Банка ДСК ЕАД /img/frontend/nomap.png"

Банка ДСК ЕАД

Здравейте, Приятели,
Гледам, че са пуснали обяви за маркетинг отдела към Централното управление и искам да ви дам малко информация "от кухнята".
1. Средата е крайно недоброжелателна - маркетинг отделът и по-специално този по дигитален маркетинг е съставен от А1, "Експресбанк" и стари служители на ДСК. Между тях има непрекъснато съперничество и вместо развитие и крачна напред - се цикли на едно място. Но това е ОК за мнозина, защото никой не носи отговорност.
2. В отдела цари пълен хаос и това не е случайно. Новите служители получават длъжностните си характеристики със закъснение от няколко месеца. През това време им се прехвърлят всякакви несвойствени задачи, които никой не иска да свърши, защото както и да постъпиш, може да се окажеш виновен пред някого и за нещо. Правят се и кампании за трети лица - компании, които нямат нищо общо с банката нито като дейност, нито като собственици на капитала. До тук добре. Но вие трябва да познавате техния бизнес в детайли, а информация не ви се дава. Получавате също и пълен отказ да ви свържат с компанията, за която работите реклами...Разбира се - за всичко има обяснение - те са партньори на банката и им помагаме :)) Щото банката е добра и оказва помощ наляво-надясно, стига някой да й поиска :))).
3. Голяма част от колегите са некомпетентни, но затова пък част от един приятелски кръг. Ако не им се харесате, разбирайте ако не им вършите работата безропотно - тежко ви! Мисля, че повечето от вас ще си загубят времето, но ако мислите, че това е вашето място - опитайте!

Ниско заплащане на обикновените служители за сметка на мениджърите. Никакво уважение. Много ниско мениджърско ниво, ама мноого ниско. Толерират се клюките и интриганството . Не препоръчвам на никой да започва работа там. Няма развитие. Цари ужасна некомпетентност сред служителите,но явно никой не го интересува. Клиентите са недоволни и напускат.

Не се лъжете да започват работа в тази затъваща банка. Беше добра, но я съсипаха и вече не става нито за работодател, нито да си клиент.Качествените служители напускат или ги принуждават. В момента тече чистка на дългогодишни служители , които трябва да се пенсионират след няколко години за да не им изплащат обезщетенията, което е много некоректно.Не зная каква е целта, но не говори добре за мениджмънта. Не си губете времето, аз загубих много години на ниска заплата и осигуровки с напразни обещания и надежди!Заплати не се актуализират по 10 години в някои отдели,колкото и да не ви се вярва.

Не препоръчвам банка ДСК като работодател, малка заплата много натоварване, с
възможност за развитие 0.
Колектив предимно средна възраст 45-55 год.
Има по 5 мениджъра на 3 човека.
Не си губете времето там.

Коментара ми е спрямо хората ,които не могат да разберат ,че когато вие сте стажант на вас може и да не ви се заплаща коректно докато сте стажант ,но след като вие изкарате нужния стаж имате възможност да бъдете назначени в дадената фирма и да получавате възнаграждението ,което заслужавате наравно с колегите ви на същата позиция със същия стаж ,вие не можете да нямате нужния стаж за дадената позиция и да получавате "големите мангизи" както повечето бихте искали няма как да стане , първо се минава през стаж и след придобития стаж вас могат да ви назначат на редовните пари ,които фирмата предлага .

Бях клиент на банката повече от 10 години. Проблемите започнаха преди 2-3 години,когато поисках да си намаля кредитния лимит по кредитната карта в евро. Ходих, попълвах бумаги в един от клоновете им и нищо. Преди седмица отидох в друг клон във Враца. Там служителката за пръв път чуваше подобно нечувано искане и каза, оставете телефон и ще се обадим. Казах ѝ, че ми омръзна да им идвам в офисите и да ме препращат в стил: За да не ви връщам сега, елате утре за да ви кажа кога да дойдете. Закрих сметката. Всъщност се оказа в последствие,че не могат да я закрият веднага - чакало се два месеца. Опитах се да открия нова кредитна с по-нисък лимит (по предложение на дроплата от врачанския офис), в последствие отказаха с мотива, че заплата ми не е в евро?! и такава услуга не се предлага вече. Говорих с 3-4 служителки по телефона за този проблем. Повечето от тях затваряха мигновено с думите всичко хубаво, веднага щом им казвах колко е зле обслужването им. Само последната се държа любезно и ми обясни, че положението е такова в момента. Попитах в 4 други банки, въобще не бяха чували за подобно изискване за кредитна карта. Хвала на такава "банка"!

Студент съм и обмислям да кандидатствам по стажантската им програма.
Интересува ме заплащането на стажантите. Ако е неудобно, моля, отговорете ми поне дали е минимум 600лв. за пълен работен ден, защото в някои банки е под минималната заплата дори.
Благодаря предварително! Всичко добро!

Търсите нови възможности за финансова независимост, стабилност и просперитет? Попаднахте на точното място! Само тук и сега ще узнаете как да спечелите страхотни допълнителни доходи с работа от вкъщи или което и да е място по света и у нас! Работете колкото си пожелаете и когато си искате! Необходимо Ви е малко свободно време, лаптоп, компютър, таблет или смартфон, връзка с интернет и започвате. Печелете лесно и си харчете парите със здраве! Как ще се случи това, вижте тук :

WWW.RABOTAIDOHOD.SIMPLESITE.COM

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Надомна работа, допълнителни доходи, работа от вкъщи, работа по интернет, онлайн бизнес

Работата е много / не, че това е проблем...който му се работи работи /, но не кореспондира с заплащането, което се получава. Все пак се иска да си многофункционален - касиер, кредитен консултант, архивар, деловодител, застрахователен агент, агент на пенсионната им компания.... Всеки прави всичко и накрая нищо както трябва. За екипност и колектив не може да става дума - няма такива. Отношението от Мениджмънта - няма такова. В РЦ Велико Търново - с голямата метла да я изметат Светослава Йорданова Регионален Мениджър Продажби, която се е взела много на сериозно и се е самозабравила. Г-н Пламен Денев - наставник ахаха, то ако има кой него да наставлява ще е добре. Г-н Регионалния Мениджър на Велико Търново, който ама така го водят за носа...не е истина. Ще спра до тук с конкретизиране на имена от този Регионален център. В тази Банка много се толерират "Айшета", които са адски неграмотни и некомпетентни, но са "Меринджейки" по продажбите - Ася Мюмюн ФЦ Русе!!!

В целия интернет четем, че служителка на банката е превъртяла и следи своя съученичка 8 години на Карибите със сателит и я подлага на звукови атаки. Ужасени сме от случая. Като нашишем името на Деница и съучениците й в нета се натъкваме на тези ужасяващи новини.

https://www.facebook.com/denitsa.dimitrova.963 Ето това момиче е откачило и следи своя съученичка 24/7.

Това са статии на тази тема...