Енемона https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,Район р-н Слатина, Квартал Гео Милев, ул. Коста Лулчев, 20&markers=София,Район р-н Слатина, Квартал Гео Милев, ул. Коста Лулчев, 20

Кире,къде си?Има ли Шотланско,или си на шльокавица у влашко?

До всички работници на Енемона.Ивайло Иванов от понеделник започва да плаща обещаната заплата и аванс.Човекът се извинява за забавянето, но причината е изплащането на заплатите на Феникс- Проект.

Макар и да се спечели дело пари няма да види никой работник.Единствения начин е да се обърнем към едни момченца те за пари правят всичко.

ЗА 6г.ОТ КАКТО Е ПРОБЛЕМА СЪС ЗАПЛАТИТЕ НИКОЙ НЕ Е УСПЯЛ ДА ОСЪДИ ФИРМАТА ВЪПРЕКИ МНОЖЕСТВОТО ДЕЛА.ДЕЛАТА СЕ ТОЧАТ С ГОДИНИ,НЕРВИ,ДЕБЕЛИ АДВОКАТСКИ ХОНОРАРИ И НАКРАЯ НИЩО.
Имаше едно момче от Ст.Загора(НИКОЛАЙ мисля се казваше),намерете го и питайте за неговата сага.

Е добре де остава някой да каже дали Дадикозян или известен още като Дичкозиян е в Енемона или е бегал. Иначе го знам тва арменче, навремето след провала в Боксберг Лефтеров беше наскачал да го гони, но лично Дичко П. се е застъпил за него.

Можете да изберете да подадете, на основание чл.410 от Гражданско процесуалният кодекс Заявление за издаване на Заповед за изпълнение по образец до Районен съд/отнася се само за суми до 25 000 лв./, като по този начин, ако работодателят ви не възрази срещу издадената Заповед в срок, ще ви бъде издаден изпълнителен лист за дължимите суми.

Ако работодателят възрази в срок, съдът ще ви окаже, че можете да предявите иск за установяване на вземането си в едномесечен срок, което и следва да сторите.

Може също така да заведете направо иск срещу работодателя за дължимите суми, който иск се разглежда по реда на бързото производство. След успешно приключване на съдебното производство и осъждане на работодателя да ви заплати дължимите суми, можете да се сдобиете с изпълнителен лист, въз основа на който да образувате изпълнително производство и да насочите принудително изпълнение срещу работодателя.

Колеги, за това дали фирмата ще пропадне окончателно или не може да се следи от поведението на арменеца Антони Дадикозян. Това арменче е изключително хитро и нагло същество. Ползва се с доверието на Дичко Прокопиев и оцелява във всяка ситуация. Дори, когато по изрично негова вина се провали проекта в ТЕЦ Боксберг и по коридорите се шушукаше, че вече арменската чаша е преляла той пак спаси кожа. Така че гледайте него. Докато арменчето Дадикозян е още в Енемона, значи има шанс за оцеляване, и обратно напусне ли арменчето значи всичко е изгубено.

Както и не е вярно,че Ивайло Иванов/ подлога на Прокопиевите педерасчета и на дъртия педераст Дичко/ пак е излъгал хората за аванс и една заплата.Нека се направи една справка кой какво е получил от дължимото си и да се види колко Кирета има.Интересно чия е Атомстрой и феникс-Проект

Ам,просто ужас...!!!!!

ГЛУПОСТИ.САМО ПЪРВОТО ИЗРЕЧЕНИЕ Е ВЯРНО.