Банка ДСК ЕАД /img/frontend/nomap.png"

Банка ДСК ЕАД

Приятели не знам за фирмата но аз си изкарвам по10$ на ден от този сайт https://firefaucet.win/ref/92401
Не е кой знае колко но е по-добре да работя за себе си. Плащат с криптовалута; от типа на BTC, DASH, DGB, ETH, LTC, XMR, TRX, ZEC; според курса на $. Хубавото, е че можеш да си развиваш акаунта до безкрайност, изисквасе обаче време и постоянство което не е лесно. Аз вече съм от две години и го развих до 10 долара на ден и ще продължавам.
Може да пробвате и вие ако ви се занимава.

Вацата излиза със съученички на име Мирена и Деница и заедно са лъгали в МВР, че Красимира ги тормози, а момичето е щастливо и пътува. В училище цялото ПМГ се смееше на този клас понеже не излизат с други хора и спят кой с когото хване помежду им. Доколкото знаем Красимира е страняла от тях и не е искала да се виждат. Повече от 10 години нямат контакти. Най-вероятно този тесногръд клас не може да проумее, че Красимира им е само съученичка и не е длъжна нито да се вижда с тях, нито да им дава обяснения за живота си.

Ние от клона във Враца имамте един много странен мениджър Вацата, който е вманиачен по съученичка от ПМГ. Гледа снимки на момичето в интернет и го унижава постоянно. Красимира пътува по света, а нашия Вацко говори за нея все едно им е собственост и иска да я приберат на Враца да я подиграва понеже той е голям шеф във Враца. Доколкото разбрахме това момиче не живее във Враца от 15-16 години и последните години обикаля света и не се задържа в страната. Явно този врачански клас е откачил от злоба, че момичето има вълнуващ живот. Видяхме го да гледа този сайт и да я обижда, че е "проста мома" и няма право да пътува, а трябва да изпълнява заповедите му понеже е много порастнал в ДСК. Тя определено живее живота на мечтите си, а нашият шеф Вацко във Враца вилнее.

Заплата смешна малко над минкмалната. По цял ден не можеш да станеш от стола. Винаги е пълно с клиенти - понеже повечето са неграмотни. Ти си всичко - Касиер, архивар, кредитен консултант, продавач, инвентаризатор. С отпуската е сложна схемата. От ръководството постоянен натиск да обслужваш колкото се може повече клиенти не ги интересува че и ти си човек и имаш нужда от 5 мин почивка. Ти вършиш работата и на колегите с фирмите. Нищо не е структурирано и олеснено. Цялата работа е прехвърлена на СБО. Моят съвет е никога не започвайте работа в тази банка особено на тази позиция. Кариерно развитие не се заблуждавайте че има! Нито увеличение на заплата - и след 10г ще сте със нея.това е за Северния регион.

Бях на интервю за работа в тази така елитна банка ДСК, но впечатленията ми са меко казани ужасни. Самото интервю беше 10мин, изслушват те само докато си казваш името после започват с тъпитв въпроси от сорта колко пари очакваш. Въпрос на който очакват да кажеш 500лв и да им светнат очите Е, да ама НЕ.
Не си губете времето, имам и друг опит като банков служител, но коренно сменям насоката си. Не започвайте я банка! Ниско заплащане-лошо отношение.

Здравейте! В момента имат публикувана обява за административен асистент, вероятно на някой от Управителния съвет. Някой да има впечатления за работа на тази позиция в ДСК? Благодаря!

В никакъв случай не се залъгвайте да започнете работа там! Заплащането е меко казано смешно, бонус я хванеш, я не , работата е прекалено натоварваща за тези смешни пари, мениджърите са под всякаква критика

Хора,да си рискувам ли сигурната работа,за да започна в банка ДСК,имам предвид заслужава ли си до толкова?Стартова заплата 870лв...,нормално раб време...

Предстои ми интервю в РЦ Бургас. Някой може ли да ми каже как протича интервюто, от каква област са въпросите и т.н. Благодаря на отзовалите се предварително!

Ако искате да научите много и да навлезете в дербите на банковото дело, Банка ДСК е вашето място. Относно заплащането, това, което повечето ви вълнува, заплатите се коригираха в последните години и са от порядъка на 1600 - 1800 лв. за експертна длъжност в ЦУ. Допълнително се получават 2 заплати бонус.
Отношението на колегите и ръководството - ако се докажеш, печелиш уважението на хората.
Аз напуснах, защото получих по-добро предложение за работа, но ми беше трудно да се разделя със страхотните колеги.