РОПОТАМО АД /img/frontend/nomap.png"

РОПОТАМО АД

значи има такива неуредици че плачат направо за закриване . работят без заповеди извънаредно заплащат им малко . почивки никакви спрямо работата . пръснати по много места извън цеха в Бургас при минусуви температури вън там е най много 3-4 градуса . парно спряно вентилация никаква . кой е собственик не се знае от години един идва друг си отива никой нищо не казва на вече и без това малкото работници . а да има и хубаво - плащат почти навреме мизерната заплата . има и осигоровки така че пред държавата ни има с какво да се похвалят . работисе за износ с фносни платове които как се проверяват за различни химикали не се знае или поне не се дава гласност . винаги има и такива които просто са си на работа и само заради това че са с шефа си получават заплатата . незнам кой трябва да контролира нещата но че това е в целия бранш е верно . за това най ниско платени са шивачките . това е има и доста неща други но пък за тях пред когото трябва и както трябва ще се каже .

GADNA FIRMA MAYKA MI RABOTI TAM

Ужасни условия на труд никакво заплащане.