Банка ДСК ЕАД /img/frontend/nomap.png"

Банка ДСК ЕАД

Работата е много / не, че това е проблем...който му се работи работи /, но не кореспондира с заплащането, което се получава. Все пак се иска да си многофункционален - касиер, кредитен консултант, архивар, деловодител, застрахователен агент, агент на пенсионната им компания.... Всеки прави всичко и накрая нищо както трябва. За екипност и колектив не може да става дума - няма такива. Отношението от Мениджмънта - няма такова. В РЦ Велико Търново - с голямата метла да я изметат Светослава Йорданова Регионален Мениджър Продажби, която се е взела много на сериозно и се е самозабравила. Г-н Пламен Денев - наставник ахаха, то ако има кой него да наставлява ще е добре. Г-н Регионалния Мениджър на Велико Търново, който ама така го водят за носа...не е истина. Ще спра до тук с конкретизиране на имена от този Регионален център. В тази Банка много се толерират "Айшета", които са адски неграмотни и некомпетентни, но са "Меринджейки" по продажбите - Ася Мюмюн ФЦ Русе!!!

В целия интернет четем, че служителка на банката е превъртяла и следи своя съученичка 8 години на Карибите със сателит и я подлага на звукови атаки. Ужасени сме от случая. Като нашишем името на Деница и съучениците й в нета се натъкваме на тези ужасяващи новини.

https://www.facebook.com/denitsa.dimitrova.963 Ето това момиче е откачило и следи своя съученичка 24/7.

Това са статии на тази тема...

Днес 05.01.2021 ми обявиха такса за обслужване на каса от 34 лв при внасяне на спестявания. Таксите отново скочили за дребния потребител, но не и заплатите в тази ковид криза. Не се наядохте мафия, лапачи до изстискване до дупка народа.

Здравейте! Предлагат ми работа в Банка ДСК гр. Варна , като специалист Банкови операции и искам да попитам дали някой може да каже какви са условията като заплащане и отношение, понеже още не съм решила дали да отида на интервю.
Благодаря предварително .

Долни боклуци!Съкратиха ме от днес за утре!Сега съм в къщи,без работа с две деца!Сега как ще си плащам заемите,как ще живея?Отношението на мениджърката е под всякаква критика!Тя няма уважение към служителите си!Не ходете да работите в Банка Дск,тяхната политика е такава!

Приятели не знам за фирмата но аз си изкарвам по10$ на ден от този сайт https://firefaucet.win/ref/92401
Не е кой знае колко но е по-добре да работя за себе си. Плащат с криптовалута; от типа на BTC, DASH, DGB, ETH, LTC, XMR, TRX, ZEC; според курса на $. Хубавото, е че можеш да си развиваш акаунта до безкрайност, изисквасе обаче време и постоянство което не е лесно. Аз вече съм от две години и го развих до 10 долара на ден и ще продължавам.
Може да пробвате и вие ако ви се занимава.

Заплата смешна малко над минкмалната. По цял ден не можеш да станеш от стола. Винаги е пълно с клиенти - понеже повечето са неграмотни. Ти си всичко - Касиер, архивар, кредитен консултант, продавач, инвентаризатор. С отпуската е сложна схемата. От ръководството постоянен натиск да обслужваш колкото се може повече клиенти не ги интересува че и ти си човек и имаш нужда от 5 мин почивка. Ти вършиш работата и на колегите с фирмите. Нищо не е структурирано и олеснено. Цялата работа е прехвърлена на СБО. Моят съвет е никога не започвайте работа в тази банка особено на тази позиция. Кариерно развитие не се заблуждавайте че има! Нито увеличение на заплата - и след 10г ще сте със нея.това е за Северния регион.

Бях на интервю за работа в тази така елитна банка ДСК, но впечатленията ми са меко казани ужасни. Самото интервю беше 10мин, изслушват те само докато си казваш името после започват с тъпитв въпроси от сорта колко пари очакваш. Въпрос на който очакват да кажеш 500лв и да им светнат очите Е, да ама НЕ.
Не си губете времето, имам и друг опит като банков служител, но коренно сменям насоката си. Не започвайте я банка! Ниско заплащане-лошо отношение.

Здравейте! В момента имат публикувана обява за административен асистент, вероятно на някой от Управителния съвет. Някой да има впечатления за работа на тази позиция в ДСК? Благодаря!

В никакъв случай не се залъгвайте да започнете работа там! Заплащането е меко казано смешно, бонус я хванеш, я не , работата е прекалено натоварваща за тези смешни пари, мениджърите са под всякаква критика