварство, отдавна да са история.
Безхаберни служители и абсурден кол център, като всеки път трябва да стискаш палци коя от двете страни е права.

Клиентът за ДСК е обикновен крепостен селян. Никога повече правене на бизнес с тази банка.

Тъй като коментарите са доста стари, искам да отворя темата на ново. Предлагат ми работа в ДСК, но от никъде не чувам нищо хубаво. Кажете има ли нещо положително. За мен е важно да се спазва работното време. Акт реша да напускам, има ли някакви неустойки?

Вчера бях в банка ДСК-Търговище. Такъв терор от страна управителката не бях виждала! Вика, крешти на служителите си няма такъв филм. Хорицата хем си работят, хем си плачат. От централа ако някой чете мненията, някой да предприеме нещо. Тази гледка не ми случва за първи път! Хора синдикат няматели?защо търпите такова поведение.

Чета и се възмущавам. Всеки има право на мнение и е възмутително, когато тези които са доволни обиждат другиете, че ги мързи или са некомпетентни и т. н. без да са били на тяхно място.
Не може да си на постоянен догор и да разправяш на човек , който е на граждански колко е хубаво, няма база за сравнение.
Видях как идват хора в ДСК на граждански дог. и след няколко месеца напускат, видях как пратиха две момичета сами в магазина да се оправят както могат, те не знаеха нищо само по системата им били показвали, поне бяха на постоянни договори с изпитателен срок. И въпреки че сме конкуренция сме им помагали. Можеха да вземат повече клиенти ако бяха обучени както трябва, не крия че не сме се възползвали от ситуацията като конкуренция. Моя колежка постъпи в банката (ДСК), но там условията са далеч по-различни от тези в магазина.
И при нас е така, едно е да си в банката, друго в магазин, трето в колцентъра на фирмата и съвсем различно в София.

Здравейте,обръщам се към всички служители работи в БАНКА ДСК ЕАД, бих искала да попитам за смените в банката, до колкото знам работното време с клиенти е до 19;00 ч. и колко дни от месеца трябва да се работи  тази смяна от даден служител?  И заплащането ако някой може да ме опъти ???? На мен ми казаха 600 чисто като СБО ??? Много ще съм благодарна ако получа отговор на въспосът си :)

Василка, а заплащането горе долу какво е?

отп факторинг е не по-добре или по- зле от Дск. Имат стеахотно много изпълнителни дела и малко недомислена организация. Недостигат служебните коли. Иначе си има всички благини на големия и стабилен работодател -бонуси, синдикат, отпуски, болнични....

недей! Не прави тази грешка! Знам, че сега не вярваш, но точно след един месец ще мислиш като повечето от нас! Това унижение, което там изтърпях, не го пожелавам на никой! Работа за трима я работи един и все е виновен! Само задачи за изпъление , а от страна на банката- нищооооооо!

аз се интересувам от  нивото на зплащане на експерт   МСП клиенти.
Моля ,ако някой има  реална информация и желание да сподели.