РУНЕЛ АД / ГЕКО ООД / GEKO /img/frontend/nomap.png"

РУНЕЛ АД / ГЕКО ООД / GEKO

Немога да разбера кво се оплаква колегата от Рувитекс.Нямало работа,машината неработела,дрън-дрън.Заплати нали вземаме бе пич,и по цял ден бием кучето.Сутрин като дойдем полеем доматките,разлеем ракийка и си цакаме карти до обяд.На обяд хапнем и си набиваме камшика към къщи.Лично мен много ме кефи 5 часовия работен ден/силно казано работен ама нейсе/.Еее то пак станало обяд.Я да ходя да хапвам и да се прибирам да му подремна в къщи.Чао.

Не разбирам защо трябва да се злобее.Всеки има избор и ако не ти харесва там където са ти гласували някакво доверие твое право е да напуснеш.Геко е една обещаваща компания, с много добре подбран колектив, и дава възможност да покажеш своят потенциал ако имаш такъв.Искай на база това което предлагаш, било то като възможности, качества и т.н.А относно самата структура и политика на фирмата , нямам никакви забележки.За мен е привелегия да знам че съм и да се чувствам част от екипа в Геко.В днешно време рядко се намират такива работодатели....както и добри и лоялни служители....

Шефа е готин пич!!!

РАБОТЯ ВЪВ ФИРМАТА ОТ СЪЗДАВАНЕТО. ЗАПЛАТИТЕ СА СМЕШНИ А НИЕ НЕ СМЕ ВИНОВНИ ЧЕ НЕ РАБОТИМ. А ФИНАНСОВИЯ МЕНАДЖЕР СЕ РАЗХОЖДА СЪС СЛУЖЕБНАТА КОЛА ПО ЦЯЛ ДЕН И НЕХАЕ ЗА РАБОТНИЦИТЕ. ЦАРИ ПЪЛЕН ХАОС И СЕ ПРИТЕСНЯВАМЕ ЧЕ УПРАВИТЕЛЯ НЕ Е НА ЯСНО СТЕЗИ НЕЩА. ВСЕ ПАК ПАРИТЕ СА НЕГОВИ. ТРЯБВА ДА УПРАЖНЯВА НЯКАКЪВ КОНТРОЛ НА ПАРИТЕ СИ. ДА СЕ ПОМИСЛИ ЗА РАБОТНИЦИТЕ И ЗАПЛАТИТЕ ИМ. В ПРОТИВЕН СЛУЧАЙ ЩЕ ИМА ФИРМА РУВИТЕКС БЕЗ РАБОТНИЦИ.

така след като прочетохме изложението на колегата няма начин да не кара някоя от тойотите на за служебна докато останалите черноработници се полага раздрънкан автобус но защо не е доволен от заплатата не става ясно явно са му малко 2 та бона поплачи на управителя пич нали позакъсняха заплатите точно заради джипа дето караш като са креативни и висококвалифицирани колегите защо машината не работи защо работниците се мотаят от месеци защо продажбите са намалели дори и след вноса от китай с марка Рувитекс и са забавени плащанията към доставчиците и т.н. и т.н. а сега и главният въпрос колко време ще отнеме за да се спука балона Рунел Геко Рувитекс ? и защо като си доволен не си писа името за да видим поредният лизач на мегаломанията обзела "хай мениджмънта"

Попаднах наскоро на този сайт и коментарите за Рунел/Геко. Бях доста изненадан от изразените мнения. Но в следващия момент се сетих, че няма какво да се изненадвам толкова. Все пак живеем в България - страната на шампионите по оплакване и черногледство. Правите както винаги сме ние, а някой друг обикновено е виновен за нашите неудачи.
Жал ми е за хората, които са писали горните редове, защото дори са се подписали под чужди имена. Само от тези псевдоними става ясно колко "достоверно" е останалата част от изложението. Всъщност и трите предни коментара са писани по едно и също време, преполагам от един и същ "доброжелател". Но както и да е...
Аз лично работя от три години във фирмата и мога да кажа със сигурност, че това е един професионален екип от най-вече млади хора, ориентирани към бъдещето, с творческо мислене и креативни идеи. Колективът е прекрасен, а работната среда е предразполагаща. Всеки служител, който е показал лични качества, инициативност и способност за носене на отговорност е бил оценяван по достойнство и му е бил даден шанс за развитие. Това е една от фирмите, в които оценката на работата е обвързана реално с показаните резултати.
На хората, които са изразили недоволство мога да само да им пожелая успех. Сигурен съм, че те ще се реализират успешно в някоя друга сфера, където ще могат да разкрият целия си потенциал, който явно е останал дълбоко скрит, докато са работили за Рунел/Геко.
И ако ми позволите едно по-особено мнение. Твърде много време отделяме на омразата и песимизма. Погледнете само този сайт. Пълен е с критики, упреци, обиди и откровени лъжи. 90% от оценките са отрицателни. Преди да хулим някого нека да погледнем първо себе си. Ами ако направим един уебсайт за самооценка, как мислите, как ли ще изглежда?
Моето убеждение е, че човек за да иска да получи нещо, трябва преди това да даде нещо от себе си. Било то в работата си, на страната си или на обществото като цяло.
Не се оставяйте да ви носи течението! Не позволявайте на завистниците и мързеливците да ви дърпат назад! Ако имате качества и вярвате в себе си, ще успеете, независимо къде и кога.

Admin: преместено мнение от дублиращи се фирми:
ГЕКО обещават изключително много неща, всичко обещават. Аз трябваше да съм регионален мениджър, защото на национален мениджър били високи осигуровките. ОК, съгласих се. ГЕКО обещаха кола и телефон, за да ми е спокойно да работя. След което стартирах, и се започна - нямаше къде да седна, спретнаха едно бюро, обаче няма компютър. След една две седмици най-накрая управителя ми донесе един личен негов, защото РС няма. Телефон се наложи аз да си купя, а с личната ми кола трябваше няколко дена да повъртя, докато вземат служебна... след няколко дена ме помолиха да мине декември, за да може като влезем в ЕС да паднат цените!!! - учудих се, защото на новите коли цените не падат каквото и да става, ОК, мина средата на януари, какво става с колата? питам аз - взето е решение, ще вземем кола, но не се знае кога ще е! аха, добре! мина още време, трябваше да сменям маслото на личната си кола, която въртя из София, - /е, те ми плащаха бензина/, попитах дали ще ми платят маслото и смяната му - отговора беше - ще се договорим - циганска работа, можело евентуално да ми платят процент от това, което съм карал колата си откакто съм там. Пълен боклук се оказа тоя - може би трябваше да взема шублер, за да премеря и колко накладки съм похарчил, и колко гуми съм похабил. Стигнахме месец февруари - още не съм подписал договор, какво става с договора? готов е, ще стане, --- междувременно разбрах от бившата деловодителка, че си е отнесла страшен скандал за това, че ми е пуснала договор за работа, но както и да е, един месец не ме бяха осигурили. когато ми дадоха договора за подпис, се оказа, че съм по договор продавач консултант - на 200 лева, едвам изкарах 3 месеца. в края на краищата с колата се оказа, че уговорката за колата била, след като се дадат добри резултати, тогава да се вземе кола, иначе не било обещавано кола и т.н. Ако някой чуе ГЕКО да си търси регионален мениджър, МОЛЯ не се връзвайте!!! Това, което споделих тук, е най-малкото нещо, което мога да направя, защото дори не заслужават и това, но нека да е в помощ и за други сериозно хора, които искат да се реализират. Благодарение на БГРАБОТОДАТЕЛ, се надявам инфото да стигне до повече хора.

гола вода,
адски некомпетентни.

tova e nai lo6oto ne6to koeto sum sum sujdaval. za horata koito rabotiat za men ne mi puka osobeno smenqm gi 4esto obicham da se obkrujavam s podlizurkovci koito me hvaliat i suzdavat dobri usloviq za maniqta mi za grandomania i purveniushtina. poradi tova po chitavite izbiagaha i suzdadoha rollmax i izobshto sum N1