Банка ДСК ЕАД /img/frontend/nomap.png"

Банка ДСК ЕАД

Моля за бързо мнение и обективна оценка, относно следното ми питане :одобриха ме на позиция СБО Дск с брутно възнаграждение 790. Оправдано ли е заплащането и колко мога да си докарам допълнително от бонуси. Благодаря!

Банката е абсолютно коректна към служителите си относно заплащане и осигуровки. Проблема идва от малката заплата и голямото натоварване... психическо най-вече.Клиенти клиенти, клиенти и пак клиенти. А народа е изпростял в буквалния смисъл. Опашки, скандали постоянно. На мен самата работа не ми е тежала толкова, без значение че е много и е трудна. Проблема е когато се открива сметка и работи едно или две гишета... 40 минути и ако се прави застраховка, ако се прави нещо допълнително... скандали оплаквания... Отделно колко нови колеги СБО има. Повечето от тях не знаещи. Има и такива, който не искат да се научат. От там идват грешките и мнението на някой клиенти за банката. Иначе като предлагане на услуги не мисля, че има по добра банка с по добри условия.

Само едно не мога да проумея. Защо на интервю за работа ми зададоха съответния въпрос: " За дете мислиш ли?" Едва ли не понеже съм жена на 30 години и ги плаши следното: че след като нямам дете все още ,да не би да им съобщя някоя новина след година- две.С кого живея , на квартира ли.И накрая след броени дни ми звъннаха да ми кажат,че не съм класирана. Странен вид класация (по лични въпроси). Почувствах се,че кандидатствам за ЦРУ . Уби ми се цялото желание да работя за тази банка, а винаги съм била с добро мнение преди да участвам в това пълно безумие. Просто ни гонят постепенно от тази държава, накрая българите ще станем едно дребно малцинство в собствената си територия.

Няма просперитет вече никъде,и банката си гледа интереса и може да закопае служителя си в неочакван за него момент.

ДСК са еталон за некадърност, в граници непознати за мен до сега.

Ако не обслужват голяма част от пенсионерите и не се занимават с продажба на пари и лихварство, отдавна да са история.
Безхаберни служители и абсурден кол център, като всеки път трябва да стискаш палци коя от двете страни е права.

Клиентът за ДСК е обикновен крепостен селян. Никога повече правене на бизнес с тази банка.

Тъй като коментарите са доста стари, искам да отворя темата на ново. Предлагат ми работа в ДСК, но от никъде не чувам нищо хубаво. Кажете има ли нещо положително. За мен е важно да се спазва работното време. Акт реша да напускам, има ли някакви неустойки?

Вчера бях в банка ДСК-Търговище. Такъв терор от страна управителката не бях виждала! Вика, крешти на служителите си няма такъв филм. Хорицата хем си работят, хем си плачат. От централа ако някой чете мненията, някой да предприеме нещо. Тази гледка не ми случва за първи път! Хора синдикат няматели?защо търпите такова поведение.

Чета и се възмущавам. Всеки има право на мнение и е възмутително, когато тези които са доволни обиждат другиете, че ги мързи или са некомпетентни и т. н. без да са били на тяхно място.
Не може да си на постоянен догор и да разправяш на човек , който е на граждански колко е хубаво, няма база за сравнение.
Видях как идват хора в ДСК на граждански дог. и след няколко месеца напускат, видях как пратиха две момичета сами в магазина да се оправят както могат, те не знаеха нищо само по системата им били показвали, поне бяха на постоянни договори с изпитателен срок. И въпреки че сме конкуренция сме им помагали. Можеха да вземат повече клиенти ако бяха обучени както трябва, не крия че не сме се възползвали от ситуацията като конкуренция. Моя колежка постъпи в банката (ДСК), но там условията са далеч по-различни от тези в магазина.
И при нас е така, едно е да си в банката, друго в магазин, трето в колцентъра на фирмата и съвсем различно в София.

Здравейте,обръщам се към всички служители работи в БАНКА ДСК ЕАД, бих искала да попитам за смените в банката, до колкото знам работното време с клиенти е до 19;00 ч. и колко дни от месеца трябва да се работи  тази смяна от даден служител?  И заплащането ако някой може да ме опъти ???? На мен ми казаха 600 чисто като СБО ??? Много ще съм благодарна ако получа отговор на въспосът си :)

Василка, а заплащането горе долу какво е?