Банка ДСК ЕАД /img/frontend/nomap.png"

Банка ДСК ЕАД

Заплата смешна малко над минкмалната. По цял ден не можеш да станеш от стола. Винаги е пълно с клиенти - понеже повечето са неграмотни. Ти си всичко - Касиер, архивар, кредитен консултант, продавач, инвентаризатор. С отпуската е сложна схемата. От ръководството постоянен натиск да обслужваш колкото се може повече клиенти не ги интересува че и ти си човек и имаш нужда от 5 мин почивка. Ти вършиш работата и на колегите с фирмите. Нищо не е структурирано и олеснено. Цялата работа е прехвърлена на СБО. Моят съвет е никога не започвайте работа в тази банка особено на тази позиция. Кариерно развитие не се заблуждавайте че има! Нито увеличение на заплата - и след 10г ще сте със нея.това е за Северния регион.

Бях на интервю за работа в тази така елитна банка ДСК, но впечатленията ми са меко казани ужасни. Самото интервю беше 10мин, изслушват те само докато си казваш името после започват с тъпитв въпроси от сорта колко пари очакваш. Въпрос на който очакват да кажеш 500лв и да им светнат очите Е, да ама НЕ.
Не си губете времето, имам и друг опит като банков служител, но коренно сменям насоката си. Не започвайте я банка! Ниско заплащане-лошо отношение.

Здравейте! В момента имат публикувана обява за административен асистент, вероятно на някой от Управителния съвет. Някой да има впечатления за работа на тази позиция в ДСК? Благодаря!

В никакъв случай не се залъгвайте да започнете работа там! Заплащането е меко казано смешно, бонус я хванеш, я не , работата е прекалено натоварваща за тези смешни пари, мениджърите са под всякаква критика

Хора,да си рискувам ли сигурната работа,за да започна в банка ДСК,имам предвид заслужава ли си до толкова?Стартова заплата 870лв...,нормално раб време...

Предстои ми интервю в РЦ Бургас. Някой може ли да ми каже как протича интервюто, от каква област са въпросите и т.н. Благодаря на отзовалите се предварително!

Ако искате да научите много и да навлезете в дербите на банковото дело, Банка ДСК е вашето място. Относно заплащането, това, което повечето ви вълнува, заплатите се коригираха в последните години и са от порядъка на 1600 - 1800 лв. за експертна длъжност в ЦУ. Допълнително се получават 2 заплати бонус.
Отношението на колегите и ръководството - ако се докажеш, печелиш уважението на хората.
Аз напуснах, защото получих по-добро предложение за работа, но ми беше трудно да се разделя със страхотните колеги.

Първо да започнем от позицията, за която бях извикана - на интервюто се оказа, че е друга, и се опитаха мен да изкарат неразбрала, но както и да е... Толкова и тези от отдел човешки ресурси ги бива, явно... Второ - още на първото ми изречение видях гримаса в сбръчканото лице на една от лелките срещу мен... Това, ако не е неуважение и преднамереност... Пък аз само си казах имената и на колко години съм (29), нищо от това не би предизвикало такава подигравателна гримаса... Позицията беше за Анализатор на кредитни сделки, като казах каква начална заплата искам - над хиляда лева, всички присъстващи се ококориха... явно не дават повече от 1000лв... имало всякакви смени, 2/2 и обикновени от 9 до 6, работата била изключително натоварена, оставало се овъртайм... Не си заслужава.. Единственото хубаво бе местоположението на въпросният отдел - до метростанция Люлин.

Деница Димитрова от ДСК ми е съученичка от ПМГ Враца, която едва търпях понеже е проста и нахална. Момичето е кривокрако без гърди и оплешивяваше, а от 6 години ме следи по света със сателит и тормози с гласове от сателита 24/7. На снимките може да има фото шоп и да заблуждава, но на живо е много дразнеща и няма нищо общо с красива жена като каквато се изживява. По-долу е приятеля й...Уродливото същесто ме изтезава системно по цял свят. Инженер съм с 4 езика и обикалям света под системния тормоз на уродливата Деница и останалите ми съчуеници. Последно знам, че е заминала при Коста в Лондон...

1 - Заплащането е доста ниско като цяло(минималната работна заплата + смешен бонус ,които я се хване ,я не се).
2 - Неустойка по договор ако напуснеш преди да имаш една година в банката(нещо ,което разбира .когато си подписвате документите ,защото на интервюто ви се спестява).
3 - Меко казано враждебна среда от страна на колегите ви от другите банки( вярно е че сте конкуренция ,но за тези смешни заплати да си късата взаимно и нервите??????????).
4 - Нулево обучение и възможност за развитие ( от 1вия ви ден ,ви хвърлят в джунглата и нещо аналогично с малки изкл. си остава така до последния).
5 - Това е възможно най-неподходящата работата за един студент (виж точка 2,3,1,4),но в обявата им и на интервюто съвсем друга песен пеят.