Бенчмарк Груп АД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София, Лозенец, Квартал Лозенец, ул. Вискяр планина, 19, ет. 2&markers=София, Лозенец, Квартал Лозенец, ул. Вискяр планина, 19, ет. 2

Бенчмарк Груп АД

1 точка от 11 мнения

Здравеѝте.Краѝно разочарована съм от цялата им политика ..Направих грешката да подпиша договор и да стана техен клинет и сега съжалявам.Да-никой не ме е карал на сила,но много от нещата не бяха представени реално в началото.Дори ме е жал за хората,които тепърва се захващат.Има да берете големи ядове!

Преди няколко месеца отидох на интервю за кандидатстване за работа ,жената от отдел Човешки ресурси се отнесе много грубо и високомерно,отвратен от арогантното и поведение така и не започнах работа там и като чета всичко написано съм доволен ,че го направих.

Невероятни мошеници - не им вярвайте. Казват ви едно, но е друго като започнете. Изгубих си времето просто.

Май голяма далавера било да бъдеш мениджър? Взимаш голяма заплата, пиеш кафе по цял ден, плащат ти и заплата и бонусче. И аз искам да съм на мястото на меринджейте – екскурзийки, обядчета, кафенца, тук апартаментче, там земица за инвестиция, вечер молче или седмичен пазар в Милано. Защо няма клиенти? – персонала виновен, персонала бил малоумен, персонала бил некомпетентен. Но нали знаете на меринджейте винаги някой друг е виновен те са си свършили работата....

Подкрепям мненията написани до тук. Фирмата тръби доста за себе си, че са добри и велики и лидери в бранша, но като цяло много им куца управлението. Работех допреди няколко месеца там и не си тръгнах с добро, ако шефа днес реши, че не си му вече симпатичен си отиваш, а му ставаш несимпатичен щом изразиш мнение или дадеш съвет. С две думи търсят роби да изпълняват глупостите им.

мога да дам мнение само относно кандидатстване за работа. Интервюто продължи 10- тина минути, като не знам какво разбраха от него. При стандартния въпрос за желано заплащане на сумата, която обявих се обясни, че те си имат предвидена заплата за длъжността. Естествено не ми я съобщиха. Обещаха да се обадят до седмица за резултат, независимо дали съм одобрен или не. Е още се обаждат - малко повече от месец.
Казано просто - измислен HR, явно се интересуват само кой ще поиска по-малко пари - типично за селския Бг бизнес..

Некадърници и пълни нещастници. Съжалявам, че си изгубих времето в тази фирма, ако искате да ви тъпчат, мачкат и съсипват психически значи е за вас, за тези който търсят нещо което да му достави удоволствие то потърсете със сигурно ще намерите. Това място е само за хора с психични проблеми.

Сигурно се питате защо има толкова много обяви за работа. Защото никой не желае да работи там и всички напускат. Максимум след 1 месец работа, отвратително място. След като работиш като луд 1 месец, не взимаш заплата, няма уважение, няма благодаря. Загуба на време е

Потвърждавам мнението от предишните коментари. Работих там 2 години и се радвам, че напуснах. В началото всичко беше супер, но след 1-2 месеца се започва с адския тормоз. Всеки се прави на шеф чудиш се на кой да угодиш по-напред и след това се почват едни интриги едни чудеса. Шефовете никога не оценяват каквото и да направиш може цял живот да си стоиш на една и съща позиция няма израстване в компанията, повишение на заплатата очаквайте само на високосна година

Хора, не си правете труда да опитвате в тази компания! От опит казвам. Типичната БГ фирма - бягайте далеч. Заплатите не са нещо кой знае колко впечатляващо, дори изобщо за труда, който се изисква. Но има един друг момент- всеки взима различна заплата в тази фирма - според зависи, колко задника е олизал. За по-старите кадри е рай- те нищо не правят, седят и се мислят за много велики, слушат си чалгията, ядат и пушат когато си поискат, идват на работа, когато си поискат.Отношенията между колегите са безумни - нормално е, повечето хора са събрани там от кол и въже.